Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

#1053
Ja som sa venoval Wing-Tsun 4roky no vlastne celu strednu no skoncil som koli tomu ze teraz chodim na vysku a do uplne ineho mesta a akosi by uz ani casu na to nebolo :(
#1054
Vinchenzo napísal:Ja chodim nejaky mesiac na BOX. Je to makacka hlavne na kondicku.
na boxe sa mi nepaci ze sa tam nepouzivaju nohy preto chcem skusit radsej kick box
#1057
kexo1 napísal:
Vinchenzo napísal:Ja chodim nejaky mesiac na BOX. Je to makacka hlavne na kondicku.
na boxe sa mi nepaci ze sa tam nepouzivaju nohy preto chcem skusit radsej kick box
Tak pocitaj s tim ze riadne schudnes lebo budes potrebovat rychlost celeho tela...
#2987
dandy010 napísal:Ja som tiez chcel skusit nejake bojove umenie este skor no nejako mi to nevyslo a dostal som sa do fitka :) a dalej ma to netaha :) Fitko mi staci :a10
aj pri bojových umeniach treba byť dosť často vo fitku :a32
#5039
Ja sa venujem tk 7 rokov rozlicnim bojovym umeniam teakwon do vale tudo aikido bo jutsu a ted som u karate ak chceze mat sice tensie telo ale mat ho ako skala a krasne vyrysovane tak je to fakt pecka a na ulici nema konkurenta ak sa mu venujete aspon tie 3 roky nevnimate bolest mam len 15 a par konfliktov som mal nikdy ani modrina paci sa mi ze je zalozene na smrtiacis bodoch teda ze supera okamzite znicite skuste to je to super sprv vas bude karate bolet ale pak si zvyknente jo a sorac za pravopis :a26
#6107
Nazdar!! Venuje sa niekto umeniu Penchak Silat?? som to spoznal pred par mesiacmi a vyzera to dost dobre...ziadne extra udery kopy ako napr. muay thai ale dost efektivne kuknite na youtube pre zaujimavost
#6109
alkalyn napísal:Nazdar!! Venuje sa niekto umeniu Penchak Silat?? som to spoznal pred par mesiacmi a vyzera to dost dobre...ziadne extra udery kopy ako napr. muay thai ale dost efektivne kuknite na youtube pre zaujimavost

v zivote som nepocul o tom :a9
#8358
rok na KickBox
pol roka Aikido a Wing-tsun
#8360
rok som boxoval, pol roka wing chun a jeden tréning aikido :a11 Som rád že som to absolvoval, základy kondície, trocha sebaobrana, určite neuškodí. Box je podľa mňa perfektný šport, fakt makačka, dá sa aj zasúťažiť ľahko (môžeš mať kľudne disproporčnú postavu :a11 ) stačí odhodlanie a makať na sebe. Občas troška ľutujem že som sa na to vyflákol, kvôli frajerke by the way, bol som malý a troška sprostý, alebo moc zalúbený :a11
#8676
Chcel by som začať robiť nejaký individuálny šport, do úvahy zatiaľ asi najviac pripadá kick-box ... nikdy som ho nerobil a ani iny bojov šport ... mám 19 rokov. Čo myslíte, je šanca, žeby som mohol byť dobrý aj keď začnem takto neskoro? ... Samozrejme je, že v hlave mám vidinu víťazstva.
vďaka.
#8677
vladis napísal:Chcel by som začať robiť nejaký individuálny šport, do úvahy zatiaľ asi najviac pripadá kick-box ... nikdy som ho nerobil a ani iny bojov šport ... mám 19 rokov. Čo myslíte, je šanca, žeby som mohol byť dobrý aj keď začnem takto neskoro? ... Samozrejme je, že v hlave mám vidinu víťazstva.
vďaka.
tazko povedat . ale si zober napr. kolkí kulturisti zacinali cvicit po 20-ke a akí suborci za par rokov . podla mna je to individualne
#8678
no druha moznost je ... ze by som chcel skusit fitness ... co myslis, dokazem za za rok vypracovat? ... svaly a tak? ... som sportovec a mam uz vybudovabne nejake to svalstvo ale od bodybuilderov to ma este daleko :)
#8679
vladis napísal:no druha moznost je ... ze by som chcel skusit fitness ... co myslis, dokazem za za rok vypracovat? ... svaly a tak? ... som sportovec a mam uz vybudovabne nejake to svalstvo ale od bodybuilderov to ma este daleko :)
supni nejake fotky do galerie a potom sa opýtaj :a11
#8680
vladis napísal:Chcel by som začať robiť nejaký individuálny šport, do úvahy zatiaľ asi najviac pripadá kick-box ... nikdy som ho nerobil a ani iny bojov šport ... mám 19 rokov. Čo myslíte, je šanca, žeby som mohol byť dobrý aj keď začnem takto neskoro? ... Samozrejme je, že v hlave mám vidinu víťazstva.
vďaka.
určite nieje neskoro! ja som chcel začať robiť taekwondo keď som mal 18 a tiež som sa bál, že je to neskoro...ale jeden človek s ktorým som sa stretol a on sa tomu venoval tak 15 rokov ma ubezpečil, že to vôbec neni neskoro, že aj on začal keď šiel na vysokú......čiže určite by si to mal skúsiť :a22

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]