Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2961
cawte takže mám 16 rokov, cvičím aktívne tak pol roka ale s činkami sa kamaratim uz vyše roka...
trenujem hlavne doma, v školskej posilke a v posilke v meste... v minulosti som chvilu chodil do posilky Siloveho Trojboja v Hurbanove ale kôli škole som tam musel prestať chodiť... necvičil som veľmi ťažké váhy od môjho odchodu z klubu... (ale keď som chodil do klubu som mal slabé výkony a to bench 50kg, drep 70kg, mrtvola 100kg) napriek tomu sú moje výkony také aké sú : Mŕtvola 130kg , drep 110kg 2krat , benchpress 70kg 4krat a tiež nemám pomôcky ako vzpieračský opasok, bandáže, dres a podobne. ešte váha okolo 75 kg a výška 188cm.... neskôr pridám miery


privítam otázky, komentáre a príspevky na môj ďalší rozvoj....

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#2962
ja som dneska do riti poriadne nejedol a pil som sprosty alkohol....mali sme gulas a zjedol som mozno 3 misky....ale ets esa dneska poriadne najem a poriadne ....este pojdem cvicit brucho
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3178
čo hovoríte na moje maxká vzhľadom na to, koľko trénujem??
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3180
bench je slabý oproti kamošom ktorý makajú iba bench a maju maxko 90 a ja len 75 ale chystam sa na 80 a mozno na 82.5 takže držte palec
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3188
musím si nadomov zohnať 15 kilové kotúče a potom dam iste viac
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3215
jasné, v budúcnosti pribunde stojan na drepy a 2x 15 kilové kotúče pretože mám málo
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3225
aspon lavicku a jednorucky ,co by som dal za to mat to doma :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3330
mam benchpress, takú vežu, kde sa dá nohy, chrbát triceps, biceps cvičiť, jednorúčky, VČ ale málo závažia a to len 50kg a preto si chcem dokúpiť dve 15 kilogé kotúče ale sú strašne drahéé :a17 a chcem si vyrobiť stojan na drepy.....
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3335
musis mat originalky kotuce zozen si od niekoho zo sustruhu za par €
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3336
Mates napísal: ale sú strašne drahéé :a17 a chcem si vyrobiť stojan na drepy.....
co tak skusit zberne suroviny ? daju sa tam najst zazraky na par drobných
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3423
no mám to v pláne kamošov otec pozná típka ktorý sústruhuje kotúče zadarmo... ale to len zo známosti tak u ňho by som chcel skúsiť nech už aj tá domáca posilka stojí zato... ak to nevyjde tak navšívime zberné suroviny... a ináč neviete po čo ide kilo železa?
Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#3755
makaci,toto je moj kamarat ktory rad sutazi v 3boji a celkom mu to ide hlavne na nohy.....myslim ze najblizsiu sutaz v 3 boji ktora sa uskutocny v skole Gymnazia L.J.S v Kn
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3757
diki peko a dúfam že 6.mája o 15:00 budem stáť na stupni víťazov :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#3759
tak to dufam...ale mozno budes prvy..v drepoch a mrtvom taku ta nedam
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3787
treba makať a budeš sa zlepšovať... ináč vybavím 2 profi rozhodcov
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]