Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4714
Ahojte, chcel by som sa v blízkej budúcnosti zúčastniť na nejakých kulturistických pretekoch, a chcem sa vás opýtať že či musím patriť do nejakého klubu, a že či musím byť aj registrovaný ? ?
A vedeli by ste mi povedať termíny konania súťaží ?, alebo poprípade nejakú stránku.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4732
dandy010 napísal:Ano musis byt zaregistrovany v nejakom klube zaplatis startovne kupis si farbu Dream Tan ta je najpouzivanejsia a ides :)
vidis ake jedenoduché to je ? :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4746
GULASH700 napísal:A s tým registrovaním to ako ? iba poviem v posilke do ktorej chodim ze nech si ma zaregistruju ??
ťažko povedať, nemusíš byť registrovaný pod klubom (väčšinou bývajú), aspoň v SSNKF federácii nie ... v SSNKF musíš byť registrovaný pod federáciou, vyplniš papiere, pošleš fotky, zaplatíš a pošlú ti reg. kartičku ... potom už len poslať prihlášky na súťaže, pripraviť sa, natrieť farbou a ideš ...

v SAKST-e federácii neviem ako to ide
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4758
GULASH700 napísal:čiže sa viem registrovať aj individuálne,a nemusím patriť ku žiadnemu klubu ?
neviem ako v SAKST-e ... v SSNKF chodia súťažiť chalani aj bez klubu
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4765
GULASH700 napísal:Aha. Kukal som si stranku SSNKF, odtial mi staci len stiahnut registracny papier, vyplnit + vsetko co ktomu a poslat, vsak ?
jj registračný papier, samizdá 2 fotky ako na občiansky, zaplatiť registráciu a toť vše :) ... a ešte pravidelne každé 3 mesiace posielať vyplnený monitoring kvôli dopingovke
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4769
ok, diky zai nfo..Niekedy v lete sa mám čas zaregistrovať ak sa chcem zúčastniť na žitnoostrovskom poháre. Ty si tam minulý rok aj vyhral , vsak ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4943
GULASH700 napísal:ok, diky zai nfo..Niekedy v lete sa mám čas zaregistrovať ak sa chcem zúčastniť na žitnoostrovskom poháre. Ty si tam minulý rok aj vyhral , vsak ?
hej hej vyhral :) :a32
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]