Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Best body part

Ramená
3
12%
Hrudník
5
19%
Chrbát
5
19%
Biceps
6
23%
Triceps
4
15%
Brucho
1
4%
Nohy
2
8%
Lýtka
Žiadne hlasovania
0%

Reklama

Reklama

#15750
FitPotreby.sk napísal:
Drobec napísal:nohy, po nich hrudnik a po nom biceps... najneradcej triceps :a21
a co je na tricepse take, ze ho najneradsej cvicis?
no ked sa na to spatne pozeram najneradcej cvicim brucho, na to som pozabudla ... triceps necvicim moc rada lebo ho nikdy poriadne neprecitim a moc nerastie ... techniku mam pritom spravnu a aj vahy davam take aby som sa s tym musela popasovat...
#15785
Drobec napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Drobec napísal:nohy, po nich hrudnik a po nom biceps... najneradcej triceps :a21
a co je na tricepse take, ze ho najneradsej cvicis?
no ked sa na to spatne pozeram najneradcej cvicim brucho, na to som pozabudla ... triceps necvicim moc rada lebo ho nikdy poriadne neprecitim a moc nerastie ... techniku mam pritom spravnu a aj vahy davam take aby som sa s tym musela popasovat...
skus nabuduce, ked budes mat triceps, jednu seriu, napr. stlacanie kladky, daj malu vahu a rob az dokial nepride palenie a bolest do zlyhania a uvidime ci ho precitis a nezabudni na spravnu techniku bez zapajania inych svalov a klamania telom :a20
#15787
Drobec napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Drobec napísal:nohy, po nich hrudnik a po nom biceps... najneradcej triceps :a21
a co je na tricepse take, ze ho najneradsej cvicis?
no ked sa na to spatne pozeram najneradcej cvicim brucho, na to som pozabudla ... triceps necvicim moc rada lebo ho nikdy poriadne neprecitim a moc nerastie ... techniku mam pritom spravnu a aj vahy davam take aby som sa s tym musela popasovat...
Tak ja na triceps robím francúzske tlaky a stláčanie kladky a absolútne to stačí na precítenie, nejdem do nejakých vysokých opakovaní ale pálenie cítim aj tak, stláčanie kladky pri dobre vychytanej technike je veľmi dobrý cvik.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15790
no ja ked sa na to pozeram spetne tak uz prsia-biceps nie je az tak oblubena partia u mna. V poslednom case, hlavne pocas diety, som si oblubil chrbat, hlavne mrtvy tah co bol pre mna dost neoblubeny cvik a vyslovene som sa mu vyhybal, ale aj triceps mam dost rad. Je to jedna z mojich silnejsich partii a vzdy ho pekne zlikvidujem :)
Najneoblubenejsie urcite nohy (asi ako u vacsiny) :a11
#15799
FitPotreby.sk napísal:
Drobec napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Drobec napísal:nohy, po nich hrudnik a po nom biceps... najneradcej triceps :a21
a co je na tricepse take, ze ho najneradsej cvicis?
no ked sa na to spatne pozeram najneradcej cvicim brucho, na to som pozabudla ... triceps necvicim moc rada lebo ho nikdy poriadne neprecitim a moc nerastie ... techniku mam pritom spravnu a aj vahy davam take aby som sa s tym musela popasovat...
skus nabuduce, ked budes mat triceps, jednu seriu, napr. stlacanie kladky, daj malu vahu a rob az dokial nepride palenie a bolest do zlyhania a uvidime ci ho precitis a nezabudni na spravnu techniku bez zapajania inych svalov a klamania telom :a20
skusim :a21
#15800
Kotlik napísal:
Drobec napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Drobec napísal:nohy, po nich hrudnik a po nom biceps... najneradcej triceps :a21
a co je na tricepse take, ze ho najneradsej cvicis?
no ked sa na to spatne pozeram najneradcej cvicim brucho, na to som pozabudla ... triceps necvicim moc rada lebo ho nikdy poriadne neprecitim a moc nerastie ... techniku mam pritom spravnu a aj vahy davam take aby som sa s tym musela popasovat...
Tak ja na triceps robím francúzske tlaky a stláčanie kladky a absolútne to stačí na precítenie, nejdem do nejakých vysokých opakovaní ale pálenie cítim aj tak, stláčanie kladky pri dobre vychytanej technike je veľmi dobrý cvik.
prave ja ani pri francuzskych neprecitim ale naposledy som skusila tlaky s uzkym uchopom a to bolo podstatne lepsie :a22
#15801
whoo napísal:no ja ked sa na to pozeram spetne tak uz prsia-biceps nie je az tak oblubena partia u mna. V poslednom case, hlavne pocas diety, som si oblubil chrbat, hlavne mrtvy tah co bol pre mna dost neoblubeny cvik a vyslovene som sa mu vyhybal, ale aj triceps mam dost rad. Je to jedna z mojich silnejsich partii a vzdy ho pekne zlikvidujem :)
Najneoblubenejsie urcite nohy (asi ako u vacsiny) :a11
ale preco nohy nie .. take drepy su uplne premakany cvik :a16
#15802
Drobec napísal:
whoo napísal:no ja ked sa na to pozeram spetne tak uz prsia-biceps nie je az tak oblubena partia u mna. V poslednom case, hlavne pocas diety, som si oblubil chrbat, hlavne mrtvy tah co bol pre mna dost neoblubeny cvik a vyslovene som sa mu vyhybal, ale aj triceps mam dost rad. Je to jedna z mojich silnejsich partii a vzdy ho pekne zlikvidujem :)
Najneoblubenejsie urcite nohy (asi ako u vacsiny) :a11
ale preco nohy nie .. take drepy su uplne premakany cvik :a16
inak mrtvy tah s vystretymi nohami je perfektny na hamstringy.. fajne ich potom citit :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15803
drepy ako cvik su perfektne na rozvoj, ale celkovo trening stehien je vemi narocny a vycerpavajuci tak preto :)
a mrtvy tah s vystretymi nohami obcas zaradujem, ale nie moc casto. Skor davam vypady, z toho citim hamstringy viac.
#15828
whoo napísal:drepy ako cvik su perfektne na rozvoj, ale celkovo trening stehien je vemi narocny a vycerpavajuci tak preto :)
a mrtvy tah s vystretymi nohami obcas zaradujem, ale nie moc casto. Skor davam vypady, z toho citim hamstringy viac.
priznam sa ze vypady necvicievam vobec... raz som ich cvicila a druhy raz som uz nebola schopna, taka bolest... ale chystam sa na ne, znova to skusit :)
#15830
Drobec napísal:
Kotlik napísal:
Drobec napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Drobec napísal:nohy, po nich hrudnik a po nom biceps... najneradcej triceps :a21
a co je na tricepse take, ze ho najneradsej cvicis?
no ked sa na to spatne pozeram najneradcej cvicim brucho, na to som pozabudla ... triceps necvicim moc rada lebo ho nikdy poriadne neprecitim a moc nerastie ... techniku mam pritom spravnu a aj vahy davam take aby som sa s tym musela popasovat...
Tak ja na triceps robím francúzske tlaky a stláčanie kladky a absolútne to stačí na precítenie, nejdem do nejakých vysokých opakovaní ale pálenie cítim aj tak, stláčanie kladky pri dobre vychytanej technike je veľmi dobrý cvik.
prave ja ani pri francuzskych neprecitim ale naposledy som skusila tlaky s uzkym uchopom a to bolo podstatne lepsie :a22
Treba ho najprv uchytit cize dostat do tranzu povedane.cize napr kladkou ako prvy cvik a dalsi uz francuzak a podobne.
#15831
Drobec napísal:inak mrtvy tah s vystretymi nohami je perfektny na hamstringy.. fajne ich potom citit :a22
Dufam ze prevedenie vykonavas spravne nielen z domienkou lebo tam to je velmi dolezite.
#15832
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:inak mrtvy tah s vystretymi nohami je perfektny na hamstringy.. fajne ich potom citit :a22
Dufam ze prevedenie vykonavas spravne nielen z domienkou lebo tam to je velmi dolezite.
pred Vianocami ma pri umyvani dlazky pochytila neskutocna bolest v oblasti sedacieho nervu a pretrvavala dlhu dobu.. potom uz len prilezitostne a najma pri cviceni a po nom alebo ked som sa prevalovala z boka na bok v posteli... specialne pri mrtvych tahoch alebo veslovani a podobnych cvikoch ma to najviac rozbolelo .. tak tieto cviky som uplne obmedzila... aj pri drepoch som isla podstatne dole s vahou... bolest nastastie presla da sa povedat ze z nicoho nic... teraz uz cvicim v podstate vsetko okrem tych mrtvych tahov na tie som si este netrufla... ale pojdem do nich uz :) ...
Inak s tym tricakom som sa teda naucila zas nieco nove, vzdy som davala francuzske a podobne ako prve a kladky az po v domienke ze prvy je zakladny cvik... urcite to skusim najblizsie opacne...
#15833
Drobec napísal:
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:inak mrtvy tah s vystretymi nohami je perfektny na hamstringy.. fajne ich potom citit :a22
Dufam ze prevedenie vykonavas spravne nielen z domienkou lebo tam to je velmi dolezite.
pred Vianocami ma pri umyvani dlazky pochytila neskutocna bolest v oblasti sedacieho nervu a pretrvavala dlhu dobu.. potom uz len prilezitostne a najma pri cviceni a po nom alebo ked som sa prevalovala z boka na bok v posteli... specialne pri mrtvych tahoch alebo veslovani a podobnych cvikoch ma to najviac rozbolelo .. tak tieto cviky som uplne obmedzila... aj pri drepoch som isla podstatne dole s vahou... bolest nastastie presla da sa povedat ze z nicoho nic... teraz uz cvicim v podstate vsetko okrem tych mrtvych tahov na tie som si este netrufla... ale pojdem do nich uz :) ...
Inak s tym tricakom som sa teda naucila zas nieco nove, vzdy som davala francuzske a podobne ako prve a kladky az po v domienke ze prvy je zakladny cvik... urcite to skusim najblizsie opacne...
Triceps treba vzdy predhriat a uchytit pred cvicenim najme pred francuzakom lebo si mozes rychlo odpravyt lakte co francuzak je na to ako stvoreny. Cize doporucujem vzdy 3-4serie kladky 12-15opak a potom dalsi cvik.Budes si chranit lakte a triceps bude pripraveny na trening.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]