Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5865
Možno niekto postrehol, že sa tu niekto pochválil, že má už dávno všetky písmená a že mu ich poslal administrátor.

Tak, aby ste vedeli administrátor má našu plnú dôveru a podporu a vylučujeme takéto nešportové alebo podvodné konanie z jeho strany.

Súťaž aj naďalej pokračuje bez akýchkoľvek zmien. V prípade, že by ale ku zmenám prišlo administrátor Vás bude o všetkom vopred informovať.

Človek, ktorý tu rozšíril túto poplašnú správu sa Vám určite všetkým ospravedlní, aj keď ako vysvetlil bol to žart. Každý z nás občas urobí chybu, aj keď si myslíme, že toto, čo napísal nebolo len pochopené správne a vysvetlili si to niektorý z Vás mylne. Treba si uvedomiť, že v písanom texte chýbajú emócie a mnoho krát môže dobre mienený žart vyznieť hrubo alebo urážlivo.

Samozrejme, že navrhujeme aby sa daný človek, ktorý prehlásil, že má všetky písmená, súťaže nezúčastnil, resp. aby bol vylúčený. Pretože, ak by náhodou vyhral niektorú z cien, bolo by to dosť podozrivé.

Bolo by krásne, keby sa toto fórum odlišovalo od ostatných aj korektným prístupom, aby ste si vzájomne pomáhali a radili si, aby ste sa tu naozaj mohli cítiť dobre a vracali sa sem radi.

Ďakujeme Vám všetkým.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5875
v kazdom pripade je mi luto a mrzi ma , ze som zo sutaze musel vylucit jedneho z najaktivnejsich uzivatelov a pravdepodobne ho o neho forum pride , ale v ramci objektivity som to riesit inak nevedel . samozrejme ze si uznal chybu a ospravedlnil sami za svoju chybu . je aj mne jasne , ze to bol nevydarený zart , nakolko viem ze som nikomu nic neposlal ale niektorí mozu mat iný nazor a z toho dovodu som ho musel vylucit .

kazdopadne ma sancu zapojit sa do dalsich sutazi , ktore budeme organizovat
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5879
Este raz sorry, za moje vtipky... som rad, ze sa to vyriesilo, na teba papagiorgo som vobec sa nenahneval, ja som to pochopil, aj ked mam iba zatial 16, ale mozno mam viac rozumu ako tu poniektori... mna len nahnevalo, ze niekto napise toto je ohovaranie a sam nepozna vyznam toho slova...
chcem sa ospraveldnit vsetkym zodpovednym, nemal som za umysel sirit falosnu "poplasnu spravu",ale naopak mal to byt JOKE ...
Btw. z tohoto fora neodidem, ani sa ma nazbavite :a28 , nemam na to ziadny dovod, chyba to bola moja, riesenie bolo spravne...
Naposledy upravil/-a iNv1s v 30 Júl 2010, 18:24, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5880
iNv1s napísal:Este raz sorry, za moje vtipky... som rad, ze sa to vyriesilo, na teba papagiorgo som vobec sa nenahneval, ja som to pochopil, aj ked mam iba zatial 16, ale mozno mam viac rozumu ako tu poniektori... mna len nahnevalo, ze niekto napise toto je ohovaranie a sam nepozna vyznam toho slova...
chcem sa ospraveldnit vsetkym zodpovednym, nemal som za umysel sirit falosnu "poplasnu spravu" ...
Btw. z tohoto fora neodidem, ani sa ma nazbavite :a28 , nemam na to ziadny dovod, chyba to bola moja, riesenie bolo spravne...
som rad ze to takto beries :a34
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]