Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4399
Tak onedlho je tu leto, čas zábavy , ale makať by sa malo aj v lete , je hriech neísť von v dobrom počasí, ale makať je aj tak dôležité. Ako ste na tom vy ? dobre sa vám maká v lete ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4402
GULASH700 napísal:Tak onedlho je tu leto, čas zábavy , ale makať by sa malo aj v lete , je hriech neísť von v dobrom počasí, ale makať je aj tak dôležité. Ako ste na tom vy ? dobre sa vám maká v lete ?
vies co podla mna sa v lete najlepsie spaluje... ale dufam ze zozeniem brigadu ab ysom aj makat mohol ak vlastne nejaku zozeniem...
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4419
Mne sa už nejaká tá brigáda črtá, len toho sa obávam že na makanie mi ostane málo času.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4420
GULASH700 napísal:Mne sa už nejaká tá brigáda črtá, len toho sa obávam že na makanie mi ostane málo času.
jj oto ide treba to nejako skombinovat
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4422
Leto je ešte daleko ale skusim si to skombinovať tak, aby mi na makanie stacilo tolko casu kolko potrebujem. makanie je prednejšie :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od robcoo
#4425
najlepse sa maka na jar a jesen ked neni zima ani teplo....
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4427
neviem prečo by sa malo v lete cvičiť horšie :a8 drieť treba vždy :a29
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4429
Mne sa najlepsie maka v zime, vtedy sa neda ist na ryby, ani vonku sa neda byť, aspon ma vtedy taketo veci nerozptylujú.
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#4431
Potim sa o cosi viac :) ale je to prijemne ked po dobrom treningu je telo napumpovane hodite si triko cez plece a idete :) Ludia nevedia co skor :)))
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4434
no ja kým po tréningu hodím do seba glukozu proťák kreáč o :a15 sprchujem sa a potom znova proťák tak pumpa je dávno preč tak by sa mi iba všetci smiali
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4436
mello napísal:no ja kým po tréningu hodím do seba glukozu proťák kreáč o :a15 sprchujem sa a potom znova proťák tak pumpa je dávno preč tak by sa mi iba všetci smiali
hh takze mikinu a ides xD
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4460
Este jelen jar , a uz je aké teplo, pomaly prestanem robiť kardio treningy lebo sa pri makani natolko spotim.
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4472
kvôli potu vynechávať niečo? :a39 nikdyyy§ ja sa extrémne potím v každom ročnom období a nikdy by som kvôli tomu nevynechal čo i len jedno opakovanie :a38
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4476
Mna poriadny trening riadne vysilí , a najme v teple
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4479
GULASH700 napísal:Mna poriadny trening riadne vysilí , a najme v teple
to myslim ze každého :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4487
papagiorgo napísal:
GULASH700 napísal:Mna poriadny trening riadne vysilí , a najme v teple
to myslim ze každého :a25
to je jasne sak pri takej teplote xD
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#4777
Či je leto, či je zima, potím sa jak velká sviňa :a11 ale predsa len tá jar a leto mi viacej vyhovujú, pretože nemusím na seba dávať toľko vecí ked idem z posilky..resp. v lete nemusím dávať žiadne :a2
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]