Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5472
mello napísal:joj keby som nebol taký malý stále tak by som aj možno niekedy niečo vyhral :a7 :a7 :a37
Podobne :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5485
mello napísal:joj keby som nebol taký malý stále tak by som aj možno niekedy niečo vyhral :a7 :a7 :a37
ale prosim Ta nebud z toho taky depresivny. sak terajsia sutaz nema nic spolocne s vasou velkostou
súťaž
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5501
FitPotreby.sk napísal:
mello napísal:joj keby som nebol taký malý stále tak by som aj možno niekedy niečo vyhral :a7 :a7 :a37
ale prosim Ta nebud z toho taky depresivny. sak terajsia sutaz nema nic spolocne s vasou velkostou
súťaž

ved do tej písmenkovej súťaže som sa samozrejme zapojil....ja som však reagoval na súťaž veľkosť bicepsu...nevadí možno teraz nevyhrám no aj ja budem raz veľký :a29 :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6756
roman2910 napísal:Tak a protein mam doma patri medzi najchutnejsie ake som mal chcel by som sa velmi pekne podakovat vsetkym hlavne nasmu sponzorovi a kamosovi papagiorgovi ze nam taketo sutaze vymyslaju je to fakt motivujuce este raz dakujem :a4
na tejto cene ja nemam absolutne ziadnu zasluhu :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6757
papagiorgo napísal:
roman2910 napísal:Tak a protein mam doma patri medzi najchutnejsie ake som mal chcel by som sa velmi pekne podakovat vsetkym hlavne nasmu sponzorovi a kamosovi papagiorgovi ze nam taketo sutaze vymyslaju je to fakt motivujuce este raz dakujem :a4
na tejto cene ja nemam absolutne ziadnu zasluhu :a11
tak ale povedal si mi o tejto sutazi :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#6764
Tak sme sa obávali zbytočne, skutočne nás teší, že si s proteinom spokojný aj napriek tomu, že zrovna nepatrí medzi značkové.
Ale na druhej strane ako sme zistili, obsahuje len nevyhnutné množstvo rôznych chemických prísad, čo sa o tých značkových nedá povedať. Tieto proteiny, pochádzajú z čiech a bežne sa na Slovensku nedajú kúpiť, dokonca už ani u nás nie. Možno sa ale situácia obráti a budú opäť dostupné.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]