Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Michael93
#21055
Zdravim, som tu nový(pomerne, málo som sem chodil). Chcel by som sa predstaviť, volám sa Michal Líška, pocházdam z Lučenca a cvičeniu sa venujem asi 5 rokov. Teraz mám 19 rokov a 1 rok sa intenzívne zameriavam na silový trojboj a tlak na lavičke v dresoch. Vyhral som absolútneho majstra sveta v doraste v tlaku(Las Vegas 2012, 230kg), 3x majstra sveta v tlaku a mam nejaky ten svetový rekord. Okrem toho som aj osobným trénerom, tak ak by niekto potreboval radu, rád mu pomôžem(samozrejme, keď prídem na to, ako to tu funguje :DD). Chcel by som sa aj touto cestou ponúknuť alternatívnym sponzorom, keďže je tento šport dosť finančne náročný. Nevedeli by ste mi niekto v tomto poradiť?? Dakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#21056
Michael93 napísal:Zdravim, som tu nový(pomerne, málo som sem chodil). Chcel by som sa predstaviť, volám sa Michal Líška, pocházdam z Lučenca a cvičeniu sa venujem asi 5 rokov. Teraz mám 19 rokov a 1 rok sa intenzívne zameriavam na silový trojboj a tlak na lavičke v dresoch. Vyhral som absolútneho majstra sveta v doraste v tlaku(Las Vegas 2012, 230kg), 3x majstra sveta v tlaku a mam nejaky ten svetový rekord. Okrem toho som aj osobným trénerom, tak ak by niekto potreboval radu, rád mu pomôžem(samozrejme, keď prídem na to, ako to tu funguje :DD). Chcel by som sa aj touto cestou ponúknuť alternatívnym sponzorom, keďže je tento šport dosť finančne náročný. Nevedeli by ste mi niekto v tomto poradiť?? Dakujem
:a197
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21074
Ahoj a VITAJ, tak sa rychlo porozhliadni, lebo takych ludi ako si Ty tu potrebujeme.
A gratulujem k tym uspechom. Ked zistis ako, tak sa pochval aj fotkami, alebo videom.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]