Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#15576
Takže o necelý mesiac tu máme opäť najprestížnejšiu súťaž na Slovensku v kulturistike a to Medzinárodné majstrovstvá SR v kulturistike mužov tento rok sa nebudú konať v Bratislave ako bolo zvykom po minulé roky ale súťaž sa presunula na východ Slovenska do Košíc ...organizátormi tejto súťaže sú Jaroslav HORVÁT s partnermi Milanom SMIKOM a Igorom KOPČEKOM, ktorí si ako hostí pozvali - promotéra Mr. Olympa Robina CHANGA, 6 násobného víťaza Mr. Olympia Doriana YATESA, o exhibičné vystúpenie sa postarajú víťaz 2011 Mr. Olympia Amateur Tomáš BUREŠ a nová hviezda profesionálnej kulturistiky, víťaz IFBB FLEX Pro Lionel Beyeke sponzorovaný časopisom FLEX. Medzi súťažiacimi nastúpi aj Štefan HAVLÍK (absolútny víťaz 2012 Arnold Classic Amateur), Peter TATARKA (IFBB Majster Európy), Ladislav KUZDER (IFBB Majster Európy) a ďalší špičkoví kulturisti Slovenska.
Cena vstupenky je viac než lákavá oproti Bratislavským cenám je až o 50% nižšia čo je super, pretože sa tam môže dostať aj širšia verejnosť a mladý ľudia, ktorí možno nemajú toľko financií ...takže aby som okolo toho nekecal cena vstupenky je 10€. Teraz už len dodám že sa toto podujatie bude konať v INFINITY - KOŠICE
dňa 15.4.2012 (nedeľa) so začiatkom o 14:00. A aby som nezabudol vstupenky je možné zakúpiť ako vždy v sieti TICKETPORTAL alebo objednať cez internet http://www.ticketportal.sk/podujatie_se ... p?ID=16746
Tak čo chystá sa niekto na tieto Majstrovstvá ? Ja osobne som na vážkach či ísť kedže je to pomerne ďaleko a je to nedeľa ale ešte sa uvidí času je ešte pomerne dosť ...ale budem sa tam snažiť ísť už len koli Dorianovi, je to predsa legenda kulturistiky a možno už takúto možnosť mať nebudeme, takže kto má možnosť určite to treba využiť !!! Verím že to bude aspoň na takej úrovni ako to bolo v Bratislave kde to bolo fakt super...

Reklama

Reklama

#15579
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:Ja tam budem pravdepodobne v zakulisi z niektorym z pretekarov. Uvidim este ako si najdem cas.
niekto tu bude okupovať vip objekty :a11 pekne pekne :a22 tak potom volačo nafoť ak sa bude dať
Ak tam budem tak urcite s kamerou kedze sa pripravujem urobit novy projekt cisto pre forum videa rozhovory, treningy kulturistov.
#15581
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:Ja tam budem pravdepodobne v zakulisi z niektorym z pretekarov. Uvidim este ako si najdem cas.
niekto tu bude okupovať vip objekty :a11 pekne pekne :a22 tak potom volačo nafoť ak sa bude dať
Ak tam budem tak urcite s kamerou kedze sa pripravujem urobit novy projekt cisto pre forum videa rozhovory, treningy kulturistov.
Wooow no tak to ti fandím Vlasťo ... tak dúfam že to víde podľa predstáv budem len rád :a22 a myslím že každý na tomto fóre :a27
#15582
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:Ja tam budem pravdepodobne v zakulisi z niektorym z pretekarov. Uvidim este ako si najdem cas.
niekto tu bude okupovať vip objekty :a11 pekne pekne :a22 tak potom volačo nafoť ak sa bude dať
Ak tam budem tak urcite s kamerou kedze sa pripravujem urobit novy projekt cisto pre forum videa rozhovory, treningy kulturistov.
Wooow no tak to ti fandím Vlasťo ... tak dúfam že to víde podľa predstáv budem len rád :a22 a myslím že každý na tomto fóre :a27
nový admin tohto fora ma v zalohe aj dalsie novinky okrem tohto , takze urcite nebudete lutovat zmenu admina
#15585
papagiorgo napísal:
whoo napísal:Mi tam planujeme ist traja-styria z fitka, ale este uvidime ako to dopadne. Zas cez celu republiku sa mi moc nechce ked mam pravdu povedat. Mozno sa tam uvidime teda ;)
dohodnite si stretko a urobte pre forum spolocnu fotku :a11
mozno aj to bude, ked sa tam nahodou stretneme. To by som mal byt akurat v TOP forme po diete, budem machrovat :a15
#15586
whoo napísal:
papagiorgo napísal:
whoo napísal:Mi tam planujeme ist traja-styria z fitka, ale este uvidime ako to dopadne. Zas cez celu republiku sa mi moc nechce ked mam pravdu povedat. Mozno sa tam uvidime teda ;)
dohodnite si stretko a urobte pre forum spolocnu fotku :a11
mozno aj to bude, ked sa tam nahodou stretneme. To by som mal byt akurat v TOP forme po diete, budem machrovat :a15
zalozte temu kde sa vsetci kto idete dohodnete a mozete si tam urobit spolocne mini stretko fora :a11
#15647
papagiorgo napísal:
whoo napísal:
papagiorgo napísal:
whoo napísal:Mi tam planujeme ist traja-styria z fitka, ale este uvidime ako to dopadne. Zas cez celu republiku sa mi moc nechce ked mam pravdu povedat. Mozno sa tam uvidime teda ;)
dohodnite si stretko a urobte pre forum spolocnu fotku :a11
mozno aj to bude, ked sa tam nahodou stretneme. To by som mal byt akurat v TOP forme po diete, budem machrovat :a15
zalozte temu kde sa vsetci kto idete dohodnete a mozete si tam urobit spolocne mini stretko fora :a11
whoo ty ma nehnevaj :a11 to ma tam chcete nechať samého s pupkom ? :a11
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]