Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5156
čaute , volám sa Michal a som závislí na kreatíne :) , ale nie , teraz vážne , aktívne cvičím niečo okolo 2 rokov , konečne som začali objavovať výsledky , tak som natom nejak "uletel" ... bodybuilding beriem ako životný štýl , a snažím sa ho aj dodržiavať , však zdravie máme len jedno no nie? :) cvičím skôr pre svoju "potrebu" a zdravie , čiže sa nevenujem sútaži , to je asi tak všetko v skratke. teším sa na našu budúcu "spoluprácu" na tomto fóre. s pozdravom Luther

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5157
caw menovec mna poznas z pokecu leito xD... zdravim ta nech sa dari :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5158
Luther napísal:čaute , volám sa Michal a som závislí na kreatíne :) , ale nie , teraz vážne , aktívne cvičím niečo okolo 2 rokov , konečne som začali objavovať výsledky , tak som natom nejak "uletel" ... bodybuilding beriem ako životný štýl , a snažím sa ho aj dodržiavať , však zdravie máme len jedno no nie? :) cvičím skôr pre svoju "potrebu" a zdravie , čiže sa nevenujem sútaži , to je asi tak všetko v skratke. teším sa na našu budúcu "spoluprácu" na tomto fóre. s pozdravom Luther
NAZDAR KAMARAT POJ POKECOVý :a34

:a197
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5308
:a20
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5309
baterka napísal::a20
ako vidim , dalsa banenka k nam zavitala :a11 zaloz si temu a napis nieco o sebe :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5323
papagiorgo napísal:
baterka napísal::a20
ako vidim , dalsa banenka k nam zavitala :a11 zaloz si temu a napis nieco o sebe :a6

Hotovo.

Téma: MATY33333/baterka

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]