Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#13591
Dobry den chcel by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit ohladom riadneho pribratia do objemu tak aby to bolo ako tak kvalitne lebo cvicim 2 roky a to som pribral cca 20kg, len su niektore svalove partie mäkke alebo zaostavaju, a tie ktore zaostavaju neviem nijak dohnat. Za odpoved vopred dakujem.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#13592
Thraxuz napísal:Dobry den chcel by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit ohladom riadneho pribratia do objemu tak aby to bolo ako tak kvalitne lebo cvicim 2 roky a to som pribral cca 20kg, len su niektore svalove partie mäkke alebo zaostavaju, a tie ktore zaostavaju neviem nijak dohnat. Za odpoved vopred dakujem.
z tvojho prispevku nieje zrejme , ci chces poradit v oblasti objemoveho jedalnicka alebo objemoveho treningu , alebo aj aj .
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13597
Thraxuz napísal:Dobry den chcel by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit ohladom riadneho pribratia do objemu tak aby to bolo ako tak kvalitne lebo cvicim 2 roky a to som pribral cca 20kg, len su niektore svalove partie mäkke alebo zaostavaju, a tie ktore zaostavaju neviem nijak dohnat. Za odpoved vopred dakujem.
Hod sem trening a priblizne co jedavas a hlavne dake foto spredu a nie v gatoch ak sa hambis posli mi do ss urobim ti na mieru trening a poradim ako na stravu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#13598
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Dobry den chcel by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit ohladom riadneho pribratia do objemu tak aby to bolo ako tak kvalitne lebo cvicim 2 roky a to som pribral cca 20kg, len su niektore svalove partie mäkke alebo zaostavaju, a tie ktore zaostavaju neviem nijak dohnat. Za odpoved vopred dakujem.
Hod sem trening a priblizne co jedavas a hlavne dake foto spredu a nie v gatoch ak sa hambis posli mi do ss urobim ti na mieru trening a poradim ako na stravu.
Ok super diky poslem ti foto trening a jedalnicek do tych ss co najskor.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13602
Thraxuz napísal:
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Dobry den chcel by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit ohladom riadneho pribratia do objemu tak aby to bolo ako tak kvalitne lebo cvicim 2 roky a to som pribral cca 20kg, len su niektore svalove partie mäkke alebo zaostavaju, a tie ktore zaostavaju neviem nijak dohnat. Za odpoved vopred dakujem.
Hod sem trening a priblizne co jedavas a hlavne dake foto spredu a nie v gatoch ak sa hambis posli mi do ss urobim ti na mieru trening a poradim ako na stravu.
Ok super diky poslem ti foto trening a jedalnicek do tych ss co najskor.
Treba to dat sem na forum nie mne do ss. Ak mas problem s fotom dat verejne na forum tak to som myslel ze mi das do ss.Vsetko supni sem cez ss nebudem komunikovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13607
Thraxuz napísal:Dobry den chcel by som sa opytat ci by ste mi nevedeli poradit ohladom riadneho pribratia do objemu tak aby to bolo ako tak kvalitne lebo cvicim 2 roky a to som pribral cca 20kg, len su niektore svalove partie mäkke alebo zaostavaju, a tie ktore zaostavaju neviem nijak dohnat. Za odpoved vopred dakujem.
Skus byt trochu konkretnejsi, je dost dolezite vediet, ktore partie mas na mysli.
Podla toho co pises je klasicky stav stagnacie. Z nicoho si isiel pomerne rychlo hore a potom stop. To sa bezne stava. Treba zasadnu zmenu. Partie, ktore zaostavaju cvic prve vtedy ked mas najviac energie ale nesnaz sa ich dohnat tym, ze ich budes viac a viac nicit pri treningu. Mensie svalove partie potrebuju menej zataze, viac regeneracie. Inak mozes dosiahnut uplne opacny efekt.

Videl som chalanov, ktory napr. vobec nevenovali pozornost bicepsu alebo tricepsu. Cvicili zakladne silove cviky a na postave vobec nebolo vidiet, ze by nejak zaostavali tieto partie.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#13616
Tak tu je ten moj trening. Konkretne mi dost zaostava chrbat a horne prsia a neviem jak to dohnat ked si mam porovant silu a velkost tak silovo som na tych zasotavajucih partiach lepsie nez objemovo.Pri kazdom cviku robim 4serie opakovania robim vzdy 12-10-8-6 a pri prsiach robim na tlakoch na bench lavicke 5tu seriu jeden vytlak maximalnu vahu +minimalne 5 negativnych opakovani.Tu je trening s cvikymi:
PODNELOK-volno
UTOROK- chrbat-hrazda so sirokym uchopom, pritahy vlekej cinky na siroko v predklone, pritahy jednoruciek, veslovanie na stroji s uzkym uchopom , pritahy kaldky za hlavu
STREDA-prsia-benchpress, vytlaky jednoruciek na sikmej lavicke hore hlavou, multipres na sikmej lavicke hore halvou uchop na siroko, pullover, rozpasky na kladke
STVRTOK-volno
PIATOK-ramena-tlaky s velkou cinkou za hlavou, tlaky s velkou cinkou pred halvou,zapazovanie na stroji s vystretymi rukami, predpazovanie s jednoruckami ,
SOBOTA-stehna litka-Drepy na multipresse, tlaky na legpresse, predkopavanie , zakopavanie, a litka na klasickom stroji na litka
NEDELA-biceps triceps...BICEPS-Scotova lavicka uchop na uzko, zdvihi olimpsikej tyce uchop na siroko, kladivovy zdvih, a zdvihanie jednorucky s vytacanim TRICEPS- Bradla,Tlaky na uzko,francuzsky tlak, stahovanie kladky
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13622
Uprava treningu:
UTOROK- chrbat-
1 hrazda so sirokym uchopom,
2 pritahy kaldky pred hlavu
3 pritahy vlekej cinky na siroko v predklone,
4 krcenie ramien (trapez)


STREDA-prsia-
1 multipres na sikmej lavicke hore halvou uchop na siroko,
2 rozpazovanie na sikmej lavicke hore hlavou,
3 benchpress,
4 pullover,


STVRTOK-volno
PIATOK-ramena-
1 tlaky s velkou cinkou pred halvou,
2 predpazovanie s jednoruckami ,
3 zapazovanie na stroji s vystretymi rukami,
SOBOTA-stehna litka-Drepy na multipresse, tlaky na legpresse, predkopavanie , zakopavanie,mrtvy tah z dorazom na hamstring a litka na klasickom stroji na lytka (na lytka daj este jeden cvik vypony v sede ak neni tak na legprese)
NEDELA-biceps triceps...BICEPS-
1 Scotova lavicka uchop na uzko,
2 zdvihi olimpsikej tyce uchop na siroko,
3 kladivovy zdvih,
TRICEPS-
1 stahovanie kladky
2 Tlaky na uzko,
3 francuzsky tlak,

A nikde nevidim tvoje foto. Nekonecne serie a cviky ti sposobia spalovanie svalovej hmoty a nie naberanie.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#13635
vlastomenn napísal:A nikde nevidim tvoje foto. Nekonecne serie a cviky ti sposobia spalovanie svalovej hmoty a nie naberanie.
Dobre dakujem, cize bude stacit uplne tento novy trening a normalne robit pri kazdom cviku 4 serie ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13636
Thraxuz napísal:Dobre dakujem, cize bude stacit uplne tento novy trening a normalne robit pri kazdom cviku 4 serie ?
Ano.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]