Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#13688
zdravím borci ,tento trening mam dá sa povedat už dlkšiu dobu od kamaráta .Moj novodobý ciel po schudnutí z 120 na 75 je udržiat si váh ua trochu to vysekat ...akákolvek kritika čo ma posunie dalej je výtaná :a21

1.den
Cecky: Benčpress olymp.tyč 5x14/16 opakovaní
horné cecky jednoručky 5x14/16
spodné cecky jednoručky 4x14
rozpažovačky jednoručky 4x14

biceps:,,skotyho lavička,, 5x12 + zároven jednoručky s opretím ruky 5x10
kladivá jednoručky 4x12
,,21,, 3x

brucho cca2 cviky
_____________________________________________________________________
2.den : volno
_____________________________________________________
3den
Chrbát:mrtvý tah 5x14/12opakovaní
prítahy za hlavou 5x12
pritahy olymp.tyč 5x12
pritahy v sede oprete nohy 4x12

triceps :triceps izolovane tlaky od ceckou dole 5x14
tlak z lanom 5x16
tricepsové tlaky za hlavou v stoji 5x14

trapez 2 cviky
_________________________________________________________________________
4den : volno
_____________________________________________________
5den:
ramena:olymp.tyč tlaky pred hlavou v sede 5x12
olymp.tyč tlaky za hlavou v sede 5x12
upažovanie jednoruckami 4x12
kotúč z olimp.tyči a krutenie okolo tela
nohy:drepy na stroji 5x14
predkopavanie 5x14
zakopavanie 5x14
behanie na stroji +lítka
predlaktie+zapestie 2cviky

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#13689
za každu radu vopred dakujem :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13692
Semi.199 napísal:za každu radu vopred dakujem :)
Bolo by to v pohode az na tie nekonecne serie je ich vela. Na plecia tam su dva tlakove cviky jeden vyhod prec a ten cvik (Krutenie kotucom) co vymyslel podla mojho nazoru somar daj prec a nikdy ho nezaraduj lebo prides o ramenne klby prinajlepsom o klbove puzdra. Je to neprirodzene pre pohyb z vahou.
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#13693
okej dakujem tak to krutenie dam prec a vymením aj jeden ten tlakový cvik :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13701
Semi.199 napísal:za každu radu vopred dakujem :)
aj na moj vkus je tam tych serii privela, urcite by som z nich ubral, ale naopak by som pridal viac opakovani a v tomto pripade by som isiel az k 30 opakovaniam v jednej serii, kedze to chces vysekat
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#13715
neviem 30 opakovaní nieje vela ??...to by som potom aký pomer mal urobit 30opakovaní a kolko seríí ktomu ???
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13720
Semi.199 napísal:neviem 30 opakovaní nieje vela ??...to by som potom aký pomer mal urobit 30opakovaní a kolko seríí ktomu ???
To je vela ostan na 12-15
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#13721
ok ,dakujem :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13743
Semi.199 napísal:neviem 30 opakovaní nieje vela ??...to by som potom aký pomer mal urobit 30opakovaní a kolko seríí ktomu ???
no ak chces nieco vysekat tak tych 30opakovani nie je vela. serii by som nechal 3-4.
Alebo si potom skus vzdy poslednu seriu upravit vahu tak aby si urobil tych 20-30 opakovani. Zapoja sa svalove vlakna aj tie, ktore sa inak velmi tazko precvicuju, ide o svalove vlakna s tzv. nizkou vzrusivostou.
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#13827
dík moc vsak 100ludí 100chutí berem s každeho názoru si niečo :a21 ....chcem sa este informovat ludia jak dlho trvá váš trénig ?..u mna trva približne hodinu a pol niekedy aj 2hodiny s poriadnou rozcvičkou ....ale niektorý vraveli u mna vo fitku že je to vela ze maximalne 50-70min mam cvicit ale to sami zdá málo to nestíham čo vy nato ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13829
Semi.199 napísal:dík moc vsak 100ludí 100chutí berem s každeho názoru si niečo :a21 ....chcem sa este informovat ludia jak dlho trvá váš trénig ?..u mna trva približne hodinu a pol niekedy aj 2hodiny s poriadnou rozcvičkou ....ale niektorý vraveli u mna vo fitku že je to vela ze maximalne 50-70min mam cvicit ale to sami zdá málo to nestíham čo vy nato ?
Ano je to vela tam uz neni efektivita. Zaklad je dat svalu to co potrebuje a ist prec.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13845
Semi.199 napísal:dík moc vsak 100ludí 100chutí berem s každeho názoru si niečo :a21 ....chcem sa este informovat ludia jak dlho trvá váš trénig ?..u mna trva približne hodinu a pol niekedy aj 2hodiny s poriadnou rozcvičkou ....ale niektorý vraveli u mna vo fitku že je to vela ze maximalne 50-70min mam cvicit ale to sami zdá málo to nestíham čo vy nato ?
cez hodinu nejdem, len v pripade, ze sa silno zakecam.
tych 50-70min je optimalne
Užívateľov profilový obrázok
Od loy
#13847
vlastomenn napísal:
Semi.199 napísal:dík moc vsak 100ludí 100chutí berem s každeho názoru si niečo :a21 ....chcem sa este informovat ludia jak dlho trvá váš trénig ?..u mna trva približne hodinu a pol niekedy aj 2hodiny s poriadnou rozcvičkou ....ale niektorý vraveli u mna vo fitku že je to vela ze maximalne 50-70min mam cvicit ale to sami zdá málo to nestíham čo vy nato ?
Ano je to vela tam uz neni efektivita. Zaklad je dat svalu to co potrebuje a ist prec.

Môj tréning tiež trvá zhruba 1:30 hod. Keby som mal dodržiavať optimálny čas tak by som musel raz tak často do fitka. Moje svaly potrebuju 1:30 h makačky, vtedy som spokojný a plný endordfínu.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]