Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2649
Všetci priaznivci silovych športov 24.4.2010 sa zacinaju MSR v Trojboji tak sa nam kludne pochvalte kto sa chysta.. Ja planujem urobit novy rekord v Tlaku kategoria do 110 kg :a63

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2661
dandy010 napísal:Všetci priaznivci silovych športov 24.4.2010 sa zacinaju MSR v Trojboji tak sa nam kludne pochvalte kto sa chysta.. Ja planujem urobit novy rekord v Tlaku kategoria do 110 kg :a63
tak potom sup sem s nejakými fotkami :a114 alebo videom , ako si ho zlomil :a27 - myslim ten record :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2672
dandy010 napísal:Jednoznacne bude video :) samozrejme ze ho tu supnem iba ak to dam :) ak nie tak sa nebudem mat cim chvalit :))) :a10

mozes aj ked nedas :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2807
Chalani Z Giraltoviec sa Tvrdo pripravuju na MSR v Trojboji 24 aprila chalani ktory sa chcete zucastnit cakam nejake informacie :) aby sme vedeli ako tvrdo mame makat :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2839
Mates napísal:tie MSR su aj pre dorastencov do 75 kilo? kolko by som mal dat ak by som chcel rozmyslat o podiovom umiestneni??
veed to iste sa pýtal aj dandy :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2898
tak to si celkom dobry :a15 lebo ja by som mal vykon iba okolo 400 pretože drep a mrtvolu malo cvičím s tažkymi vahami.. možno aj preto že nemam opasok a bandáže... ale inac by som dal podla mna viac... takže na suťaž sa chystam až niekedy na jeseň ak to vyjde :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2900
Mates na MSR idu : Dorastenci , Juniori , Muzi , Masters cize kludne ak si v nejakom klube zaplatis startovne a sutazis. Tam si ta pred sutazou odvazia a podla vahy zaradia do konkretnej vahovej kategorie je do 75 dalsie by som pozrel a vypisal ak budes mat oto zaujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#2985
Ved take na ake mas ... nemusis to tam ist hned vsetko vyhrat. A toto neni nejake komercne fitko kde sa ti nahodou budu smiat ked malo dvihas.
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3130
jop neviem čo riešiš.....ak sa tomu chceš venovať aj do budúcna a súťažiť aj nadalej tak nemáš čo riešiť....prvá súťaž býva vždy oťukávacia a na plno to rozbalíš neskôr :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#3163
Tak mi chalani ti tu mozme len poradit rozhodnut sa uz musis sam ale tak budeme tak tiez ja tam budem tiez sutazit tak prid pokecame :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3167
dandy010 napísal:ja suhlasim s aNs_om :) prid a urcite nebudes lutovat tam sa nikto z nikoho nesmeje pretoze kazdy nejako zacinal
len aby tam prisli taki frajeri , ze vysmeju tvoj výkon :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#3170
papagiorgo napísal:
dandy010 napísal:ja suhlasim s aNs_om :) prid a urcite nebudes lutovat tam sa nikto z nikoho nesmeje pretoze kazdy nejako zacinal
len aby tam prisli taki frajeri , ze vysmeju tvoj výkon :a11 :a11 :a11

TO BUDE ICH POSLEDNY SMIECH !!! :a38
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#4006
24.04.2010. V Sobotu sa zacne suboj TITANOV :) najsilnejsi chlapi sa stretnu v Roznave a budu bojovat o postup na MS Europy do Madarska zaciatok je o 08:00 clock :) posledne vyhodnotenie bude o 23:00 clock :) tak drzte palce pridte podporit povzbudit aby sme podali co NAJLEPSIE VYKONY !!!!

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]