Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#3734
tak toto by ste si maly precitat.....cvicit pred spankom v neskorych vecernych hodinach by sa nemalo.je to dokazane ze svaly pri tom menej rastu a puosobi to na cloveka negavivnym vplyvom..ako spravny treningovy cas sa povazuju poobednajsie hodiny alebo okolo 17 az 20 hodiny. :a34

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3735
Peko Kako napísal:tak toto by ste si maly precitat.....cvicit pred spankom v neskorych vecernych hodinach by sa nemalo.je to dokazane ze svaly pri tom menej rastu a puosobi to na cloveka negavivnym vplyvom..ako spravny treningovy cas sa povazuju poobednajsie hodiny alebo okolo 17 az 20 hodiny. :a34
a to mas odkial ???
Užívateľov profilový obrázok
Od geas
#3783
podla mna ked mas cas sa po treningu dobre najest a mas dost casu na spanok tak je setko OK
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3786
podla mna je to kravina ... ked uz ma niekto svoj rezim /ci uz kvoli praci,skole alebo iným veciam a je uz na to navyknutý , moze cvicievat aj o druhej rano /poznam takých ludi / a dospavam moze aj cez den ...
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#3791
priprajam sa nesuhlasim kazdy mas svoj cas kedy mu to najlepsie vyhovuje ja cvicim velku partiu o 16:00 a malu o 19:30 ... som spokojny :) rastiem :)
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3903
fúha no veľmi rád by som si pozrel nejaké podloženie tohto tvrdenia.....každopádne si zastávam určitý postup kt ked sa dodrží tak by nemal byť problém a tj tréning - po tréningové suplementy - po tréningové jedlo/jedlá - pred spánkové jedlo - spánok.....jediné v čom vidím pravdu tohto tvrdenia je to že by daný jedinec chcel nahradiť po tréningové jedlá spánkom....to by určite nebolo vhodné
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4015
dalo by sa to kľudne ale potreboval by som bud dostatočný spánok v noci (čiže skoro chodiť spávať) alebo nejaký spánok aj po obede
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4018
mne by to ziež nebolo moc príjemné z dôvodu že by som už tréning odflákol a ani by som nemal silu viete... ale takí ľudia ktorí pracujú cez noc a spia cez deň neni problem
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4078
Teraz ako hovoríš ma napadlo že som dávnejšie čítal že pred spánkom je zlé cvičiť lebo sa tým prekrvý aj mozog a nebudes vediet zaspat :a1
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4079
GULASH700 napísal:Teraz ako hovoríš ma napadlo že som dávnejšie čítal že pred spánkom je zlé cvičiť lebo sa tým prekrvý aj mozog a nebudes vediet zaspat :a1
no ved to prave ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#4776
ranné cvičenie do 11 hodiny pred poludním a popoludnajšie cvičenie od 15 hodiny do XY času je ideálne. Pretože v čase od cca 11:00 do cca 15:00 hodiny je najnižšia tvorba testosteronu :)

tak asi toľko k tým časom :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4942
Ja som práveže po cvičení vždy dead a keď je ešte k tomu veľa hodín, tak zaspím ešte skoršie :a38
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4973
Zemák napísal:Ja som práveže po cvičení vždy dead a keď je ešte k tomu veľa hodín, tak zaspím ešte skoršie :a38
to umna nefunguje aj ked som death xD

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]