Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Vaše obľúbené kapely a hudobné štýly, ktoré počúvate pri tréningu alebo len tak.
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6638
dajte sem videa pesniciek ktore vas rajcuju pred vykonom :a26

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6738


ale ja tieto pesnicky mam naozaj rad a vyhecuju ma :a25 ale inac pocuvam hatebreed
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6745
a teraz vazne:

[youtube]T4B5gT3TtJQ[YouTube]




[youtube]ccR6hAthfmI&feature=related[/youtube]


a toto je len zopar...a album the rise of brutality je naj ale stiahnite si celu diskografiu
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#7041
trocha oldschoolu nerobim si srandu ale ked pocujem stare pesniky spomeniem si na casy kedy vznikli...kedy hniezdila stara skola lou, franco, dorian a hned ma to vyburcuje...nie zeby som to pocuval stale ani mi to nehra v posilke v prehravaci...ale ked to zaznie v radiu prave ked cvicim, hned sa mi cvici lepsie

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YfoIF8zpVCw&NR=1[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WlhOGnAzc8U[/youtube]

ale povedzme si pravdu nebolo by lepsie keby v radiu hrali taketo hity? radsej ako lady gaga
Od milankos512
#7043
tak teraz som pochopil akú mám výhodu v tom že nemakám v platenom fitku ale len v obecnom :a11 :a11 ..hudbu si mixujem podla vlastného gusta ...takže si tam vždy napichnem na našu repro sústavu mobil a maká sa o sto šesť :a57
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#7048
milankos512 napísal:tak teraz som pochopil akú mám výhodu v tom že nemakám v platenom fitku ale len v obecnom :a11 :a11 ..hudbu si mixujem podla vlastného gusta ...takže si tam vždy napichnem na našu repro sústavu mobil a maká sa o sto šesť :a57
ved ani vo verejnom to neni problem donesem kabel prehravac a napojime..ale ja si nosim svoj prehravac do usi
Od milankos512
#7049
roman2910 napísal:
milankos512 napísal:tak teraz som pochopil akú mám výhodu v tom že nemakám v platenom fitku ale len v obecnom :a11 :a11 ..hudbu si mixujem podla vlastného gusta ...takže si tam vždy napichnem na našu repro sústavu mobil a maká sa o sto šesť :a57
ved ani vo verejnom to neni problem donesem kabel prehravac a napojime..ale ja si nosim svoj prehravac do usi
aha no to ja už neviem ako to funguje v takomto verejnom lebo som v takom vlastne ani nebol :a11 :a11 :a11 ale tak čo viem od kamošov tak vačšina si nosí MP3 a počuvaju svoje hehe
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7051
milankos512 napísal:
roman2910 napísal:
milankos512 napísal:tak teraz som pochopil akú mám výhodu v tom že nemakám v platenom fitku ale len v obecnom :a11 :a11 ..hudbu si mixujem podla vlastného gusta ...takže si tam vždy napichnem na našu repro sústavu mobil a maká sa o sto šesť :a57
ved ani vo verejnom to neni problem donesem kabel prehravac a napojime..ale ja si nosim svoj prehravac do usi
aha no to ja už neviem ako to funguje v takomto verejnom lebo som v takom vlastne ani nebol :a11 :a11 :a11 ale tak čo viem od kamošov tak vačšina si nosí MP3 a počuvaju svoje hehe
lenze co ja viem , su aj take fitka , ze ti to tam vypeckuju a ani mp3 ti nepomoze , bo to ich musis pocuvat chces ci nechces :a11
Od milankos512
#7058
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
roman2910 napísal:
milankos512 napísal:tak teraz som pochopil akú mám výhodu v tom že nemakám v platenom fitku ale len v obecnom :a11 :a11 ..hudbu si mixujem podla vlastného gusta ...takže si tam vždy napichnem na našu repro sústavu mobil a maká sa o sto šesť :a57
ved ani vo verejnom to neni problem donesem kabel prehravac a napojime..ale ja si nosim svoj prehravac do usi
aha no to ja už neviem ako to funguje v takomto verejnom lebo som v takom vlastne ani nebol :a11 :a11 :a11 ale tak čo viem od kamošov tak vačšina si nosí MP3 a počuvaju svoje hehe
lenze co ja viem , su aj take fitka , ze ti to tam vypeckuju a ani mp3 ti nepomoze , bo to ich musis pocuvat chces ci nechces :a11
jj su aj také bohužial :a11 ...ale tak čouž no :a11 :a11 :a11 su aj horšie veci hehe :a28 :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7065
ja tiež nosím vždy mp3 a zatiaľ som nemal problém že by okolitá hudba prehlučila moju :a43 :a43 :a43
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7066
mello napísal:ja tiež nosím vždy mp3 a zatiaľ som nemal problém že by okolitá hudba prehlučila moju :a43 :a43 :a43
lenze ty necvicis vo verejnom fitku , kde je 50 ludi :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7087
ako by som necvičil? celé tieto prázdniny som cvičil a pokiaľ som nešiel na výšku tak celý čas :a21

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]