Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5642
chalani stalo sa vám že sa vám vôbec nechcelo? myslím vám obom :a13
ak áno napíšte kedy a možné príčiny

ak by mal niekto pocit hanby tak mne sa to stalo tiež - nie raz :a38

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5646
mello napísal:chalani stalo sa vám že sa vám vôbec nechcelo? myslím vám obom :a13
ak áno napíšte kedy a možné príčiny

ak by mal niekto pocit hanby tak mne sa to stalo tiež - nie raz :a38
zaco si sa hambil ? :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5649
teraz narážaš na to že sa mi nechcelo že som sa hanbil alebo na tú príhodu že sa mi nechcelo :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5650
mello napísal:teraz narážaš na to že sa mi nechcelo že som sa hanbil alebo na tú príhodu že sa mi nechcelo :a13
na to prve , ze si sa hambil a furt nevime ze za co :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5654
nechut mam na zaciatku ked si musim kupit pernamentku ,ale ked to potom rozdicham ,tak frcim... ja som mal teraz dlhsiu pauzu tak si nemozem dovolit ziadnu nechut :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5657
nechut mavam malo kedy ale aj to sa stava hlavne pri niektorych partiach ktore nejak nie najradsej cvicim...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5659
iNv1s napísal:nechut mam na zaciatku ked si musim kupit pernamentku ,ale ked to potom rozdicham ,tak frcim... ja som mal teraz dlhsiu pauzu tak si nemozem dovolit ziadnu nechut :a15
ato tema je o inej nechuti , nie o nchuti do cvicenia :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5662
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:nechut mam na zaciatku ked si musim kupit pernamentku ,ale ked to potom rozdicham ,tak frcim... ja som mal teraz dlhsiu pauzu tak si nemozem dovolit ziadnu nechut :a15
ato tema je o inej nechuti , nie o nchuti do cvicenia :a11

hahaha :a15 :a15 :a15 :a15 :a15 :a15 :a15 :a15 ja som sa nepozrel :a15 :a15 :a15 tak este raz :a15 tak nechut je po nejakom velkom vycerpani :a15 alebo ked som chory :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5674
fúha zaujímavé.....môže to byť fajn mať permanentku na sex :a5 :a5 dosť vydarený "preklep" :a18
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5680
mello napísal:fúha zaujímavé.....môže to byť fajn mať permanentku na sex :a5 :a5 dosť vydarený "preklep" :a18
nezahovaraj :a11 este furt nevime za co si sa hambil :a9 :a9 :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5695
nehanbil som sa za nič....proste sa mi stalo že sa mi vôbec ale vôbec nechcelo nech robila čo chcela :a37
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5779
aNs_ napísal:nechut mavam malo kedy ale aj to sa stava hlavne pri niektorych partiach ktore nejak nie najradsej cvicim...
Bože :a5 Ja sa nemôžem prestať smiať na tomto...čítam čítam a zrazu sa strácam, lebo čítam niečo od veci hahaha :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5780
A ja Ti tiež neviem povedať, mne sa to ešte nestalo :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5783
baterka napísal:
aNs_ napísal:nechut mavam malo kedy ale aj to sa stava hlavne pri niektorych partiach ktore nejak nie najradsej cvicim...
Bože :a5 Ja sa nemôžem prestať smiať na tomto...čítam čítam a zrazu sa strácam, lebo čítam niečo od veci hahaha :a5
tak sem tam treba citat aj ine lebo by si si vsimla ze som s aopravil dakujem trapne...
Od milankos512
#6640
haha ja skapem :a13 :a13 :a13 :a13 :a13 na niektorých preklepoch sa tu dá fajnovo pobaviť :a25 ja tu plačem od smiechu :a151
Užívateľov profilový obrázok
Od Mirkana
#7267
Ja se musim přiznat že mě se taky obcas stane že nemám chut ale zatím nevím proč
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]