Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#14152
Caute.Sam viem ze sa steroidy nahradit nedaju.Maju svoje pozitivne aj negativne ucinky ale vyrobcovia doplnkov vyzivy sa snazia coraz viac vytvorit formulu ktora sa aspon podoba ucinku AS.Na internete sa uz objavilo dost produktov od roznych firiem.Zaujal ma napr. Anabol 5 (nutrex), Beta-Ecdysterone (weider), PROTOSTROL (goldfield) a AXIS-HT (bsn). Ake mate skusenosti s timito produktami?Maju vobec nejake citelne ucinky alebo je to len fakt reklama?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14153
Vinchenzo napísal:Caute.Sam viem ze sa steroidy nahradit nedaju.Maju svoje pozitivne aj negativne ucinky ale vyrobcovia doplnkov vyzivy sa snazia coraz viac vytvorit formulu ktora sa aspon podoba ucinku AS.Na internete sa uz objavilo dost produktov od roznych firiem.Zaujal ma napr. Anabol 5 (nutrex), Beta-Ecdysterone (weider), PROTOSTROL (goldfield) a AXIS-HT (bsn). Ake mate skusenosti s timito produktami?Maju vobec nejake citelne ucinky alebo je to len fakt reklama?
Radej sa oplati investovat do prospesnejsich doplnkov ako proteiny gainer atd. inac su to vyhodene eura ak chces pocut realnu pravdu. Vsetko je to len o biznise.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14365
Vinchenzo napísal:Caute.Sam viem ze sa steroidy nahradit nedaju.Maju svoje pozitivne aj negativne ucinky ale vyrobcovia doplnkov vyzivy sa snazia coraz viac vytvorit formulu ktora sa aspon podoba ucinku AS.Na internete sa uz objavilo dost produktov od roznych firiem.Zaujal ma napr. Anabol 5 (nutrex), Beta-Ecdysterone (weider), PROTOSTROL (goldfield) a AXIS-HT (bsn). Ake mate skusenosti s timito produktami?Maju vobec nejake citelne ucinky alebo je to len fakt reklama?
takto, vzdy je to o biznise a peniazoch, ako vsetko na svete, ja chcem peniaze, ty chces peniaze, my chceme peniaze a vsetci chcu len peniaze
preto musis mat triezvy usudok a cistu hlavu, z historie je zname, ze ludia su schopny urobit cokolvek len aby zarobili peniaze, co na tom, ze padne par jedincov
takze sleduj overene veci, sleduj zlozenie vyrobku, pomer jednotlivych zloziek a potom je dolezite mat reakcie a skusenosti inych ludi
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14566
Tak dnes som narazil na clanok kde bol odkaz na stranku "Státní zemědělská a potravinářská inspekce" z ceska. V tom odkaze su vysledky testov nevyhovujucich suplementov pre sportovcov a tiez uvedena zavada zistena pri konkretnom vyrobku. A asi najviac ma zaujal Anabol 5 od Nutrexu:

Obrázok

Zaujimave, ze je to vyrobok v kategorii "nahrada steroidov", cize ziadne zakazane latky iba prirodne, a obsahuje to latku ako je DHEA :D No asi zaradim do rysovacky nieco asi maju do seba tieto "nahrady" :D
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14568
vlastomenn napísal:Su to sracky do ktorych sa neoplati investovat. To je moja rada ale je to na tebe.
to je pravda, urcite to kupovat nebudem len ma zaujalo, ze nieco na trhu obsahuje dhea-u aj ked tam toho je urcite zanedbatelne mnozstvo.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14569
v tom anabolu, ve kterým je obsažena dhea je buď minimální množství a i kdyby bylo víc, nic extra to neudělá. dheu jsem bral jako takovou a žádnej zázrak to neni (a to jsem jí bral dlouhodobě!)
jsem zastánce kvalitní stravy, tvrdýho tréninku a co se doplňků týká tak jen klasický základ (protein, vit + miner, amina, BCAA, popř gainer) žádná věda, prostě v jednoduchosti je síla.
a místo těchto reklamních triků jak vytáhnout z lidí peníze bych radši dal rozumnou kůru, ale to jsme zase někde jinde....
Od audithomas
#14572
svatá pravda,sám jsem takové sračky 5 měsíců testoval,dostalo to ze mě akorát xx tisíc,místo toho jsem mohl mít pár pěkných kůr ...
Užívateľov profilový obrázok
Od AmInOTAX
#14702
Vinchenzo Odporúčam ti s vlastnej skúsenosti radšej si zaobstaraj kvalitne hovädzie mäso,kvalitný hydrolyzát alebo poriadne amináče lepšie spravíš ako vyhadzovať kopu prachov za tieto sprostosti konkrétne som testoval s týchto náhrad za posledný rok trošku to zosumarizujem:
Protostrol Goldfield : výsledky pri poriadnom tréningu a kvalitnej strave s doplnkami pri trvalej stagnácii.Po troch baleniach trošku s toho bolo lepšie nabudenie a energia a počas brania sa mi aj mierne zvýšila sila objem bez nárastu za 180e efekt-cena výrobku 3/10 bodov brat to bral tiež ten si to ako tak chválil ale to je už skôr placebo že predsa som nevyhodil tie prachy len tak do hajzla :a15 tiež nic nezaznamenal mohol by som pokračovať podobne Anabolom Nutrex zhrnuté o niečo viac nadržaný to je všetko,Axis BSN absolutná sračka 0 bodov,MuscleMeds Kai-Stack s týchto blbostí asi najlepšie čo sa týka lepšej sili vyhodil som toľko prachov za tieto náhrady že už by som nič podobné neskúšal.Urob si názor a never blbostiam a skúsenostiam na nete od kopu propagandov :a21
Od audithomas
#14708
Jediný co je dobrý je sirovátka,ostatní proteiny a Gainery,to je samej hnus


Když už je řeč o té sirovátce , nevíte o nějaké fakt hodně kvalitní ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14709
audithomas napísal:Jediný co je dobrý je sirovátka,ostatní proteiny a Gainery,to je samej hnus


Když už je řeč o té sirovátce , nevíte o nějaké fakt hodně kvalitní ?
:a45 100% Pure Whey Star
Od audithomas
#14710
vlastomenn napísal:
audithomas napísal:Jediný co je dobrý je sirovátka,ostatní proteiny a Gainery,to je samej hnus


Když už je řeč o té sirovátce , nevíte o nějaké fakt hodně kvalitní ?
:a45 100% Pure Whey Star
Dík,obědnám :-)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14943
audithomas napísal:Jediný co je dobrý je sirovátka,ostatní proteiny a Gainery,to je samej hnus


Když už je řeč o té sirovátce , nevíte o nějaké fakt hodně kvalitní ?
srvatka je srvatka, nemoze byt kvalitna alebo nekvalitna, ak je to srvatka, tak je to proste srvatka
je to odpad pri spracovani mlieka a v dehydrovanom stave ma obsah bielkovin max. 13% http://www.fitpotreby.sk/product/aminos ... vatka-258/
z tejto inak bezcennej suroviny sa daju filtraciou alebo roznymi inymi sposobmi dostat aj tie posledne bielkoviny, ktore v tom ostali a ich koncentraciou sa daju vyrobit proteiny, gainery atd.
Užívateľov profilový obrázok
Od FeRko
#20760
Zdravím, mal bi som otázku, mal uz niekto nahradu steoridou Diosgenin ?? .. boli stim dobre skusenosti alebo zle ?? ...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20778
FeRko napísal:Zdravím, mal bi som otázku, mal uz niekto nahradu steoridou Diosgenin ?? .. boli stim dobre skusenosti alebo zle ?? ...
wtf?! 18 rokov z toho 2 roky odcvicene a zaujimaju ta take kraviny ako nahrada AS ... naco ...
Užívateľov profilový obrázok
Od FeRko
#20784
xLeitonx napísal:
FeRko napísal:Zdravím, mal bi som otázku, mal uz niekto nahradu steoridou Diosgenin ?? .. boli stim dobre skusenosti alebo zle ?? ...
wtf?! 18 rokov z toho 2 roky odcvicene a zaujimaju ta take kraviny ako nahrada AS ... naco ...
odcvicene rok a pol lebo na tejto stranke ani rok sa neda dat, to je moja vec co ma zaujima ked zoberem aj maltu z gainerom to je moja vec, ja sa len pitam ze ake mate stim skusenosti a nie ze vy bi ste to nebrali lebo to ma netrapi ze vy bi ste to nebrali ... na totom fore su tu sami taky co sedie na nete a pise a pisu a posilovnu z dialky nevideli ... samozrejme par ludia su tu vynimky
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20786
FeRko napísal:
xLeitonx napísal:
FeRko napísal:Zdravím, mal bi som otázku, mal uz niekto nahradu steoridou Diosgenin ?? .. boli stim dobre skusenosti alebo zle ?? ...
wtf?! 18 rokov z toho 2 roky odcvicene a zaujimaju ta take kraviny ako nahrada AS ... naco ...
na totom fore su tu sami taky co sedie na nete a pise a pisu a posilovnu z dialky nevideli ...
tak to sa velmi mýliš , ale je to tvoj názor a nikto ti ho brať nebude . nezabudaj že toto je diskusné forum a každý si moze napisať reakciu ako uzna za vhodne a ked si ty z toho nic nezoberes to je iba tvoj problem ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20787
FeRko napísal:
xLeitonx napísal:
FeRko napísal:Zdravím, mal bi som otázku, mal uz niekto nahradu steoridou Diosgenin ?? .. boli stim dobre skusenosti alebo zle ?? ...
wtf?! 18 rokov z toho 2 roky odcvicene a zaujimaju ta take kraviny ako nahrada AS ... naco ...
odcvicene rok a pol lebo na tejto stranke ani rok sa neda dat, to je moja vec co ma zaujima ked zoberem aj maltu z gainerom to je moja vec, ja sa len pitam ze ake mate stim skusenosti a nie ze vy bi ste to nebrali lebo to ma netrapi ze vy bi ste to nebrali ... na totom fore su tu sami taky co sedie na nete a pise a pisu a posilovnu z dialky nevideli ... samozrejme par ludia su tu vynimky
Chlape v tvojom prípade trebalo sedieť viac v škole a venovať sa pravopisu! :a18 :a18 :a18 Logická úvaha, keď by som to nebral, tak logicky buď s tým mám zlé skúsenosti (lebo sú to zbytočne vyhodené peniaze) alebo som to nebral, mám na to dôvod a len ti chcem dobre poradiť.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20793
ale no, chalan sa chce pacit babam tak pre to spravi cokolvek...inak si neviem vysvetlit v takom mladom veku, ked to rastie rychlo a samo...tvoja vec, ale zaskocila ma ta poznamka o uzivateloch fora...
myslim si, ze kazdy jeden co je tu na fore, aspon co sa pravidelne zapoji do debat ma nieco odcvicene pripadne su tu novacikovia, ktori hladaju odpovede na otazky, pretoze nemaju skusenosti...co by tu robila taka internetova padavka? podla mna by sa dost nudila :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FeRko
#20803
Tazzman napísal:ale no, chalan sa chce pacit babam tak pre to spravi cokolvek...inak si neviem vysvetlit v takom mladom veku, ked to rastie rychlo a samo...tvoja vec, ale zaskocila ma ta poznamka o uzivateloch fora...
myslim si, ze kazdy jeden co je tu na fore, aspon co sa pravidelne zapoji do debat ma nieco odcvicene pripadne su tu novacikovia, ktori hladaju odpovede na otazky, pretoze nemaju skusenosti...co by tu robila taka internetova padavka? podla mna by sa dost nudila :)
Babam sa nepotrebujem pacit a posilujem preto lebo ma to bavi a naplna radostou. A to ako pisem je moja starost a ja pravopis ovladam len ma to nebavi na nete pisat spisovne ked kazdy tomu aj tak rozumie co clovek pise, a napisal som to inaksie nez vy tu piseste citujem: samozrejme par ludia su tu vynimky .. tak som to napisal ked daktory nevedia citat. Kazdeho je to vlastna vec co bere a nie kazdy to pise to je srot to je take a v zivote to nebrali a ani to z kilometra nevidel. Napisal som serioznu otazku ze kto to bral a ake ma stim skusenosti a kazdy uz naco to chces brat a neviem este co, ked sa clovek normalne napise tak bi sa malo aj normalne odpovedat ak sa nemylim.
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#21348
whoo napísal:Tak dnes som narazil na clanok kde bol odkaz na stranku "Státní zemědělská a potravinářská inspekce" z ceska. V tom odkaze su vysledky testov nevyhovujucich suplementov pre sportovcov a tiez uvedena zavada zistena pri konkretnom vyrobku. A asi najviac ma zaujal Anabol 5 od Nutrexu:

Obrázok

Zaujimave, ze je to vyrobok v kategorii "nahrada steroidov", cize ziadne zakazane latky iba prirodne, a obsahuje to latku ako je DHEA :D No asi zaradim do rysovacky nieco asi maju do seba tieto "nahrady" :D
lenze dhea je zakazana len v europe...robia z toho vedu len farmaceuti lebo by prichadzali o biznis..preco by predavali nieco free ked to moze byt na predpis...v amerike dostat mnozstvo liekov free bez predpisu ...tam nemusis ani sypat pri tych ich doplnkoch
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#21350
Vinchenzo napísal:Caute.Sam viem ze sa steroidy nahradit nedaju.Maju svoje pozitivne aj negativne ucinky ale vyrobcovia doplnkov vyzivy sa snazia coraz viac vytvorit formulu ktora sa aspon podoba ucinku AS.Na internete sa uz objavilo dost produktov od roznych firiem.Zaujal ma napr. Anabol 5 (nutrex), Beta-Ecdysterone (weider), PROTOSTROL (goldfield) a AXIS-HT (bsn). Ake mate skusenosti s timito produktami?Maju vobec nejake citelne ucinky alebo je to len fakt reklama?

never tym nasim slovenskym reklamam ked si to otuknes tak zistis ze aj tie ich kvazi hodnotenia su robene tak aby im to umocnilo predaj priklad firma bpi sport ma na slovensku najlepsie hodnotenia a samozrejme najdrahsie doplnky ale v amerike tym ludia pohrdaju a velmi slabo sa im to predava preto to tlacia do europy..odporucam neriadit sa nasimi reklamami a hodnoteniami nakolko nevies co je zmanipulovane a co nie ja tiez velmi rad dam kladne hodnotenie ked mi niekto da krabicku nejakeho supplementu zdarma :) pozri sa na recenzie uzivatelov a objektivne hodnotenie napr. na supplementsreview.com
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]