Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: V tomto fóre je dovolené zakladať témy iba adminovi fóra a sponzorovi FITPOTREBY.SK !!! komentáre môžete pridávať všetci ...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18640
Viete, že šejker má pri bežnom používaní životnosť max. 6 mesiacov? Áno, je to tak a týka sa to všetkých plastových šejkrov. Pri výrobe plastových vecí sa používajú rôzne, ľudskému organizmu škodlivé látky. Nové plastové veci sú relatívne bezpečné, no časom pri narušení ich povrchu, rôznymi mikroškrabancami a opotrebením povrchu plastov sa z nich začínajú vylučovať látky použité na ich výrobu. Sú to agresívne chemické látky, ktorých účinok na náš organizmus a životné prostredie vám určite netreba opisovať.

Preto používajte len kvalitné a na predaj schválené plastové výrobky.

Shaker s logom Aminostar »

Obrázok

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#18674
presne ten sejker aminostar som mal ale bohuzial som ho musel pred tyzdnom vyhodit pretoze som ho zabudol umyt a skysol mi v nom protein a proste to neslo umyt nicim to bol strasny smrad ... :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18675
:a11
xLeitonx napísal:presne ten sejker aminostar som mal ale bohuzial som ho musel pred tyzdnom vyhodit pretoze som ho zabudol umyt a skysol mi v nom protein a proste to neslo umyt nicim to bol strasny smrad ... :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#18677
xLeitonx napísal:presne ten sejker aminostar som mal ale bohuzial som ho musel pred tyzdnom vyhodit pretoze som ho zabudol umyt a skysol mi v nom protein a proste to neslo umyt nicim to bol strasny smrad ... :a5
este ze je taký lacný :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20259
spinki222 napísal:ja používam jeden už asi rok :a15 :a15 no viac nepouživam ako použivam :a9 nechce sa mi to umývať
vyhodis a kupis nový :a11
za tých par euro co stoja , skoro zadarmo su :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20260
papagiorgo napísal:
spinki222 napísal:ja používam jeden už asi rok :a15 :a15 no viac nepouživam ako použivam :a9 nechce sa mi to umývať
vyhodis a kupis nový :a11
za tých par euro co stoja , skoro zadarmo su :D
deže tento mám rád :a15 môj prvý si ho dám na výstavu do izby :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20270
prvý aj posledný? :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20278
nj a po takych 10 rokoch musi z neho fajne chutit :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#20281
Ten moj rocny teda poriadne smrdi :D este ze ludia vedeli co potrebujem na vianoce a teraz mozem mat na kazdy suplement iny :D
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20307
ja mam jeden :D asi rok a vzdy ho umyjem jarou a tepluckou vodickou a doteraz ma nesklamal ale ako som zistil vyhral som dalsy takze budu dva :a4 :a4 :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#20337
Najvacsi smrad co som v zivote citil, ked som nechal v shejkri tyzden Kazein zbytky :D kedze kazein je troska ineho zlozenia si viete predstavit te nsmrad :D cely kuchyna ako v toxickom oblaku nesla ani vyvetrat :D
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]