Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Durdo
#21779
Moj problem je v tom ze pred nedavnom som si vsimol ze moj lavy hrudny sval a aj cely triceps je vacsi ako ta lava strana s tricepsom. Mam slabu skoliozu ale doktor mi nespominal ze by som mohol "trpiet" na niake podobne deformacie. Takze neviem v com je problem. Poradte niekdo prosim.

Reklama

Reklama

#21787
Durdo napísal:Moj problem je v tom ze pred nedavnom som si vsimol ze moj lavy hrudny sval a aj cely triceps je vacsi ako ta lava strana s tricepsom. Mam slabu skoliozu ale doktor mi nespominal ze by som mohol "trpiet" na niake podobne deformacie. Takze neviem v com je problem. Poradte niekdo prosim.
Musíš používať duálne cviky ako sú jednoručky, pákové stroje rôzne a podobne pričom ešte na tú slabšiu stranu kľudne môžeš v serii zakaždým pridať opakovanie nejaké prípadne jednu celú sériu na vyše
#21800
Durdo napísal:Moj problem je v tom ze pred nedavnom som si vsimol ze moj lavy hrudny sval a aj cely triceps je vacsi ako ta lava strana s tricepsom. Mam slabu skoliozu ale doktor mi nespominal ze by som mohol "trpiet" na niake podobne deformacie. Takze neviem v com je problem. Poradte niekdo prosim.
lepsie by bolo keby si nam ukazal na fotke tento problem, ak je to deformacia kostry a celkovej stavby tela, tak s tym neviem ci nieco urobis cvicenim
#21833
FitPotreby.sk napísal:
Durdo napísal:Moj problem je v tom ze pred nedavnom som si vsimol ze moj lavy hrudny sval a aj cely triceps je vacsi ako ta lava strana s tricepsom. Mam slabu skoliozu ale doktor mi nespominal ze by som mohol "trpiet" na niake podobne deformacie. Takze neviem v com je problem. Poradte niekdo prosim.
lepsie by bolo keby si nam ukazal na fotke tento problem, ak je to deformacia kostry a celkovej stavby tela, tak s tym neviem ci nieco urobis cvicenim
Mam iba velmi slabu skoliozu a volny okom to vobec nieje vidno. Iba som si myslel ze tym padom ked robim kliky tak by som mohol byt niako viacej nakloneny na jednu stranu co by mohlo vytvarat vacsiu zataz na tu lavu stranu a tym padom by bola vacsia.
#21837
Durdo napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Durdo napísal:Moj problem je v tom ze pred nedavnom som si vsimol ze moj lavy hrudny sval a aj cely triceps je vacsi ako ta lava strana s tricepsom. Mam slabu skoliozu ale doktor mi nespominal ze by som mohol "trpiet" na niake podobne deformacie. Takze neviem v com je problem. Poradte niekdo prosim.
lepsie by bolo keby si nam ukazal na fotke tento problem, ak je to deformacia kostry a celkovej stavby tela, tak s tym neviem ci nieco urobis cvicenim
Mam iba velmi slabu skoliozu a volny okom to vobec nieje vidno. Iba som si myslel ze tym padom ked robim kliky tak by som mohol byt niako viacej nakloneny na jednu stranu co by mohlo vytvarat vacsiu zataz na tu lavu stranu a tym padom by bola vacsia.
tak v tom pripade sa zaoberas nepodstatnymi vecami, dokonala symetria neexistuje, kazdy ma jedno prso vacsie ako druhe a je to vidiet ked sa lepsie pozries ale musis sa naozaj dobre pozerat, vobec sa tym netrap
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]