Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9162
monster man napísal:volam sa peter cecho cvicim 15 rokou venujem sa osobnemu trenerstvu v prievidzi a okoli venujem sa sutaznej kulturistike uz 5 rokou moje najvacsie sutazne uspechy su 4 miesto na majstrovstvach slovenska 2008 a tymto ponukam skusenosti aj vam aby vam pomohly v dalsom vasom napredovani!
vitam ta tu a verim ze ako moderator budes velkým prinosom pre tento web , a tvoje tlhorocne skusenosti pomozu nasim uzivatelom

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9168
monster man napísal:
Obrázok
tvoja forma je fakt inspirujuca / ale za tolko rokov je to pochopitelne :a4 /

daj nejake miery , vahu , vysku ...
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#9169
aj ja ta tu vitam dufam ze sa ti tu bude pacit a ze sa s nami podelis o svoje bohate skusenosti :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9181
Vitaj u nas, perfektna fotka, prve co som si vsimol bol ten trapez, nenormalne dobre zadefinovany.
Pocuj ale nevyzera na fotke, ze by si mal az 116kg?
Daj nejake videa, ked mas a fotky pohadz do galerie, nech sa mozme kochat. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9298
dnes som tomuto uzivatelovi deaktivoval ucet ...

dovod :

dva týzdne pred jeho registraciou sme sa bavili a komunikovali spolu o jeho vyhodach / ktore nemaju moderatori na ziadnom inom fore / , suhlasil s nimi a preto som mu venoval celý den , aby som mu povysvetloval aj zakladne uzivatelske funkcie , kedze nevedel na fore ani pisat . dohodli sme sa ze sa bude postupne sam ucit svojou aktivitou ale on sa za dva týzdne ani neprihlasil , a taký moderator mi je na k.... !!! ked som sa dnes opýtal , ze co a ako , povedal mi ze jebe na to , lebo z toho nema ziadny financný zisk / o tom vedel samozrejme dopredu / . a ja tu cakam jak idiot , ze sa k nam pripoji takýto profik , neni schopny ani napisat ze jebe na to , za tie dva týzdne som mohol mat dalsieho kvalitneho moderatora , ktoremu zaberal miesto . teraz som sa presvedcil , ake su vsetky "celebrity " nikto nic neni ochotný robit zadarmo , zariskoval som s celebritou ale ojebal ma , ale ja som uz na to zvyknutý , iba aby ste vedeli , ze s týmto moderatorom ratam nemozem :a38
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#9319
takýchto ludi zboznujem , co nevedia dodrzat slovo :a10 skoda sa k takýmto ludom vyjadrovat , ale on uz nieco dokazal takze sa nemozes cudovat . takýto ludia vidia vo vsetkom iba prachy , inak sa na teba vyseru :a37
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9321
týpek napísal:takýchto ludi zboznujem , co nevedia dodrzat slovo :a10 skoda sa k takýmto ludom vyjadrovat , ale on uz nieco dokazal takze sa nemozes cudovat . takýto ludia vidia vo vsetkom iba prachy , inak sa na teba vyseru :a37
je zbytocne sa k takýmto ludom vyjadrovat , keby som sa ho neopýtal co a ako , mozno by drzal miesto donekonecna . najviac ma sere ze vedel ze potrebujem aktivneho moderatora , ze ich mam kritický nedostatok . niekolko hodin som s nim rozpraval , vsetko som mu vysvetloval ako idiot , az mi hlas odisiel a neni schopný mi povedat ze pocuj ty k.... , toto mi nevyhovuje a j.... na to a hladaj si iného . nie on mi povie ze vsetko plati ako sme sa dohodli a zrazu ani búúúú . aspon som sa presvedcil , ze radsej zobrat mladeho moderatora so znalostami ako je mello alebo ostatní modi , nie takehoto profika ... strasne tazke je najst kvalitneho a hlavne zodpovedneho moderatora a po tejto skusenosti uz ani nemam naladu hladat dalsieho , vsetko ho zaucat , kopu casu stravit s tým a chuj z toho ...
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]