Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
#12451
ivocpivoc napísal:Igor prosimta ty cvicis brucho iba jeden krat do tyzdna, jednym cvikom??
brucho precvičujem každé rano. troma ľubovolnymi cvikmi po 2-3 série po 20-30 opakovaní...S Kradiom po 30min ( aj v objeme aj v diéte)

Reklama

Reklama

#12452
Prikladám aktuálnu shape + moje dnešné raňajky zo dňa 25.9.2011 + spotreba žuvačiek za 2-3 dni
Prílohy
Moje ranajocky dnešné.JPG
Chýba tu podobizeň Fitcerélne žitného chleba,džús a mix vločiek a špaldovej krupice s banánom... MOje raňajyk pozostavaju pomerne dosť s veľkého množstva ovocia. (Banán, Detská výživa, Džus )Aj keď fruktóza nie je moc dobrým riešením ....Premýšlam, od zajtra to asi zmením...
Moje ranajocky dnešné.JPG (66.34 KiB) 4138 zobrazení
zvejky.JPG
zvejky.JPG (58.81 KiB) 4138 zobrazení
25.9.2011 Deska.JPG
25.9.2011 Deska.JPG (40.18 KiB) 4138 zobrazení
#12457
ivocpivoc napísal:Aha lebo zasol som ze tréningom "heavy duty" od Doriana máš take suprovne brucho, nie že by nezaberal.
Kardio ráno na lacno tiež oblubujem a cvicim chvíľu po ňom brucho.
Pred ranajkami pouzivas iba vlastnú váhu?
Ano uprednostnujem precitený pohyb, a kvalitnú kontrakciu
#12458
Motivácia, Vášeň, Viera, odhodlanie, sebazaprenie a mnoho iných aspektov rozhoduje , kto sa šampiónom narodil a kto sa ním stáva počas života. Je len na nás ako zo životom naložíme, či sa necháme odradiť od našich snov, necháme podceňovať , ovplyvňovať. Je dôležité nájsť si prioritu, cieľ v živote, za ktorým si pôjdeš....ja Svoj mám, nie je nemožné , získať to čo iný pokladajú za nereálne, je úbohé a naivné uveriť, tomu čo iný hovoria, že nedokážeš.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ApbEn0IY ... ideo_title[/youtube]
#12460
mam na teba jednu otazku. V tvojom profile vidim, ze si startoval na sutaziach roznych federacii. Wabba, nabba, atd, atd..., a nakoniec ifbb. neviem ci sa dobre pamatam, ale nerobi ifbb, respektive sakfst, s timto problemy? sa mi zda, ze par profikov uz bolo vylucenych z ifbb na rok za to, ze startovali na sutazi inej federacie. Myslim, ze aj Sergio Oliva raz dostal takyto "distanc" lebo bol na jednej wabba sutazi. Mozno sa mylim tak preto vyzvedam. ako to vlastne je?
#12461
whoo napísal:mam na teba jednu otazku. V tvojom profile vidim, ze si startoval na sutaziach roznych federacii. Wabba, nabba, atd, atd..., a nakoniec ifbb. neviem ci sa dobre pamatam, ale nerobi ifbb, respektive sakfst, s timto problemy? sa mi zda, ze par profikov uz bolo vylucenych z ifbb na rok za to, ze startovali na sutazi inej federacie. Myslim, ze aj Sergio Oliva raz dostal takyto "distanc" lebo bol na jednej wabba sutazi. Mozno sa mylim tak preto vyzvedam. ako to vlastne je?
Samozrejme vieš to spravne, ale iba na SR a CR robia s tymto problemi, v Amaterskej Divizii IFBB moze sutaziz v akejkolvek federacii ,ak to dovoli zvaz, ale vzdy dovoli, Madari su ocividnym prikladom.
Ja som pretekal vsude mozne, momentalne niesom pod ziadnou federaciou zvazom, planujem o rok startovat v USA na NPC sutaziach alebo UK vo Federacii NABBA, podla toho kam pojdem zit na trvalo..UK alebo USA
#12467
samozrejme, že Muži ! nie je zbytočné, sa motať v Junioroch, ked chces ist k profi? myslim, že to nema cenu, a iba tam sa uvidí, či na to mas alebo nie, nie medzi mladými:)
#12469
Prikladám niečo málo z dneška váha 102,8kg
Prílohy
Back 24.9.2011.JPG
Back 24.9.2011.JPG (48.93 KiB) 4452 zobrazení
24.9.2011 1.JPG
24.9.2011 1.JPG (56.67 KiB) 4452 zobrazení
24.9.2011.JPG
24.9.2011.JPG (57.97 KiB) 4452 zobrazení
#12471
Igor, aký je podľa teba s odstupom času najefektivnejsi doplnok v strave(môže byt aj strava samotná) na naberanie svalovej hmoty.

Ak chceš niečo na súťaži dosiahnuť musíš nevyhnutne cvičiť dvojfazovo 5-6x v týždni ?

Ďakujem za odpoved
#12486
Viacej fotiek nájdete aj na mojom Fanpage Facebook portáli: Igor illés (Atlét ) na facebooku...ktorý taktiež , pravidelne navštevujem
Prílohy
Brucho 27.9.2011.JPG
Brucho 27.9.2011.JPG (35.7 KiB) 4285 zobrazení
Biceps 27,9,2011.JPG
Biceps 27,9,2011.JPG (32.87 KiB) 4285 zobrazení
27.9.2011 postel 3.JPG
27.9.2011 postel 3.JPG (44.78 KiB) 4285 zobrazení
27.9.2011 postel 4.JPG
27.9.2011 postel 4.JPG (39.85 KiB) 4285 zobrazení
27.9.2011 Legs 4.JPG
27.9.2011 Legs 4.JPG (38.91 KiB) 4285 zobrazení
27.9.2011 Legs 2.JPG
27.9.2011 Legs 2.JPG (33.61 KiB) 4285 zobrazení
27.9.2011 Hems 2.JPG
27.9.2011 Hems 2.JPG (37.99 KiB) 4285 zobrazení
27.9.2011 hams 3.JPG
27.9.2011 hams 3.JPG (39.33 KiB) 4285 zobrazení
27.9.2011 Fromnt lats.JPG
27.9.2011 Fromnt lats.JPG (47.95 KiB) 4285 zobrazení
#12509
Ráno zvoní budík 7.40..Ja sa premáham a stávam, do ďalšieho dňa tvrdej driny, cieľov, motivácie odhodlania, posunúť sa o ďalší krôčik bližšie k môjmu snu a to stať sa Profesionálom IFBB.
Je len na nás ako sny vnímame a pokladáme, ich za nereálne, nenormálne, sci-fi alebo rozprávkami, ktoré sa nemôžu nám nikdy stať?
- Ale pýtam sa prečo: ,,Každý jeden dobyvateľ, športový šampión, mal svoju cestu k úspechu, je z mäsa a kosti, a aj napriek tomu, že má možno význačne navrch v genetike alebo v iných vlohách , netreba zatracovať seba a svoje sny , len kvôli vlastnej rozpačitosti.

- Človek , ktorý nemá v živote ciel, a nesnaží sa každý deň dať do života srdce, nezaslúži si tu byť, uvedomte si , že každý sme tu kvôli niečomu, nejakej udalosti, ktorú si musíme splniť, ale je len na NÁS AKO SA K NEJ POSTAVÍME A SPLNÍME SI JU! Pamätajte a to prevezmem z úspešného videa od Dokrogy:,, úspech je definovaný ,ako vstať o jeden krát viac, ako ste boli zrazený k zemi, nezáleží koľko krát sa to stane, zaleží však, aby ste sa vždy postavili a šli ďalej, len tak sa vyhráva a poráža, to čo iný nedokážu, to je rozdiel medzi tými, ČO V ŽIVOTE VYHRÁVAJÚ A TÝMI ČO ČO STOJA NA KONCI ŠTARTOVÉHO POĽA.,,
Prílohy
23.jpg
35412_1224271746284_1813719459_456902_4191722_n.jpg
#12520
Snazim sa postupovat s rozvahou, planujem to dosiahnut za par rokov je to otazka mladého veku, dosiahnem to do 25roku života. Buduci rok planujem sutazit uz na pôde NPC v USA..Kedže plánujem aj zmenu byvania , ist na záapad. otazka 1-2 mesiacov. Pomaly sa tu s tým naším strašným Slovenskom lúčim...niesu tu sponzory , podpora na rozvoj je tu nulova, musim na zapad, najst si kontakty, na to ab som sa stal uspesnym a profikom potrebujem podporu aj zo strany sponzorov, je to trufale ani ani jeden z nich to bez sponzora nedosiahol..! ani jeden kazdy mal sponzora a potom sa stal profik..
#12525
Veľa krát stojíme v živote pred možnosťou nechať svoj starý život tak, pretože nám nevychádza všetko ak osme si predstavovali a želali, alebo stojíme pred možnosťou ísť ďalej a pretĺkať sa tým ťažkým životom, a snažiť sa o nemožné, dokázať to čo iný nedokážu.Či už ideo súkromný život, športovú kariéru alebo nebodaj manželstvo a podobne. Myslím si, že ísť tou ťažkou cestou je lepšia voľba, a nakonci si povieme,, wau dokázal som to ,, !
- To ešte ale neznamená, že ak cestu poznáš, neznamená to , že sa po nej vydáš, lebo jedna vec je cestu poznať a druhá je ňou ísť stoj čo stoj. Ja viem akou cestou sa vyberiem a čo vy?


Obrázok
#12534
Môj aktuálny ,,Meal Plan,,: Budem ho aktualizovať a prikladať dnešné jedlá, podľa poradia, dneska mám aj voľný deň čiže je dosť možné, že sa objavia jedlá, čo bežne nejedávam.


Řaňajky:
- 6bielkov 2 Vajcia
- Cibuľa
- Koreniny
- Horčica alebo Kečup 50g

Z tohoto množstva surovín si vytvorím cca 2 tenké vaječné placky, tvorí to môj základ v stravovaní.Každodenné štartovacie jedlo.

- Pohánková Krupica 50g
- Detská výživa alebo Ovocie ( dnes bola výživa lebo sa mi minuly banány a jablká ) 50g
- Škorica

Klasicky Pohánkovú krupicu uvarím vo vode, pridám sladidlo Splendu, Steviu alebo klasické Aspartam-sacharín cca 5tbl. Potom pridám zbytok ingrediencií.

Suplementy:
Flex kĺbová výživa
tráviace enzými Pangrol 20000 1-2 alebo Pankreol Forte 5-6tbl.
Prílohy
Rana.JPG
Rana.JPG (58.48 KiB) 4289 zobrazení
#12540
whoo napísal:vies co by ma zaujimalo? kolko teba vyjdu suplementy mesacne? len taky hruby odhad aby som mal prehlad kolko to vyjde na takej urovni ako u teba.
Uprimne ti do suplementov vela ne-investujem tak 100-130Eur..mesacne ..
#12541
Desiata:
Toto zvykáva byť posledným tuhým jedlom pred dopoludňajšim alebo lepšie povedané obedňajším tréningom. Dodáva kvalitnú bielkovinu, minimum tuku a hlavne sacharidy ktoré sa uvoľnujú pozvolna...


200g Kuracie Prsia
Basmati Ryža 100g
Kečup Spak 50g
Zelenina (čerstvá Tesco ) Wok Zmes---
#12550
Nie je to vela, v diete zvyknem davat aj vacsie palky za suplementy...
#12552
Igor Illés napísal:Nie je to vela, v diete zvyknem davat aj vacsie palky za suplementy...
ked mas dobry prijem tak sa to da zvladat, no ja to mam praveze naopak. Cez dietu davam vacsinu prachov na kvalitnu stravu a zo suplementov len kvalitny protak a nejaky ten spalovac obcas. v objemovke tych suplementov mam kapanek viac :a11

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]