Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od D.T>
#5137
Akutuálne raňajky:
70g krupice+
- 70g ovsených vločiek
- 15-20g protein
- 1/2 KL umelého sladidla
- 1PL hrozienok
- 2 ČL DIA džemu

= :a47

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5181
ja si robím krupicu po tréningu väčšinou , kôli sacharidom ... iba si ju zalejem horúcou vodou , dobre rozmiešam , nech niesu hrudky , šlahnem tam nejaký džem a je to parádička...super chuťovo aj nutrične :) odporúčam
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#5196
Krupicova kaša do objemu, hovorím jednozančne že Ano.
Nepatrí podla mojho názoru ani medzi jednoduché sacharidy ako pšeničný chlieb, už len kvôli tomu že nie je spracovaná ako múka na pšeničný chlieb. 4iže jasne prečo nie! ja ju dokonca jedávam občas aj v príprave na súťaž na raňajky miesto vločiek, nemáte tým čo vylepšiť ani čo pokaziť. mám to odskúšané.


Ja si robievam nasledujúci recept:

Protein 2 odmerky ( 50g )
Krupica detská ( cca 100-120g )
Miska do mikrovlnky
Škorica 2 lyžičky


Postup:
Krupicu , protein a škoricu dáme do misky premiešame, nalejeme vodu tak, aby presahovala nad zmes cca 1 -2 cm, potom dame do mikrovlnky nastavíme tak na 400 Watow a načasujeme si to na 10 min. zatiaľ sa umyjeme , ranná hygiena a hor sa na dobrotku :)))
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5372
Čo máte proti gríske (liptovské nárečie)? Mňam, veď krupicová kaša je úplne najlepšia. Iba čo som si chuť teraz narobila :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5608
baterka napísal:Čo máte proti gríske (liptovské nárečie)? Mňam, veď krupicová kaša je úplne najlepšia. Iba čo som si chuť teraz narobila :a15
:a24 krupicová kaša je super, ale ja radšej robím z ryžovej krupice ... lepšie stráviteľná a aj zdravšia :) a dochutiť ovocím
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5754
ZačínamLenTeraz napísal:krupisa je fakt super mamina mi ju urobí vždy ked chcem :a10 :a9
tak to mas stastie ze ti ju ma kdo urobit :a13 mne jz tez mamina casto robievala :a6 zevraj je dobra na krasu :a11 :a11 :a11 a to ze som vyrastol zanechalo aj nasledky , uz som neni mladý a pekný ale starý a .... domyslite si :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5775
proste premna krupica nieje jedlo :D sestra si ju robi skoro stale xD a ja sa jej smejem ze to je pre kojencov takze ste premna aj vy kojenci sry hoši xDDD :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5777
aNs_ napísal:proste premna krupica nieje jedlo :D sestra si ju robi skoro stale xD a ja sa jej smejem ze to je pre kojencov takze ste premna aj vy kojenci sry hoši xDDD :a6
Sám si kojenec. A máš pravdu, že to o tej kráse sa na Tebe potvrdilo... :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Skipp3r
#6741
Krupicovu kasu si robim s ovsenymi vlockami. Zacalo mi to velmi chutit. Urobim si to vecer do rana to stoji, vsetko pekne do rana zmäkne a rano to schalujem :a13 dochutim ovocim alebo grankom
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6743
Skipp3r napísal:Krupicovu kasu si robim s ovsenymi vlockami. Zacalo mi to velmi chutit. Urobim si to vecer do rana to stoji, vsetko pekne do rana zmäkne a rano to schalujem :a13 dochutim ovocim alebo grankom
toto musim skusi lebo vlocky nemozem ani vidiet :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11341
Ja som stary somar ale krupicovu kasu zboznujem s grankom maslom a cukrom na vrchu.Musim sa priznat ze posledne 2 tyzdne ju jem skoro denne ako dezert po hlavnom jedle aj 2x za den.A este jedna vec vsetkym ju odporucam v objemovej priprave :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#11404
vlastomenn napísal:Ja som stary somar ale krupicovu kasu zboznujem s grankom maslom a cukrom na vrchu.Musim sa priznat ze posledne 2 tyzdne ju jem skoro denne ako dezert po hlavnom jedle aj 2x za den.A este jedna vec vsetkym ju odporucam v objemovej priprave :a22
krupicova kasa to je kultova zalezitost, raz zacas si ju tiez vychutnam, ked mi ju ma kto urobit :a11
ked som bol maly chlapec neraz ma s nej brucho bolelo
Od milankos512
#11410
FitPotreby.sk napísal:
vlastomenn napísal:Ja som stary somar ale krupicovu kasu zboznujem s grankom maslom a cukrom na vrchu.Musim sa priznat ze posledne 2 tyzdne ju jem skoro denne ako dezert po hlavnom jedle aj 2x za den.A este jedna vec vsetkym ju odporucam v objemovej priprave :a22
krupicova kasa to je kultova zalezitost, raz zacas si ju tiez vychutnam, ked mi ju ma kto urobit :a11
ked som bol maly chlapec neraz ma s nej brucho bolelo
tiež som sa jej najedol riadne veľa keď som bol malý hehe s krupicovou kašou s ami vždy spája seriál Beivoč ...neviem ako sa to píše po anglicky tak nech tu nenapíšem voláku kktinu :a11 ...ale furt mi kaša vychladla keď som videl Pamelu :a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#17787
U mňa je kupica denne na stole už nejaký ten piatok :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Paťo22
#18164
čaute, chcem sa spýtať kedy je krupicová kaša v objemovej fázy asi najlepšia, myslím večera, raňajky .. ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18166
Paťo22 napísal:čaute, chcem sa spýtať kedy je krupicová kaša v objemovej fázy asi najlepšia, myslím večera, raňajky .. ?
Kedykolvek v tvojom pripade (v tvojom veku) po treningu a pred spanim vyhoda.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18167
Ja si ju davam tak ako pisal Vlasto - po treningu a po nej nasleduje tuniak (samozrejme s nejakym odstupom času) a hurá do postele :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od proxi
#19008
mňamky krupica, je na mojom jedálničku :a22 ale ja milujem všetko, čo je sladké :a43
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19928
Skipp3r napísal:Krupicovu kasu si robim s ovsenymi vlockami. Zacalo mi to velmi chutit. Urobim si to vecer do rana to stoji, vsetko pekne do rana zmäkne a rano to schalujem :a13 dochutim ovocim alebo grankom
Len nedavno som si vsimol tvoj prispevok a vyskusal som :D ...musim uznat, s vlockami je to ovela chutnejsie (aspon pre mna)...mozem len odporucit, cely den sa tesim kedy pride na krupicu s vločkami :a22
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]