Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Laci9119
#18294
Czeranko Ladislav
Meno a priezvisko : Czeranko Ladislav
Dátum narodenia : 9.1.1988
Bydlisko : Moldava nad Bodvou
Klub za ktorý súťažím : Naytilus bodybuilding club
Súťažná federácia : SAKSFT
Môj osobný tréner : Bez trénera
Moje oblubene fitko : Naytilus fit studio
Doteraz absolvované súťaže :
  • Victoria Natural cup v naturálnej kulturistike -Veľký grob - 15.5.2010 - kategória nováčik SSNKF - 1.miesto
  • Mezinárodné majstrovstvá Slovenska - Veľký Grob - 28.5.2011 - klasická kulturistika do 180 cm - 2.miesto
  • Majstrovstvá SR v kulturistike a klas. kulturistike mužov - Košice - 15.4.2012 – klasická kulturistika do 180 cm – 5.miesto
Výška : 178 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 90 kg
Hmotnosť súťažná : 81 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : kuracie rezne v sezamovom obale + opekané zemiaky , coca cola
Obľúbená tréningová hudba :
Miery : biceps : 48 cm , hrudník : 123 cm , lýtko : 38 cm , stehno : 63 cm
Osobné rekordy : bench press : 1x 150 kg , bicepsový zdvih : 1x 80 kg , drep : 1x 180 kg , mŕtvy ťah : 1x 180 kg
Zamestnanie : montážny operátor
Záľuby : všetky loptové hry , gymnastika , atletika ...
Cvičiť som začal : skončil som s futbalom , začal som cvičiť a cvičím už 7 rokov
Prečo som začal súťažiť : keď niečo dlho robím , nesôr to tak či tak skúsim súťažne , nech je to hocičo
Sponzora : bez sponzora
Kontakt : Laci9119 , facebook profil
Moje športové plány do budúcnosti : pokúsiť sa súťažiť a presadiť sa čo najlepšie v tomto športe
Môj životný príbeh :
Bol som profesionálny futbalový hráč za klub Moldava nad bodvou , kde som odohral krásnych 10 rokov . Neskor som sa dostal do konfliktu s trénerom a dobrovolne som sám opustil mužstvo. Mám dobrého kamaráta ,ktorý začal s cvičením skôr než ja , a tak som sa inšpiroval a dal som sa aj ja na to . Najprv sme cvičili samostatne a neskôr sme sa stali sparingpartnermi . Cvičiť sme chodili do domu mojej babky , kde predtým cvičil moj strýko , takže sme mali dá sa povedať dosť dobrú posilku ,aj keď podomácky vyrobenú , ale mali sme všetko ( od jednoručiek , kotúčov až po stroje , proste všetko ). Tam sme cvičili asi 3roky . Potom sme začali spolu navstevovať novotovorené fitness studio v moldave nad bodvou , kde cvičime doteraz . Sú tomu 2 roky , čo cvičime v novej posilke a táto posilňovňa nám ponúkla široký sortiment strojov na rôzne partie . Tu sa dá všetko kvalitne odcvičiť a je to na veľmi veľkej uúrovni táto posilka . V tejto posilke som sa pripravoval na moje zatial 3 súťaže a som velmi spokojný s prípravou v tejto posilke . To je asi tak všetko o mne ...


Moja fotogaléria :
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Reklama

Reklama

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]