Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od BodyThom13
#11572
Ahojte. Pred nedavnom som sa zaregistroval na toto forum, aby som si trochu ozivil spomienky na tento sport, ku ktoremu inklinujem uz dlhsi cas. Pred nedavnom som zacal aktivne cvicit, no zatial som len v plienkach. Dufam ze casom zaregistrujem nejake vysledky. Zatial len priberam, s tym problem akosi nemam. Dufam ze casom sa zacnu ukazovat aj nejake svaly.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11573
Ahoj a vitaj na našom fóre.Kľudne sa do toho pusť a zo všetkým sa môžeš obrátiť na toto fórum nájdeš tu všetko ohľadne cvičenia a ak nie napíšeš. :a33
Od joker28
#11575
Vítam ta medzi nami, určite tu nájdes vsetky dolezite info, ktore pri svojom cviceni zuzitkujes :a41
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#11578
Je to mozne a ja ze budem prvy, kto Ta privita na fore.
Ma predbehli :a17
Nevadi, Tak VITAJ.
S tym priberanim si tu niektorych asi dost nasral, lebo vacsina borcov tu ma problem nabrat.
Užívateľov profilový obrázok
Od BodyThom13
#11622
FitPotreby.sk napísal:Je to mozne a ja ze budem prvy, kto Ta privita na fore.
Ma predbehli :a17
Nevadi, Tak VITAJ.
S tym priberanim si tu niektorych asi dost nasral, lebo vacsina borcov tu ma problem nabrat.
No, ozaj zatial nemam problem s priberanim. Akurat tazko povadat, kolko percent s toho je svalova hmota. Mam pocit, ze vecsi podiel je tuk, ale to sa da casom zredukovat. Aby som bol konkretny, mozno to bude zniet neuveritelne, ale za necele tri mesiace som pribral 18 Kg. Myslim, ze pravidelny trenning a vyvazena strava by mohla priniest nejake vysleddky.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11627
BodyThom13 napísal:
FitPotreby.sk napísal:Je to mozne a ja ze budem prvy, kto Ta privita na fore.
Ma predbehli :a17
Nevadi, Tak VITAJ.
S tym priberanim si tu niektorych asi dost nasral, lebo vacsina borcov tu ma problem nabrat.
No, ozaj zatial nemam problem s priberanim. Akurat tazko povadat, kolko percent s toho je svalova hmota. Mam pocit, ze vecsi podiel je tuk, ale to sa da casom zredukovat. Aby som bol konkretny, mozno to bude zniet neuveritelne, ale za necele tri mesiace som pribral 18 Kg. Myslim, ze pravidelny trenning a vyvazena strava by mohla priniest nejake vysleddky.
Pri tvojej vyske je to v pohode sa to viac strati na takej rozlohe.Napriklad pri mne ked naberem 2kg je to dost vidno ale zalezi uz aj na akej urovni je svalova hmota cize cim je vyssia uroven tzm viac vydno prirastok.Ale toto nie su prispevky uz ktore patria sem cize ak budete niekto pokracovat tak v inej teme.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11628
vlasto tým chcel povedať , odborne otazky sa budu riesit v konretnych odborných temach fora , aby si to niektorí zle nevysvetlili nahodou , tato tema sluzi na predstavenie sa
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]