Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od 00ero00
#6622
nieco o tom virobcovi konkretne CREATINE MONOHYDRATE nepoznam tu znacko takze neviem ci sa to oplati kupovat

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od fredator7
#12173
Je to poľska znacka :a40 gainery maju vyborne co sa tyka ucinku ale chut nic moc :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#13016
BIOSTEROL A TESTOSTEROL 250 od MEGEBOLU :a23 niekdo niake skúsenosti :a23 na koľko je to zdraviu škodlivé :a23 :a15 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13017
Jurkádium napísal:BIOSTEROL A TESTOSTEROL 250 od MEGEBOLU :a23 niekdo niake skúsenosti :a23 na koľko je to zdraviu škodlivé :a23 :a15 :a15
Keby to bolo skodlive nebolo by to volne dostupne.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13029
Jurkádium napísal:o o efektivite niečo viac nevieš náhodou :a23
Pocul som ci vlastne cital ze je to strata penazi.
Od milankos512
#13031
vlastomenn napísal:
Jurkádium napísal:o o efektivite niečo viac nevieš náhodou :a23
Pocul som ci vlastne cital ze je to strata penazi.
myslím že cena hovorí sama za seba ....čo môžeme očakávať od "náhrady steroidov" za 10 eur ? :a25 čudujem sa ľuďom že to vôbec kupujú ...ale aspoň vidno že pár hrejivých slov o veľkých svaloch za málo peňazí dokáže veľa ľudí presvedčiť :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13039
Je to len doplnok tak netreba od toho cakat vela. Skor skus prohormony kedze sa uz daju kupit aj u nas pripadne anabolika ak chces ocakavat aj vysledok.
Užívateľov profilový obrázok
Od fredator7
#14078
presne je to len doplnok a bez stravy poriadnej sa od toho veľa čakať nedá ale kto stagnuje tak mu to určite pomôže :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#14115
Ja som pocul, ze to nema skoro ziadny ucinok.Je to akasi polska firma a to, ze to volaju nahrada AS je len reklama...AS sa nahradit nedaju.Ale radsej by som kupil nejaky silny stimulant testosteronu a rastoveho hormonu napr. od Aminostar.Myslim, ze urobite lepsie.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]