Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14013
Poradie kedy čo cvičím mením podla toho ako sa mi dá...

1. Pondelok série
Biceps : zdvih s ez tyčou- 4-5
kladivový zdvih 4-5
zdvih na šikmej lavičkej s jednoručkami 4-5

Triceps : kickback 4-5
tricepsový tlak za hlavou 4-5
francúzky tlak 4-5
nie vždy cvičím takto záleží ako sa mi dá... lebo chodím len do malej školskej posilovni... :)

2. Utorok
Nohy: Drepy 4-7
Výpadi s činkou 4-5
Predkopovanie 3-4
Zakopovanie v ľahu 3-4

3. Streda tento týžden som to cvičil takto lebo bola pokazená posilovacia veža... ink cvičievam aj stahovanie kladky miesto veslovania s činkou v predklone podhmatom....
Chrbát : veslovanie jednoručkou v predkolne 4-5
veslovanie s činkou v predklone nadhmatom 4-5
veslovanie s činkou v predklone podhmatom 4-5
zhyby max. ale urobím len 1bez pomoci a s pomocou asi 3
Trapézy : zdvýhanie ramien s velkou činkou 3-4
neviem ako a volá ten cvik... na stroji ako kliky... 3-4 alebo ked nerobím ten tak ( prítahy k brade )
4. Štvrtok
Prsia : Bechpress na rovnej lavičke 4-5
Benchpress na šikmej dole hlavou 4-5
Benchpress na šikmej hore hlavou 4-5
Tlaky z jednoručkami na šikmej lavici dole hlalou 4-5
Ramena: Upažovanie v predklone 4
rozpažovanie 4
ked necvičím ramená s prsiami tak aj na predné delty si dávam cvik.... predpažovanie s jednoručkami 4

5-6 den oddych....

toto je taký najčastejšie užívaný tréning...

začínam s menšou váhou takže 12 opakovaní a potom dalšie séri prdávam váhu takže to nieedy skončí ze pri posldnej sérii mám niekedy iba 6opakovaní... pri prsiach, chrbte, bicepse, ked cvičím triceps francuzky tlak a pri nohách....
pri ostatnách je to vadcšinou tých 10-12
Naposledy upravil/-a peter206 v 22 Jan 2012, 16:36, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14014
Na paze strasne vela serii a porovnaj to este zo stehnami a este porovnaj objem stehien a velkost svalu z pazami a zamysli sa nad tym a tak isto som tam videl na prsia nekonecne serie.Sval chces naberat alebo spalovat?
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14036
vlastomenn napísal:Na paze strasne vela serii a porovnaj to este zo stehnami a este porovnaj objem stehien a velkost svalu z pazami a zamysli sa nad tym a tak isto som tam videl na prsia nekonecne serie.Sval chces naberat alebo spalovat?
to áno vporovnaní paží zo tehnami j o velký rozdiel... :) , kolko by som mal dávať sérií na paže... a na prsia? určite chem sval naberat...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14037
peter206 napísal:to áno vporovnaní paží zo tehnami j o velký rozdiel... :) , kolko by som mal dávať sérií na paže... a na prsia? určite chem sval naberat...
Na stehna predne postacuje 12 serii a na biceps 8-9 a triceps tak isto.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14038
vlastomenn napísal:
peter206 napísal:to áno vporovnaní paží zo tehnami j o velký rozdiel... :) , kolko by som mal dávať sérií na paže... a na prsia? určite chem sval naberat...
Na stehna predne postacuje 12 serii a na biceps 8-9 a triceps tak isto.
takže ked budem cvičit poviem príklad biceps a mám tam 3cviky tak dokopy má byt 8-9 sééri hej? ze jeden cvik 3serie druhy atd... ak som to dobre pochopil :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14055
peter206 napísal:
vlastomenn napísal:
peter206 napísal:to áno vporovnaní paží zo tehnami j o velký rozdiel... :) , kolko by som mal dávať sérií na paže... a na prsia? určite chem sval naberat...
Na stehna predne postacuje 12 serii a na biceps 8-9 a triceps tak isto.
takže ked budem cvičit poviem príklad biceps a mám tam 3cviky tak dokopy má byt 8-9 sééri hej? ze jeden cvik 3serie druhy atd... ak som to dobre pochopil :)
Stacia aj po dva cviky.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14061
To co napisal vlastomen plati.
Ja som si vsimol, ze napriklad davas biceps a triceps v jeden den. To si myslim, ze nie je vhodne, kedze ide o pomerne male svalove partie. Rozdelit si do treningovych dni treba jednu velku partiu a k nej jednu alebo dve male.

Biceps je maly sval, k nemu by som dal prsia, alebo chrbat. To iste k tricepsu. A tiez plati velky sval viac znesie. Mensi sval skor rozbijes a potom ho vela seriami palis.

Vidim, ze mas dost velku hmotnost k tym 174cm je to dost, to musis byt celkom dobry macek. Nedivim sa, ze mas problem s hrazdou. Preto by som sa zameral co najviac na stahovanie kladky. Tak aby si co najskor robil na hrazde aspon 5-6 opakovani.
Pri tej hrazde hra celkom dost aj sila uchopu, sila zapastia a predlaktia.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14067
FitPotreby.sk napísal:To co napisal vlastomen plati.
Ja som si vsimol, ze napriklad davas biceps a triceps v jeden den. To si myslim, ze nie je vhodne, kedze ide o pomerne male svalove partie. Rozdelit si do treningovych dni treba jednu velku partiu a k nej jednu alebo dve male.

Biceps je maly sval, k nemu by som dal prsia, alebo chrbat. To iste k tricepsu. A tiez plati velky sval viac znesie. Mensi sval skor rozbijes a potom ho vela seriami palis.

Vidim, ze mas dost velku hmotnost k tym 174cm je to dost, to musis byt celkom dobry macek. Nedivim sa, ze mas problem s hrazdou. Preto by som sa zameral co najviac na stahovanie kladky. Tak aby si co najskor robil na hrazde aspon 5-6 opakovani.
Pri tej hrazde hra celkom dost aj sila uchopu, sila zapastia a predlaktia.
bolo by dobre cviciť v jden den.... Ramená a Biceps?

Triceps rád cvičím s prsiami.... može byt?
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14068
aby som si to zhrnul... takže na malé partie ako BICEPS, TRICEPS , TRAPEZY a RAMENA..... my stačí dokopy 8-9sérí že 2 cviky po 4séerie , a na velké NOHY , CHRBAT a PRSIA... mám si dať po 3 cviky po 4série? stačí to?
som niekde čítal že ramená su vadčšie ako biceps... a že na ne je dobré robit aj 3cviky.... neviem poradtemi prosím...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14071
peter206 napísal:aby som si to zhrnul... takže na malé partie ako BICEPS, TRICEPS , TRAPEZY a RAMENA..... my stačí dokopy 8-9sérí že 2 cviky po 4séerie , a na velké NOHY , CHRBAT a PRSIA... mám si dať po 3 cviky po 4série? stačí to?
som niekde čítal že ramená su vadčšie ako biceps... a že na ne je dobré robit aj 3cviky.... neviem poradtemi prosím...
Ramena to je uz ina kapitola ked si pozries anatomiu tak tam mas 3 ramenne svaly ktore je dobre zatazit osobitne cize neni cvik ktory ba zatazil tieto svaly naraz. Trening na ne nemen mas to tam dobre.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14082
mohly by te mi prosím upavit moj tréningový plán tak ko by to podla vás bolo najvhodnejšie? že kolko tých sérii a a tak....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14086
peter206 napísal:mohly by te mi prosím upavit moj tréningový plán tak ko by to podla vás bolo najvhodnejšie? že kolko tých sérii a a tak....
Urobim to potrebujemm trochu casu.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14103
Skladba cvikov a serii ako by to malo byt

1. Pondelok série
Biceps : zdvih s ez tyčou- 4
zdvih na šikmej lavičkej s jednoručkami 4

Triceps : stahovanie kladky 4
francúzky tlak 4

2. Utorok
Nohy: Drepy 5
Výpadi s činkou 4-5
Predkopovanie 4
Zakopovanie v ľahu 4

3. Streda
Chrbát :
zhyby do maxima (ak nevladzes vlastnu vahu tak daj kladku) 4
veslovanie s činkou v predklone nadhmatom 4
pritahy kladky na uzko k pasu 3
Trapézy : zdvýhanie ramien s jednoruckami 3-4

4. Štvrtok
Prsia : Bechpress na rovnej lavičke 4
Benchpress na šikmej hore hlavou 4
Benchpress na šikmej dole hlavou s jednoruckami 3

Ramena:
tlak s jednoruckami v sede 4
rozpažovanie 4
Upažovanie v predklone 4
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14104
vlastomenn napísal:Skladba cvikov a serii ako by to malo byt

1. Pondelok série
Biceps : zdvih s ez tyčou- 4
zdvih na šikmej lavičkej s jednoručkami 4

Triceps : stahovanie kladky 4 mohol by som ento cvik vymenit za kickback?
francúzky tlak 4 može byt aj v stoji?

2. Utorok
Nohy: Drepy 5
Výpadi s činkou 4-5 ked som v normálnej komercnej posilke mohol by som miesto tohto cviku robit legpres?
Predkopovanie 4
Zakopovanie v ľahu 4

3. Streda
Chrbát :
zhyby do maxima (ak nevladzes vlastnu vahu tak daj kladku) 4
veslovanie s činkou v predklone nadhmatom 4
pritahy kladky na uzko k pasu 3
nemohol by som cvičit s týmito cvikmy?
veslovanie s činkou v predklone nadhmatom 5 a podhmatom 5
veslovanie jednoručkov v predklone 5

Trapézy : zdvýhanie ramien s jednoruckami 3-4

4. Štvrtok
Prsia : Bechpress na rovnej lavičke 4
Benchpress na šikmej hore hlavou 4
Benchpress na šikmej dole hlavou s jednoruckami 3

Ramena:
tlak s jednoruckami v sede 4 možem miesto tohto tlak v stoji s velkou činkou?
rozpažovanie 4
Upažovanie v predklone 4
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14105
Urobil som ti to tak aby to bolo co najvhodnejsie ale ako vidim komu niet rady niet pomoci ak chces vesluj aj nohami.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14107
vlastomenn napísal:Urobil som ti to tak aby to bolo co najvhodnejsie ale ako vidim komu niet rady niet pomoci ak chces vesluj aj nohami.
to chápem že ste to spravili aby to bolo čo najvhodnjšie ale ked nemám pístup k veži a hrazde tak nemám ao robit tie cviky...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14110
peter206 napísal:
vlastomenn napísal:Urobil som ti to tak aby to bolo co najvhodnejsie ale ako vidim komu niet rady niet pomoci ak chces vesluj aj nohami.
to chápem že ste to spravili aby to bolo čo najvhodnjšie ale ked nemám pístup k veži a hrazde tak nemám ao robit tie cviky...
Netreba si tu vykat.Tak improvizuj zatial a trening ako ma vyzerat mnozstvom je urobeny hrazda sa da urcite niekde nahradit len treba rozmyslat.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14124
vlastomenn napísal:
peter206 napísal:
vlastomenn napísal:Urobil som ti to tak aby to bolo co najvhodnejsie ale ako vidim komu niet rady niet pomoci ak chces vesluj aj nohami.
to chápem že ste to spravili aby to bolo čo najvhodnjšie ale ked nemám pístup k veži a hrazde tak nemám ao robit tie cviky...
Netreba si tu vykat.Tak improvizuj zatial a trening ako ma vyzerat mnozstvom je urobeny hrazda sa da urcite niekde nahradit len treba rozmyslat.
dobre dakujeem... budem sa snazit spravit si conajlepsie podmienky na trening... ak by sa mi teda niektore cviky nedali cvcit mozem ich vyment? Ci uz nebude efektivny trening?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14126
Uz som pisal ze improvizuj.Su aj fitneska tam nebudes mat problem z nicim takze by som ti odporucil chodit do takeho zariadenia.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14220
peter206 napísal: bolo by dobre cviciť v jden den.... Ramená a Biceps?

Triceps rád cvičím s prsiami.... može byt?
ramena a biceps je uplne v pohode, moze byt
triceps s prsiami, to uz by som ja nedaval, ale to je individualna zalezitost
predstav si, ze pri prsiach podstatnu cast energie presunies ci chces, nechces aj na triceps, najma pri tlakoch, takze po prsiach je triceps uz celkom dost unaveny
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14424
sm si skúsi zložit vlastný treningový plán , čo na to poviete?

1. Nohy -Drepy 5
Výpadi s činkou 4
Predkopovanie 4
Zakopovanie v ľahu 4
Trapézy -zdvýhanie ramien s jednoruckami 4
Triceps -stahovanie kladky 4
kliky na bralach 4
2. volno
3. Chrbát- zhyby 4
veslovanie s činkou v predklone 4
veslovanie na kladke v sede 4
Biceps- zdvih z ez tyčou 4
Zdvih s jednoručkami na šikmej lavičke 4
4. volno
5. Štvrtok
Prsia : Bechpress na rovnej lavičke 4
Benchpress na šikmej hore hlavou 4
Benchpress na šikmej dole hlavou s jednoruckami 4

Ramena:
tlak s jednoruckami v sede 4
rozpažovanie 4
Upažovanie v predklone 4

ešte som sem zabudol dopísať že po daždom treningu si dávam ešte zo 6sérií brucho a 10-15minút but bicikel alebo bežici pás...
Naposledy upravil/-a peter206 v 12 Feb 2012, 13:09, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14426
Program nie je v poriadku hod sem foto postavy nech sa pozriem co stebou kedze chces dietovat a netrenujes ani rok.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14427
vlastomenn napísal:Program nie je v poriadku hod sem foto postavy nech sa pozriem co stebou kedze chces dietovat a netrenujes ani rok.
čo je zlé na tomto pograme? fotku pridám koncom budúceho týždna....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14430
peter206 napísal:
vlastomenn napísal:Program nie je v poriadku hod sem foto postavy nech sa pozriem co stebou kedze chces dietovat a netrenujes ani rok.
čo je zlé na tomto pograme? fotku pridám koncom budúceho týždna....
Uz len to ze telo mas rozdelene do troch dni a to netrenujes ani rok.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter206
#14433
vlastomenn napísal:
peter206 napísal:
vlastomenn napísal:Program nie je v poriadku hod sem foto postavy nech sa pozriem co stebou kedze chces dietovat a netrenujes ani rok.
čo je zlé na tomto pograme? fotku pridám koncom budúceho týždna....
Uz len to ze telo mas rozdelene do troch dni a to netrenujes ani rok.
prčo je o zle? , na kolkých dní by som to mal mat rozdelene?
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]