Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#19084
Neviem kam to pridať tak to pridám sem :a40 je v objemovke dobre piť mlieko ?? lebo niektorý hovoria že čím viac mlieka tým lepšie a niektorý zas naopak ako to je teda stým mliekom ? :a17

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19085
spinki222 napísal:Neviem kam to pridať tak to pridám sem :a40 je v objemovke dobre piť mlieko ?? lebo niektorý hovoria že čím viac mlieka tým lepšie a niektorý zas naopak ako to je teda stým mliekom ? :a17
Mlieko patri v objemovke medzi zakladne potraviny! Si na tom velmi slabo aspon zo zakladnymi vedomostami.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#19087
dakujem :a40 Tak niečo už viem, netvrdím že všetko ale niečo áno a na toto som sa spýtal pretože každý hovorí inak niektorý že mlieka čo najviac v objemovke další že vôbec dôvod si už nepametám
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19088
spinki222 napísal: niektorý zas naopak
týmto expertom povedz , nech sa s doverou obratia na toto forum , radi im to tu vysvetlime :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19102
spinki222 napísal:dakujem :a40 Tak niečo už viem, netvrdím že všetko ale niečo áno a na toto som sa spýtal pretože každý hovorí inak niektorý že mlieka čo najviac v objemovke další že vôbec dôvod si už nepametám
mlieko, ale nie tu vodu, co kupujeme v krabici v supermarketoch
mlieko je zaradene ako potravina, nie ako napoj, ma vysoky obsah esencialnych aj neesencialnych aminokyselin, bielkovin a inych zdraviu prospesnych latok
jedna nevyhoda mlieka je vysoky obsah laktozy, nakolko sa v sucasnej dobe vyskytuje casto alergia na laktozu
vznika zahlienenie criev, v dospelosti sa mlieko odporuca, resp. neodporuca moc konzumovat pre neprirodzenost tejto potraviny
odporucam mlieko plnotucne, najlepsie nepasterizovane - v objemovke a pre kazdeho v Tvojom veku
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19359
FitPotreby.sk napísal:
spinki222 napísal:dakujem :a40 Tak niečo už viem, netvrdím že všetko ale niečo áno a na toto som sa spýtal pretože každý hovorí inak niektorý že mlieka čo najviac v objemovke další že vôbec dôvod si už nepametám
mlieko, ale nie tu vodu, co kupujeme v krabici v supermarketoch
mlieko je zaradene ako potravina, nie ako napoj, ma vysoky obsah esencialnych aj neesencialnych aminokyselin, bielkovin a inych zdraviu prospesnych latok
jedna nevyhoda mlieka je vysoky obsah laktozy, nakolko sa v sucasnej dobe vyskytuje casto alergia na laktozu
vznika zahlienenie criev, v dospelosti sa mlieko odporuca, resp. neodporuca moc konzumovat pre neprirodzenost tejto potraviny
odporucam mlieko plnotucne, najlepsie nepasterizovane - v objemovke a pre kazdeho v Tvojom veku
a ktore je lepsie kravse alebo kozie ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19455
Mlieko mam kazdy den :) hocikedy sa len tak napijem...sice zatial len take z obchodu, ale ako to tu citam, tak vyskusam to z automatu, neviem ci som take uz niekedy pil (je velky rozdiel v chuti alebo si to nepovsimnem?)
ale samozrejme netreba zabudat na vodu, nie ze si zaradis mlieko miesto cistej vody...
Užívateľov profilový obrázok
Od hyipmaniac
#19459
Mléko je velice špatně stravitelná potravina, takže se může stát že většinu času objemovky strávíš na WC, čož neni ideální. To má ale každý člověk jinak. Vykašli se na mléko a soustřeď se na vejce.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19465
Ja som s tymto nemal nikdy problem, jem tvarohy, banany, mlieka, cottage, acidka atd...rozne mixujem a v zivote mi z toho zle nebolo

edit: a samozrejme, vajicka na dennom stole
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]