Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od pepan09
#11592
Zdravim.

Som uplny novacik a preto sa obraciam na Vas s nadejou, ze mi budete vediet pomoct. Som chudy mam asi 75 kg na vysku 185 cm. zakupil som si Super gainer od BIOTECHU ( 4.5KG balenie) a pribral som len cca nejake dve kila. Co mam robit? Existuje enjake iny, lepsi gajner ? Alebo popoezrat po niecom inom?

dakujem.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11593
pepan09 napísal:Zdravim.

Som uplny novacik a preto sa obraciam na Vas s nadejou, ze mi budete vediet pomoct. Som chudy mam asi 75 kg na vysku 185 cm. zakupil som si Super gainer od BIOTECHU ( 4.5KG balenie) a pribral som len cca nejake dve kila. Co mam robit? Existuje enjake iny, lepsi gajner ? Alebo popoezrat po niecom inom?

dakujem.
Tvoj prispevok som hodil sem kedze si ho dal do nespravnej sekcie.Nezalezi to na gainery ale treba na to cas gainer davaj stale cize ked ho dojes kup dalsi pri dobrej snahe naberes kazdy mesiac dake kilecko navrch.nezabudni ze gainer je len doplnok cize cisto na nom nemozes stavat postavu treba hlavne stravu.Si podobny pripad ako mikyno233 kukni ako som jemu naordinoval a mozes sa pustit do toho.
vlastomenn napísal: Ahoj.Takze ideme na to.Za mesiac cvicenia to je moc malo ale urcite v tvojom pripade bude videl vysledky behom 3 mesiacov ak sa budes snazit.

Trening:

Trenuj podla programu co som spracoval Objemový tréning č.1- začiatočník tu: viewtopic.php?f=20&t=1367

Ak nebudes nieco chapat treba napisat.

Stravovanie:

Jedz vela co sa len da hlavne na vecer nechoj spat hladny.Hlavne potarviny ako maso, ryza, cestoviny, vajcia, mlieko nesmu chybat.Bielkoviny sa snaz aspon 2,5g/kg a doporucil by som ti sacharidy 7g/kg tvojej vahy.Si este mlady cize tukom sa moc vyvarovat nemusis.Jedz aspon 4x denne to je minimum optimalne 5-6x.

Doplnky:

Mutant davkuj 3 krat denne prvu davku si daj hned na ranajky (naj.s polotuc.mliekom) alebo k ranajkam do pol hodiny ako vstanes pripadne ak nie na ranajky tak na desiatu osamote alebo s jedlom.Druhu davku daj po treningu asi hodinku aj s jedlom.Tretiu davku daj s vecerou alebo po vecery neskor tesne pred spanim.A este jedna dolezita vec ak sa ti da daj davku aj pocas spanku okolo 2-3 hodiny rannej cize si nastav budik nehaj si to pri posteli pripadne namiesane v chladnicke alebo si to namiesaj to je uz tvoja vec vypi to a spi dalej.Chapes? Mozno sa ti to zda blbost ale toto velmi pomoze! V netreningove dni ho podavaj tak isto rozdelene v 3 davkach.

Creatine 100% Pure davaj 4x denne po 5g/20g glukopuru prvych 5-7 dni:

-prva davka hned po prebudeni cize o 30 minut pridu ranajky alebo ten MASS pripadne oboje
-druha davka priebehu doobedia niekedy medzi jedlami
-tretia davka ihned po treningu este v satni!
-stvrta davka v priebehu vecera cize moze byt hodinku pred vecerou

V den volna ked netrenujes normalne rozdel z hruba rovnakych casoch ako v den treningu taktiez 4x
Po nasycovacej faze uzivaj 2x denne po 5g/20g glukopuru
-prva davka hned po prebudeni samozrejmost
-druha davka hned po treningu
-ked netrenujes v den volna rovnako rano a pred vecerou hodinku

A nezabudni na vitaminy! Vela stastia :a22
#11598
pepan09 napísal:Zdravim.

Som uplny novacik a preto sa obraciam na Vas s nadejou, ze mi budete vediet pomoct. Som chudy mam asi 75 kg na vysku 185 cm. zakupil som si Super gainer od BIOTECHU ( 4.5KG balenie) a pribral som len cca nejake dve kila. Co mam robit? Existuje enjake iny, lepsi gajner ? Alebo popoezrat po niecom inom?

dakujem.
pri Tvojej vyske je ovela tazsie osvalit postavu, pokial to nemas v genetike
pises, ze si pribral 2kg, ved to je celkom dobry vykon, nemozes cakat zazraky
hlavne sa zameraj na stravu, vela, vela, vela.
Nezabudni na kvalitny spanok. Mam skusenost taku, ze nikdy som lahko nepriberal. Ked som ale jedno obdobie mal dostatok spanku, teda az privela, tak som zrazu zacal priberat. Ked som ale zodna naden spanku nemal, rapidne som na vahe klesol.
Od matybb
#11606
papat bratku papat.zacinalmal som 80kg a v objemovke po par rokoch 125:)ja vzdy vravim nabrat nieje problem,objem samozrejme.ale potom to nasupat do kvality to je uz ina:(taraz somna 111 a chcemeste trochu dole.najma kvalitu.zerem len protein mliecne vyrobky a vela velamasa.k tomu trening a spanok.a ziadny alkohol:) :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11607
Ono je tam zbytocna vaha ked to nijak nevyzera.Dolezite je mat tvari cize vsetko musi vyzerat gulato zaokruhlene v tedy zanamena ze tam je ten sval a potom to vyzera robustne a opticky aj ovela vacsie.Ono mozes aj nabrat ale budes vyzerat rovnako cize sval musi casom aj zriet tvarovat sa a to sa da cocielit viacrocnym treningom.A veru realne prve dva roky je len take zabiehanie sa.
Od matybb
#11611
tak tak mam par znamich co su jak skrine ale ziadny tvar.to potom vyzera ze su len tlusty.ale ked sa to vyseka,hmm.par kil dole ale vyzera to fajn:)

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]