Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16290
FitPotreby.sk napísal:
Falcon666 napísal:No, dobre.

A čo máte proti tejto lavičke ?
Tento obrazok bol zmenseny  - klikni na zvacsenie
Podla obrazku sa to dost tazko hodnoti, mozno bude stacit, ale nerozumiem naco tam su tie valce na nohy? Najvyssi sklon lavice je jak sa zda 45stupnov, polohovatelna lavica by sa mala dat nastavit na viac stupnov, v hornej polohe, ak chces cvicit nejake veci v sede s oporou chrbta.
Neda sa porovnat jej velkost s clovekom.
Tie valce su tam na zakotvenie noh pri brusakoch alebo tlakov dole hlavou.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#16291
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Falcon666 napísal:No, dobre.

A čo máte proti tejto lavičke ?
Tento obrazok bol zmenseny  - klikni na zvacsenie
Podla obrazku sa to dost tazko hodnoti, mozno bude stacit, ale nerozumiem naco tam su tie valce na nohy? Najvyssi sklon lavice je jak sa zda 45stupnov, polohovatelna lavica by sa mala dat nastavit na viac stupnov, v hornej polohe, ak chces cvicit nejake veci v sede s oporou chrbta.
Neda sa porovnat jej velkost s clovekom.
Tie valce su tam na zakotvenie noh pri brusakoch alebo tlakov dole hlavou.
Vies co vobec si neviem predstavit ako by sa dali na tom robit brusaky a dolu hlavou sa to tiez neda nastavit, hovorim je to akurat tak na taky slaby tlak, bud s jednoruckami alebo s velkou cinkou ak bude k tomu aj stojan.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16292
FitPotreby.sk napísal:Vies co vobec si neviem predstavit ako by sa dali na tom robit brusaky a dolu hlavou sa to tiez neda nastavit, hovorim je to akurat tak na taky slaby tlak, bud s jednoruckami alebo s velkou cinkou ak bude k tomu aj stojan.
Tie valce su tam fakt na to je to logicke. Ale je vidno aj ten material mi pripada ako z hliniku ako na vsetkych pre rekreacne cvicenie. No nie je to KOHI. Ja by som si to dal radsej zvarit a hotovo ako mu ponukal uzivatel vyssie.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]