Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
#13007
Zuzana nahodou, keby ste ju videli nazivo, nie v takejto sutaznej poze, tak by vam sanky popadali. Ona ma uzasnu postavu, krasne vypracovanu a myslim, ze ma aj daleko viac rokov oproti tej barbie vpravo.
Porovnavat tieto dve babulky to nejde. Jednak je tam velky vekovy rozdiel a tiez aj sutazne zameranie je ine. Ale celkovo ta vpravo je krasna, no na moj vkus trochu moc chuda.

Reklama

Reklama

#22744
Každý, čo cvičí, automaticky musí brať aj nejaké doplnky predsa :D :D :D mentalita -_- (tá prva veta je ironická)
#28683
Nesťahuj, radšej podpor tvorcov, nech máme viac kulturistických filmov. Výborné sú napr. Bigger, Stronger, Faster , Generation Iron alebo CT Fletcher: My Magnificent Obsession. Veľa ďalších nájdeš na Netflixe, za malý poplatok je tam toho fakt množstvo. Ak chceš vyskúšaj, tu je kód na 30 dní zdarma https://www.kodino.com/sk/obchod/netflix/ Určite to neoľutuješ.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]