Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od light66
#14906
Jmenuji se Marek, je mi 16 let, cvičím půl roku a moje rozměry jsou výška 185cm a váha 84 kg.

Jinak jsem rád, že jsem našel toto fórum a že tu můžu být s vama. :)

BTW: Fotky doplním :)
Naposledy upravil/-a light66 v 12 Máj 2012, 00:26, upravené celkom 2 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14907
Vitaj na fore.
Klby su pri tomto sporte velmi namahane a ramenne obzvlast dostavaju zabrat. Nikdy nechod cvicit nerozcviceny, to je prva velka chyba, ktoru vsetci opakuju a potom sa cuduju, ze ich vsetko boli, vratane mna :a11
Klby treba tiez zahriat, preto si vzdy daj dobru rozcvicku a zahrej sa, daj si par zahrievacich serii s velmi malou vahou a az potom chod naplno.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14910
já beru dlouhodobě HYALGEL PLUS a nemůžu si ho vynachválit. koupíš v lékírně a stojí kolem 2 stovek :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14911
jinak i já tě tu vítám a doufám že se ti tu bude líbit a nejdeš tu plno užitečných informací :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#14912
light66 napísal:Jmenuji se Marek, je mi 16 let, cvičím půl roku a moje rozměry jsou výška 185cm a váha 84 kg. Maximálka bench 75 kg 5 - 6 opakování. Mám osmičkovou postavu. Jsem v objemovce :) Zároveň mám dotaz: Po půl roce cvičení (3x týdně) mě po cvičení začaly bolet ramenní klouby (spíše ten na pravé ruce) a tak jsem snížil trénink ramen na minimum a koupil si Colafit. Po měsíci minimální zátěže a braní colafitu nepociťuji moc velkou změnu. Mám je tedy přestat cvičit na nějakou dobu úplně?

Jinak jsem rád, že jsem našel toto fórum a že tu můžu být s vama. :)
Vitaj na fóre, ja som mal takisto problém s ramenom, akurát s ľavým. Na tri mesiace som dal ramenám pokoj a keďže ich zaťažuješ pri cvičení aj ostatných partií, tak som nejako necítil zoslabnutie ani nič podobné. Ramená som si samozrejme natieral. Keď som sa cítil lepšie tak som začal cvičiť aj ramená, a doteraz nemám problém. Mne oddych pomohol, možno pomôže aj tebe.
Užívateľov profilový obrázok
Od light66
#16572
Díky všem za rady, rameno už je v pořádku. :a44 Ohledně té fotky, tak jednu přiložím :)

Ohledně fotky: To s tím Listopadem je myšleno tak, jakože do listopadu takhle vypadaly moje ruky, fotka je focená o 2 měsíce dříve.

Obrázok

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]