Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
#15979
To je pravda, na mobile to zvykne dosť dlho načítavať, ale konfigurácia na mobilnú stránku, neviem neviem, to je dosť náročné. Inak ten pohyblivý bar sa robí zrejme v JavaScripte.

Reklama

Reklama

#15998
whoo napísal:ja by som bol rad keby pribudla nejaka postranna kolonka kde by som si mohol vlozit vlastne linky na rozne temy ktore najcastejsie navstevujem. Napriklad v poslednej dome chodim casto do temy s treningamy pretoze tam mam rozpisany plan a nepamatam si presne ako som skombinoval partie tak vzdy pred treningom nakuknem a viem. Lenze kym sa tam preklikam... je to len drobnost, ale kazdu chvilu to opakovat... pomohlo by to. A dobre by bolo ak by ta kolonka "behala po obrazovke" podla toho kam idem s rolerom. Ak pojdem dole pojde aj kolonka a naopak, proste aby som ju mal stale poruke. A kedze uz vidim tie nesuhlasne reakcie bolo by dobre dat moznost tuto "kolonku" zrusit niekde v nadstaveniach. Ak by ju niekto nechcel len ju vypne a uz mu tam "nezavadzia" na obrazovke.
Pri kazdej teme mas hore vlavo odkazy, kde je napisane "Pridat temu k zalozkam" ked na to kliknes automaticky sa Ti dana tema ulozi do zaloziek. K zalozkam sa dostanes cez "Uzivatelsky panel" a v lavom stlpci "Organizovat zalozky" tam si jednoducho kliknes na zalozku, kde mas pekne napisane o aku temu ide a v ktorom fore sa nachadza.
Dobre nie? :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16007
FitPotreby.sk napísal:Pri kazdej teme mas hore vlavo odkazy, kde je napisane "Pridat temu k zalozkam" ked na to kliknes automaticky sa Ti dana tema ulozi do zaloziek. K zalozkam sa dostanes cez "Uzivatelsky panel" a v lavom stlpci "Organizovat zalozky" tam si jednoducho kliknes na zalozku, kde mas pekne napisane o aku temu ide a v ktorom fore sa nachadza.
Dobre nie? :a21
Tak to som si doteraz nevsimol, ale je pravda, ze mi to nijako neurychly robotu kedze sa treba preklikat cez uzivatelsky panel>zalozky atd. Fotum poznam dost dobre na to aby som vedel kde sa aka tema nachadza takze mi nerobi problem vyhladat potrebnu temu, skor som mal namysli aby bolo vsetko "poruke" kedykolvek a kdekolvek prave som na fore. Proste jeden klik a hned som kde potrebujem :a21
#16008
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Pri kazdej teme mas hore vlavo odkazy, kde je napisane "Pridat temu k zalozkam" ked na to kliknes automaticky sa Ti dana tema ulozi do zaloziek. K zalozkam sa dostanes cez "Uzivatelsky panel" a v lavom stlpci "Organizovat zalozky" tam si jednoducho kliknes na zalozku, kde mas pekne napisane o aku temu ide a v ktorom fore sa nachadza.
Dobre nie? :a21
Tak to som si doteraz nevsimol, ale je pravda, ze mi to nijako neurychly robotu kedze sa treba preklikat cez uzivatelsky panel>zalozky atd. Fotum poznam dost dobre na to aby som vedel kde sa aka tema nachadza takze mi nerobi problem vyhladat potrebnu temu, skor som mal namysli aby bolo vsetko "poruke" kedykolvek a kdekolvek prave som na fore. Proste jeden klik a hned som kde potrebujem :a21
ja mam oblubene temy vyhodene naploche , kazdu temu kam chodis casto si vytvori dkaz na ploche a jedným kliknutím sa do nej dostanes , napr. vytvoris odfkaz s nazvom moj blog , drbnes tam url blogu a nemusis sa preklikavat cez forum
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]