Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#13681
Pekný deň prajem, už dlhší čas sa zaoberám problémom nerovnomerne vyvinutého svalstva v chrbtovej oblasti. Pri cvičení nejaký rozdiel necítim, avšak už aj od doktorky som počul, že ľavú a pravú časť chrbta nemám vyvinutú rovnomerne a v poslednom čase cítim veľkú odchýlku hlavne v oblasti tzv. krídeľ. Od návštevy doktora sa snažím cvičiť rovnomerne a cviky vykonávať puntičkársky a so zvýšenou opatrnosťou, avšak myslím, že to nepomáha. Môžem nahrať nejaké fotky, lebo bez nich mi asi nebudete schopní pomôcť. V akých pozíciach sa Vám to bude posudzovať najlepšie?

Reklama

Reklama

#13684
Kotlik napísal:Pekný deň prajem, už dlhší čas sa zaoberám problémom nerovnomerne vyvinutého svalstva v chrbtovej oblasti. Pri cvičení nejaký rozdiel necítim, avšak už aj od doktorky som počul, že ľavú a pravú časť chrbta nemám vyvinutú rovnomerne a v poslednom čase cítim veľkú odchýlku hlavne v oblasti tzv. krídeľ. Od návštevy doktora sa snažím cvičiť rovnomerne a cviky vykonávať puntičkársky a so zvýšenou opatrnosťou, avšak myslím, že to nepomáha. Môžem nahrať nejaké fotky, lebo bez nich mi asi nebudete schopní pomôcť. V akých pozíciach sa Vám to bude posudzovať najlepšie?
Posli fotky s predu, zo zadu v zakladnom postoji a sirokom chrbte ak vies o com pisem. Nepises ake odchylky pokrivenie stavcov?
#13696
Tak fotky som nahral, nájdete ich v albume MUŽI. Moje veľké percento telesného tuku sťažuje viditeľnosť svalstva, ale momentálne to lepšie nebude :D Ospravedlňujem swa ak som si nejako poplietol postoje a aj za ich nedokonalosť :D
#13698
Kotlik napísal:Pekný deň prajem, už dlhší čas sa zaoberám problémom nerovnomerne vyvinutého svalstva v chrbtovej oblasti. Pri cvičení nejaký rozdiel necítim, avšak už aj od doktorky som počul, že ľavú a pravú časť chrbta nemám vyvinutú rovnomerne a v poslednom čase cítim veľkú odchýlku hlavne v oblasti tzv. krídeľ. Od návštevy doktora sa snažím cvičiť rovnomerne a cviky vykonávať puntičkársky a so zvýšenou opatrnosťou, avšak myslím, že to nepomáha. Môžem nahrať nejaké fotky, lebo bez nich mi asi nebudete schopní pomôcť. V akých pozíciach sa Vám to bude posudzovať najlepšie?
doktorke povedz, ze je cas aby vymenila dioptrie, za vacsie. nevidim podla tych fotiek ziadny vyrazny problem ani nic podobne ako zaostavajuca niektora cast chrbta, vobec sa nazatazuj takymito problemami, mas postavu ako 90% populacie a cvicenim ju mozes jedine zlepsit, hlavne sa sustred na tazke zakladne cviky, tym tukom sa tiez vobec netrap, lebo ani toho nemas nijak viac ako bezny chalani, ked budes rysovat potom sa mozes zaujimat o tuk, ze kde ho mas viac a kde menej - nehladaj take drobne prekazky a sustred sa na svoj ciel
#13708
FitPotreby.sk napísal:
Kotlik napísal:Pekný deň prajem, už dlhší čas sa zaoberám problémom nerovnomerne vyvinutého svalstva v chrbtovej oblasti. Pri cvičení nejaký rozdiel necítim, avšak už aj od doktorky som počul, že ľavú a pravú časť chrbta nemám vyvinutú rovnomerne a v poslednom čase cítim veľkú odchýlku hlavne v oblasti tzv. krídeľ. Od návštevy doktora sa snažím cvičiť rovnomerne a cviky vykonávať puntičkársky a so zvýšenou opatrnosťou, avšak myslím, že to nepomáha. Môžem nahrať nejaké fotky, lebo bez nich mi asi nebudete schopní pomôcť. V akých pozíciach sa Vám to bude posudzovať najlepšie?
doktorke povedz, ze je cas aby vymenila dioptrie, za vacsie. nevidim podla tych fotiek ziadny vyrazny problem ani nic podobne ako zaostavajuca niektora cast chrbta, vobec sa nazatazuj takymito problemami, mas postavu ako 90% populacie a cvicenim ju mozes jedine zlepsit, hlavne sa sustred na tazke zakladne cviky, tym tukom sa tiez vobec netrap, lebo ani toho nemas nijak viac ako bezny chalani, ked budes rysovat potom sa mozes zaujimat o tuk, ze kde ho mas viac a kde menej - nehladaj take drobne prekazky a sustred sa na svoj ciel
DObre, ďakujem pekne za pomoc :D
#13710
Kotlik napísal:Tak fotky som nahral, nájdete ich v albume MUŽI. Moje veľké percento telesného tuku sťažuje viditeľnosť svalstva, ale momentálne to lepšie nebude :D Ospravedlňujem swa ak som si nejako poplietol postoje a aj za ich nedokonalosť :D
Kukol som chrbat je 100% v poriadku obe strany.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]