Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Krabak
#20572
Zdravím. Právě dobírám poslední balení u mne velmi oblíbených vitamínu od Extrifitu, V44. Bohužel tento produkt přestali vyrábět (plánovali ho nahradit V52, kterou měli dát na trh cca pře 2mi měsíci a stále nic).

Proto bych se chtěl zeptat, jestli by ste mi nemohli doporučit nějákou náhradu tohoto produktu?

Předem děkuji za typy! :-)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20573
Krabak napísal:Zdravím. Právě dobírám poslední balení u mne velmi oblíbených vitamínu od Extrifitu, V44. Bohužel tento produkt přestali vyrábět (plánovali ho nahradit V52, kterou měli dát na trh cca pře 2mi měsíci a stále nic).

Proto bych se chtěl zeptat, jestli by ste mi nemohli doporučit nějákou náhradu tohoto produktu?

Předem děkuji za typy! :-)
Vitamínov máš kopu na trhu!
Užívateľov profilový obrázok
Od Krabak
#20574
Ano, to jsem sám zjistil. Jen jsem nenašel žádný podobný tomuto... Proto jsem se rozhodl o to požádat o doporučení nějákých konkrétních vitaminů zde na foru. Jelikož nejde vkládat odkaz, tak popis V44 je případně na stránce xxx .

A hlavně... chtěl bych doporučit nějáké vyzkoušené.
Naposledy upravil/-a papagiorgo v 07 Jan 2013, 16:39, upravené celkom 1 krát. Dôvod: stranka vymazana , kto chce , produkt si najde aj sam
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20585
Krabak napísal:Ano, to jsem sám zjistil. Jen jsem nenašel žádný podobný tomuto... Proto jsem se rozhodl o to požádat o doporučení nějákých konkrétních vitaminů zde na foru. Jelikož nejde vkládat odkaz, tak popis V44 je případně na stránce xxx .

A hlavně... chtěl bych doporučit nějáké vyzkoušené.
http://www.fitpotreby.sk/product/multi-mega-sport-111/ velmi podobne zlozenie.
Vyskusane na vlastnej kozi, mozem odporucit.
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]