Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Marek Sívek
#17778
Marek Sívek
Meno a priezvisko : Marek Sívek
Dátum narodenia : 15.6.1991
Bydlisko : Lužná u Vsetína
Klub za ktorý súťažím : Škam Sport Košice
Súťažná federácia : WFF,NABBA
Môj osobný tréner : Bez trénera
Moje oblubene fitko : Fit Podlesí
Doteraz absolvované súťaže :
  • GP Výškov-8.říjen 2011-Výškov-klasická kulturistika muži-2.místo
  • Pražský pohár-15.říjen 2011-Praha-klasická kulturistika muži-4.místo
  • International Austrian Championships ABPF/WBPF--Vídeň-19.květen 2012-Junior-1.místo
  • International Austrian Chapionships NABBA/WFF-Vídeň-26.květen 2012-junior-2.místo
  • WFF Univers-9.čeven 2012-Baden ( Rakousko )-junior-5.místo
Výška : 186 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 103 kg
Hmotnosť súťažná : 92-93 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : Steaky,protein
Obľúbená tréningová hudba : Hudbu moc neposlouchám ,soustředím se na cvičení a provedení cviku
Miery :
Osobné rekordy : Bench press 1x180 kg, , drepy 1x210 kg , mrtvy tah 1x230 kg
Škola / zamestnanie :
Záľuby : kolečkové brusle
Cvičiť som začal : Cvičit jsem začal v roce 2008 po inspiraci svého bratrance ,který soutěžil v kulturistice
Prečo som začal súťažiť : Soutěžit jsem začal díky mému kamaradovi Petru Rosnerovi,který soutěži už delší dobu a mě se ten sport líbil tak mi dal možnost si to vyzkoušet a připravil mě na 1závody do Výškova
Sponzora : hledám
Kontakt : Marek Sívek
Moje športové plány do budúcnosti : zůčastnit se soutěže NABBA WORLD
Môj životný príbeh :
Můj životní příběh začal někdy v roce 2007 kdy mě můj bratranec a bývalý závodník kulturistiky Tomáš Novosad vzal do své malé domácí posilovny a ukázal mi pár cviku .Potom jsem o kulturistice začal číst různé časopisy ,díval se na různá videa ze soutěží a koupil jsem si časem svojí první permanentku do fitcentra. Cvičení mě hodně bavilo a tak jsem si na brigádách vydělával na první proteiny a další doplňky .Časem jsem viděl že se mé tělo mění tak jsem ve cvičení pokračoval stále více a více .V roce 2011 jsem začal chodit do fitcentra Petra Rosnera Universal Gym a tam jsem viděl jak se připravuje a řekl jsem mu že by jsem to chtěl vyzkoušet a připravit se na první soutěž .Petr sem ě hned ujal a začalo se pořádně makat ,učil jsem se pózovat a vyzkoušel jsem první dietu.1soutěž se konala ve Výškově kde jsem v klasické kulturistice bez rozdílu výšky a váhy obsadil 2 místo. Další soutěže jsem se zůčastnil v Praze kde jsem v klasické kulturistice obsadil 4místo.V roce 2012 jsem začal soutěžit za klub Škam sport Košice kde jsem se zůčastnil svých 3 soutěží na které mi s přípravou pomohl kamarád Lubomír Krhut. Momentálně se věnuju kvalitní objemové fáze.





Moja fotogaléria :
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Reklama

Reklama

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]