Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od padre
#19443
rád bych se zeptal jestli mi víte pomoci. potřeboval bych si udělat vizitky pro sebe ale nechci platit neuvěřitelné prachy za design. Nemáte někdo řešení pro tenhle malý problém? ve wordu to byl docela masakr a z fotošopu jsem blbý jako jelito :a7 . Děkuji za každou radu ..

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19444
padre napísal:rád bych se zeptal jestli mi víte pomoci. potřeboval bych si udělat vizitky pro sebe ale nechci platit neuvěřitelné prachy za design. Nemáte někdo řešení pro tenhle malý problém? ve wordu to byl docela masakr a z fotošopu jsem blbý jako jelito :a7 . Děkuji za každou radu ..
kolko je to podla teba neuveritelne prachy ? ten kto vie robit vo photoshope ti navrh nakresli za par korun . samorejme ked to nedas robit webdizajnovej firme , tam by si to mnohonasobne preplatil
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#19446
kludne mi napis SZ a dohodneme sa uz som nejake tie vizitky robil :) a photoshop je moja predlzena ruka :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od padre
#19447
@xLeitonx papagiorgo

Děkuji moc za ochotu mi pomoci. Hledal jsem přes google levných grafikou a zjišťoval co se dá a jeden pán mě doslova odbyl. No tím mi pomohl. Řekl ať si to udělám u http://print24.com/cz, když za to nechci platit, že si to tam zvládne udělat i děcko. Tak se k tomu pravděpodobně odhodlám. V podstatě jsem ho nechtěně vytočil a on mi tím pomohl :a14 .
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19470
Na dizajn vizitiek mam 1 program, kde si podla sablon napises text, vlozis obrazky atd...
Vola sa to Business Cards od MOJOSOFTu
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19474
padre napísal:rád bych se zeptal jestli mi víte pomoci. potřeboval bych si udělat vizitky pro sebe ale nechci platit neuvěřitelné prachy za design. Nemáte někdo řešení pro tenhle malý problém? ve wordu to byl docela masakr a z fotošopu jsem blbý jako jelito :a7 . Děkuji za každou radu ..
vizitky Ti spravia v hociktorej reklamnej agency, vyberies si papier, dizajn, alebo Ti spravia navrh a podla mnozstva Ti urobia aj cenu a urcite to nezrujnuje Tvoj rozpocet, na nete je toho milion
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]