Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#2685
caute, som Tomas, cvicim rok aj par mesiacov, vaha 85kg, momentalne sa venujem trojboju, chcel by som spravit limit na Europu v tlaku

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2686
Maxton napísal:caute, som Tomas, cvicim rok aj par mesiacov, vaha 85kg, momentalne sa venujem trojboju, chcel by som spravit limit na Europu v tlaku

welcome
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2687
papagiorgo napísal:
Maxton napísal:caute, som Tomas, cvicim rok aj par mesiacov, vaha 85kg, momentalne sa venujem trojboju, chcel by som spravit limit na Europu v tlaku

welcome
Vitaj kamarat :-) :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2895
cawes tome... mna zaujima ze akej hodnoty je ten limit europsky,?? a est ze v akej kategorii trojbojarskej
Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#2899
Mates napísal:cawes tome... mna zaujima ze akej hodnoty je ten limit europsky,?? a est ze v akej kategorii trojbojarskej
Chalani je nato miestnost Powerlifting tam som podaval nieco take ak chcete Limity ja vam ich hodim len to napiste do danej miestnosti Dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2901
ano chalanhi , dandy ma pravdu , tieto temy sluzia vyhradne na predstavenie sa daneho uzivatela aby sme sa o nom co najviac dozvedeli ...
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]