Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Majstrovstvá slovenska v kulturistike 2011
Diskusia o celom podujatí + záznam celého podujatia

Reklama

Reklama

#10180
neviem ci najlepsie :) vyhral absolutneho ale ako on sam povedal ze na MSR pojde v treningovej forme pretoze ma o 3 tyzdne majstrovstva europy... mozno by som nasiel aj lepsi epripraveneho pretekara... ale jeho muscularita sa popriet neda :)
#10291
aNs_ napísal:neviem ci najlepsie :) vyhral absolutneho ale ako on sam povedal ze na MSR pojde v treningovej forme pretoze ma o 3 tyzdne majstrovstva europy... mozno by som nasiel aj lepsi epripraveneho pretekara... ale jeho muscularita sa popriet neda :)
mne osobne sa velmi pacil :a33 ja suhlasim ze bol velmi dobrý ... to ze ak bol podla neho v treningovej forme , mozno podla neho , ale pripravený musi byt aj tak , takí bezní diviaci to ani nepostrehnu :a11
#10307
TRCO napísal:
papagiorgo napísal:
Štefan Havlík
NO STEFAN VYHRAL ABSOLUTKU ALE ANI ZDALEKA NEBOL NAJLEBSIE PRIPRAVENY NA SUTAZI.....
to si myslim aj ja ... ale asi sa boja vyhlasit na absolutku niekoho ineho
#10340
aNs_ napísal:
TRCO napísal:
papagiorgo napísal:
Štefan Havlík
NO STEFAN VYHRAL ABSOLUTKU ALE ANI ZDALEKA NEBOL NAJLEBSIE PRIPRAVENY NA SUTAZI.....
to si myslim aj ja ... ale asi sa boja vyhlasit na absolutku niekoho ineho

NEVIEM CI BOJA ALE MAJU TO UZ TAK ZAUZIVANE STEFANA DOBRE POZNAM A URCITE BY SA NEURAZIL AK BY DALI O NAJLEBSIEHO PRETEKARA NIEKOHO INEHO............ LEBO ON TO NEBOJ JENDOZNACNE..........JE SIMETRICKY A NAJLEBSI KULTURISTA NA SK MOMENTALNE V AMATEROCH ALE NAJPRIPRAVENEJSI NA M.SLOVENSKA NEBOL ANI ZDALEKA.
#10342
TRCO napísal:
aNs_ napísal:
TRCO napísal:
papagiorgo napísal:
Štefan Havlík
NO STEFAN VYHRAL ABSOLUTKU ALE ANI ZDALEKA NEBOL NAJLEBSIE PRIPRAVENY NA SUTAZI.....
to si myslim aj ja ... ale asi sa boja vyhlasit na absolutku niekoho ineho

NEVIEM CI BOJA ALE MAJU TO UZ TAK ZAUZIVANE STEFANA DOBRE POZNAM A URCITE BY SA NEURAZIL AK BY DALI O NAJLEBSIEHO PRETEKARA NIEKOHO INEHO............ LEBO ON TO NEBOJ JENDOZNACNE..........JE SIMETRICKY A NAJLEBSI KULTURISTA NA SK MOMENTALNE V AMATEROCH ALE NAJPRIPRAVENEJSI NA M.SLOVENSKA NEBOL ANI ZDALEKA.
napr. mne sa velmi pacil , ale je nieco ine ked som amater a navyse iba cez nekvalitný prenos som videl , takze to urcite skresluje , vy co ste profici a navyse stojite vedla nic nazivo to viete urcite lepsie posudiť :a25
#10346
papagiorgo napísal:
TRCO napísal:
aNs_ napísal:
TRCO napísal:
papagiorgo napísal:
Štefan Havlík
NO STEFAN VYHRAL ABSOLUTKU ALE ANI ZDALEKA NEBOL NAJLEBSIE PRIPRAVENY NA SUTAZI.....
to si myslim aj ja ... ale asi sa boja vyhlasit na absolutku niekoho ineho

NEVIEM CI BOJA ALE MAJU TO UZ TAK ZAUZIVANE STEFANA DOBRE POZNAM A URCITE BY SA NEURAZIL AK BY DALI O NAJLEBSIEHO PRETEKARA NIEKOHO INEHO............ LEBO ON TO NEBOJ JENDOZNACNE..........JE SIMETRICKY A NAJLEBSI KULTURISTA NA SK MOMENTALNE V AMATEROCH ALE NAJPRIPRAVENEJSI NA M.SLOVENSKA NEBOL ANI ZDALEKA.
napr. mne sa velmi pacil , ale je nieco ine ked som amater a navyse iba cez nekvalitný prenos som videl , takze to urcite skresluje , vy co ste profici a navyse stojite vedla nic nazivo to viete urcite lepsie posudiť :a25
Presne tak ako si napisal ... je to uz zauzivane ze absolutny vitaz sa s paja s menom Stefan Havlik ... ja som tiez pozeral len prenos ale mne neprisiel stevo ako najlepsie pripraveny... kludne si mohol absolutku vyhrat aj ty ... a myslim ze si sa pripravoval viac ako on ked preneho je prednejsia Europa... ale pacil sa mi aj chorvat v Havlikovej kategorii... nebola ta absolutka az taka jasna ...
#10382
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
TRCO napísal:
aNs_ napísal:
TRCO napísal:
papagiorgo napísal:
Štefan Havlík
NO STEFAN VYHRAL ABSOLUTKU ALE ANI ZDALEKA NEBOL NAJLEBSIE PRIPRAVENY NA SUTAZI.....
to si myslim aj ja ... ale asi sa boja vyhlasit na absolutku niekoho ineho

NEVIEM CI BOJA ALE MAJU TO UZ TAK ZAUZIVANE STEFANA DOBRE POZNAM A URCITE BY SA NEURAZIL AK BY DALI O NAJLEBSIEHO PRETEKARA NIEKOHO INEHO............ LEBO ON TO NEBOJ JENDOZNACNE..........JE SIMETRICKY A NAJLEBSI KULTURISTA NA SK MOMENTALNE V AMATEROCH ALE NAJPRIPRAVENEJSI NA M.SLOVENSKA NEBOL ANI ZDALEKA.
napr. mne sa velmi pacil , ale je nieco ine ked som amater a navyse iba cez nekvalitný prenos som videl , takze to urcite skresluje , vy co ste profici a navyse stojite vedla nic nazivo to viete urcite lepsie posudiť :a25
Presne tak ako si napisal ... je to uz zauzivane ze absolutny vitaz sa s paja s menom Stefan Havlik ... ja som tiez pozeral len prenos ale mne neprisiel stevo ako najlepsie pripraveny... kludne si mohol absolutku vyhrat aj ty ... a myslim ze si sa pripravoval viac ako on ked preneho je prednejsia Europa... ale pacil sa mi aj chorvat v Havlikovej kategorii... nebola ta absolutka az taka jasna ...
tam sa veľmi jedná aj o porotcov ..väčšinou dopredu tlačia svojich takže ono to dosť záleží aj o tom
#10404
VOBEC SOM nenarazal na seba aby som ja vyhral bolo tam moc moc kvalitnych pretekarou v lebsiej forme ta cena sa jednala o najlebsieho pripraveneho pretekara a to stefan nebol narovinu on ma vrchol az na ME................. tam do doladi a bude NO.1 JE MOC MOC DOBRE PRIPRAVENY A SIMETRICKY KULTURISTA MNE SA OSOBNE MOC PACI..DAKUJEM
#10407
TRCO napísal:VOBEC SOM nenarazal na seba aby som ja vyhral bolo tam moc moc kvalitnych pretekarou v lebsiej forme ta cena sa jednala o najlebsieho pripraveneho pretekara a to stefan nebol narovinu on ma vrchol az na ME................. tam do doladi a bude NO.1 JE MOC MOC DOBRE PRIPRAVENY A SIMETRICKY KULTURISTA MNE SA OSOBNE MOC PACI..DAKUJEM
A ja by som to zhodnotil takto:
Najlepsi je aj tak TRCO, lebo nam sem supol vela peknych fotiek :a11
a teraz vazne pred kazdym borcom, ktory vyzera tak ako Ty klobuk dole :a6
#10414
TRCO napísal:VOBEC SOM nenarazal na seba aby som ja vyhral bolo tam moc moc kvalitnych pretekarou v lebsiej forme ta cena sa jednala o najlebsieho pripraveneho pretekara a to stefan nebol narovinu on ma vrchol az na ME................. tam do doladi a bude NO.1 JE MOC MOC DOBRE PRIPRAVENY A SIMETRICKY KULTURISTA MNE SA OSOBNE MOC PACI..DAKUJEM
ved prave to som pisal... on mal na MSR treningovu formu a vyvrcholi az na ME ... a ked sa mal hodnotit najlepsie pripraveny tak by si bol jeden z tych ktorym by som to doprial pretoze si bol vyborne pripraveny... a urcite by som t aposlal aj na Europu....

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]