Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Akú úroveň prikladáte tomuto testu z hladiska náročnosti ?

1 . bol ľahučký, na všetko som odpovedal z hlavy
Žiadne hlasovania
0%
2 . dal sa zvládnuť úplne v pohode , niečo som pogooglil
14
54%
3 . mierne som sa potrápil/a
10
38%
4 . bol náročný
1
4%
5 . bol pre mna nezvládnuteľný , prepadol som , ujo gúgl sa na mňa vykašlal
1
4%
#8643
tak ako celok to bolo v pohode, ja by som mal len námietku na otázku ohľadom toho svetového rekordu v benchpresse, ide o to že ja a tipujem že ani večšina ľudí nevie ktorý je oficiálny pretože túto problematiku sledujem na youtube a všetky možnosti tam boli, len neviem ktorá je oficiálna....

Reklama

Reklama

#8644
Mates napísal:tak ako celok to bolo v pohode, ja by som mal len námietku na otázku ohľadom toho svetového rekordu v benchpresse, ide o to že ja a tipujem že ani večšina ľudí nevie ktorý je oficiálny pretože túto problematiku sledujem na youtube a všetky možnosti tam boli, len neviem ktorá je oficiálna....
daju sa ledovat datumy , napr. datum nahratia videa , datum napisania prispevku atd . je vela moznosti , ked trocha clovek pohne mozgom :a21
#8646
otazka č.21


Svalová horúčka
Ide vlastne o prekyslenie prostredníctvom športu. Pri športovaní, (aj pri inej telesnej námahe), vzniká vo svaloch veľa kyseliny mliečnej

oficialne spravna odpoved bola
C . anion kyseliny mliečnej-laktát

chcem sa len opytat ci si sa tu nesekol vsade na internete som sa docital iba o kyseline mlicnej a nie o ziadnom anione...
podla mna je to kyselina mliecna

a ten bench record nebol tazky to sa dalo pohode najst
#8648
iNv1s napísal:otazka č.21


Svalová horúčka

C . anion kyseliny mliečnej-laktát
tu som sa nesekol , toto bola jena z troch "zakernejsich otazok " na tento otazke sa vela ludi koplo , ale zase aj vela to malo spravne , to znamena ze oni nasli aj tuto odpoved .

a inak na hocijakých testoch , napr. v autoskole bývaju taketo odpovede , cim je obsirnejsie napisana , tým je spravnejsia :a21
#8650
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:otazka č.21


Svalová horúčka

C . anion kyseliny mliečnej-laktát
tu som sa nesekol , toto bola jena z troch "zakernejsich otazok " na tento otazke sa vela ludi koplo , ale zase aj vela to malo spravne , to znamena ze oni nasli aj tuto odpoved .

a inak na hocijakých testoch , napr. v autoskole bývaju taketo odpovede , cim je obsirnejsie napisana , tým je spravnejsia :a21
A tym sme dospeli k zaveru 2 spravn eodpovede :a5 :a5
#8652
Na prvý pohľad je rozdiel medzi kyselinou mliečnou a laktátom minimálny. Laktát je však soľou kyseliny mliečnej a z toho je už zrejme jasné, že soľ a kyselina nie je jedno a to isté. Taký je teda rozdiel medzi kyselinou mliečnou a laktátom.
Laktát ako anión kyseliny mliečnej sa objavuje vo svaloch pri intenzívnom (anaeróbnom) zaťažení, keď dochádza k anaeróbnej (bez prístupu kyslíka) glykolýze. Pociťujeme to ako mravčenie, či ako istý druh bolesti.
Takáto bolesť vzniká v dôsledku toho, že laktát má tendenciu kryštalizovať. Samotné kyslosť prostredia a kryštalizácia laktátu vedie k svalovej bolesti, ktorá sa vytráca rozpustením kryštálikov laktátu na vodu H2O a oxid uhličitý CO2.

ja som sa napr sekol v 20tke, myslim ze to bolo kolko kg v % zabera svalstno u ludi co necvicia
#8653
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:otazka č.21


Svalová horúčka

C . anion kyseliny mliečnej-laktát
tu som sa nesekol , toto bola jena z troch "zakernejsich otazok " na tento otazke sa vela ludi koplo , ale zase aj vela to malo spravne , to znamena ze oni nasli aj tuto odpoved .

a inak na hocijakých testoch , napr. v autoskole bývaju taketo odpovede , cim je obsirnejsie napisana , tým je spravnejsia :a21
A tym sme dospeli k zaveru 2 spravn eodpovede :a5 :a5
ty sa moc nestazuj , niesi ani prvý ani druhý , ale si jeden z povedzme to najlepsich , aby som bol presný , lepsi priemer :a28
#8654
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:otazka č.21


Svalová horúčka

C . anion kyseliny mliečnej-laktát
tu som sa nesekol , toto bola jena z troch "zakernejsich otazok " na tento otazke sa vela ludi koplo , ale zase aj vela to malo spravne , to znamena ze oni nasli aj tuto odpoved .

a inak na hocijakých testoch , napr. v autoskole bývaju taketo odpovede , cim je obsirnejsie napisana , tým je spravnejsia :a21
inak ja som zasa nasiel na nete ze toto tvrdenie je uz davno vyvratene len sa stale s oblubou pouziva. myslelo sa ze kyselina mliecna (teda ten jej anion) vo svale krystalizuje, a preto nas boli ten sval. ale ako som sa docital na tej stranke uz skoro 20 rokov je dokazane ze svalovicu sposobuje pretrhanie nejakych mikrovlakien vo svale. vysvetlene to bolo tym ze kyselina proste nedokaze pri takej teplote ako ma ludske telo krystalizovat. tak teraz kde je pravda? :a15
#8655
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:otazka č.21


Svalová horúčka

C . anion kyseliny mliečnej-laktát
tu som sa nesekol , toto bola jena z troch "zakernejsich otazok " na tento otazke sa vela ludi koplo , ale zase aj vela to malo spravne , to znamena ze oni nasli aj tuto odpoved .

a inak na hocijakých testoch , napr. v autoskole bývaju taketo odpovede , cim je obsirnejsie napisana , tým je spravnejsia :a21
A tym sme dospeli k zaveru 2 spravn eodpovede :a5 :a5
ty sa moc nestazuj , niesi ani prvý ani druhý , ale si jeden z povedzme to najlepsich , aby som bol presný , lepsi priemer :a28
teraz si ma utrel priznavam :a5 :a5 aspon viem nacom som :a19 :a25
#8656
Maxton napísal:Na prvý pohľad je rozdiel medzi kyselinou mliečnou a laktátom minimálny. Laktát je však soľou kyseliny mliečnej a z toho je už zrejme jasné, že soľ a kyselina nie je jedno a to isté. Taký je teda rozdiel medzi kyselinou mliečnou a laktátom.
Laktát ako anión kyseliny mliečnej sa objavuje vo svaloch pri intenzívnom (anaeróbnom) zaťažení, keď dochádza k anaeróbnej (bez prístupu kyslíka) glykolýze. Pociťujeme to ako mravčenie, či ako istý druh bolesti.
Takáto bolesť vzniká v dôsledku toho, že laktát má tendenciu kryštalizovať. Samotné kyslosť prostredia a kryštalizácia laktátu vedie k svalovej bolesti, ktorá sa vytráca rozpustením kryštálikov laktátu na vodu H2O a oxid uhličitý CO2.
a čo z toho vyplýva ? :a11 :a11 :a11 otazka pre ostatných , nie pre teba maxton :a28
#8658
papagiorgo napísal:
Maxton napísal:Na prvý pohľad je rozdiel medzi kyselinou mliečnou a laktátom minimálny. Laktát je však soľou kyseliny mliečnej a z toho je už zrejme jasné, že soľ a kyselina nie je jedno a to isté. Taký je teda rozdiel medzi kyselinou mliečnou a laktátom.
Laktát ako anión kyseliny mliečnej sa objavuje vo svaloch pri intenzívnom (anaeróbnom) zaťažení, keď dochádza k anaeróbnej (bez prístupu kyslíka) glykolýze. Pociťujeme to ako mravčenie, či ako istý druh bolesti.
Takáto bolesť vzniká v dôsledku toho, že laktát má tendenciu kryštalizovať. Samotné kyslosť prostredia a kryštalizácia laktátu vedie k svalovej bolesti, ktorá sa vytráca rozpustením kryštálikov laktátu na vodu H2O a oxid uhličitý CO2.
a čo z toho vyplýva ? :a11 :a11 :a11 otazka pre ostatných , nie pre teba maxton :a28
ved ano to som tu dal pre ostatnich, ktori to nevedeli najst
#8659
papagiorgo napísal:a čo z toho vyplýva ? :a11 :a11 :a11 otazka pre ostatných , nie pre teba maxton :a28

vypliva z toho, ze na internete su popisane nie uplne pravdy :a15
ja som sa sekol v colemanovom povolani a to som vedel, zle som sa pozrel...

btw. dvaja s najvacsim poctom bodov su na prve 2 ceny nie ? a ostatne sa zrebuje ? (t.j. 3-6)
#8660
iNv1s napísal:
papagiorgo napísal:a čo z toho vyplýva ? :a11 :a11 :a11 otazka pre ostatných , nie pre teba maxton :a28

vypliva z toho, ze na internete su popisane nie uplne pravdy :a15
ja som sa sekol v colemanovom povolani a to som vedel, zle som sa pozrel...

btw. dvaja s najvacsim poctom bodov su na prve 2 ceny nie ? a ostatne sa zrebuje ? (t.j. 3-6)
muhehehe :a11 aby sa mi z toho zrebovania hlava nezatocila :a5
#8661
iNv1s napísal:
papagiorgo napísal:a čo z toho vyplýva ? :a11 :a11 :a11 otazka pre ostatných , nie pre teba maxton :a28

vypliva z toho, ze na internete su popisane nie uplne pravdy :a15
ja som sa sekol v colemanovom povolani a to som vedel, zle som sa pozrel...

btw. dvaja s najvacsim poctom bodov su na prve 2 ceny nie ? a ostatne sa zrebuje ? (t.j. 3-6)
presne tak :a21 uvidim vsak po celkovom vyhodnoteni , ci nebudu viaceri "najlepsi " ako dvaja , v tom pripade pravdepodobne vyzrebujem z nich 2 a ostatných " z najlepsich dam do druheho zrebovania ... toto sa bude riesit ked bude vsetko vyhodnotene :a28
#8662
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:
papagiorgo napísal:a čo z toho vyplýva ? :a11 :a11 :a11 otazka pre ostatných , nie pre teba maxton :a28

vypliva z toho, ze na internete su popisane nie uplne pravdy :a15
ja som sa sekol v colemanovom povolani a to som vedel, zle som sa pozrel...

btw. dvaja s najvacsim poctom bodov su na prve 2 ceny nie ? a ostatne sa zrebuje ? (t.j. 3-6)
presne tak :a21 uvidim vsak po celkovom vyhodnoteni , ci nebudu viaceri "najlepsi " ako dvaja , v tom pripade pravdepodobne vyzrebujem z nich 2 a ostatných " z najlepsich dam do druheho zrebovania ... toto sa bude riesit ked bude vsetko vyhodnotene :a28

a spravil uz niekto na 100% ?
#8664
Mates napísal:tak ako celok to bolo v pohode, ja by som mal len námietku na otázku ohľadom toho svetového rekordu v benchpresse, ide o to že ja a tipujem že ani večšina ľudí nevie ktorý je oficiálny pretože túto problematiku sledujem na youtube a všetky možnosti tam boli, len neviem ktorá je oficiálna....
ja som mal šťastie že som pred pár dňami čítal v M&F čánok o bench presse a boli tam uvedené aj údaje o svetovom rekorde v benchi :a15
#8665
Jurkádium napísal:
Mates napísal:tak ako celok to bolo v pohode, ja by som mal len námietku na otázku ohľadom toho svetového rekordu v benchpresse, ide o to že ja a tipujem že ani večšina ľudí nevie ktorý je oficiálny pretože túto problematiku sledujem na youtube a všetky možnosti tam boli, len neviem ktorá je oficiálna....
ja som mal šťastie že som pred pár dňami čítal v M&F čánok o bench presse a boli tam uvedené aj údaje o svetovom rekorde v benchi :a15
no zrovna tomuto casopisu by som moc neveril :a21 ale asi sa pomylili a napisali pravdu :a15
#8666
pohode súťaž... dosť som sa dozvedel o takých veciach na ktoré by som niekedy ani omylom neklikol a neprečítal... proste dá to človeku veľa, ale tie zakerne otazky no úf. Uvidime ako to dopadne veľa šťastia všetkým a ešte raz ďakovačka Bossovi a sponzorovi :a22 :a33 :a34
#8667
co vravite celkovo na skladbu otazok ? snazil som sa vyberat tak , aby drviva vecsina bola lahko vyhladatelna , taktiez som sa snazil zabrdnúť do vsetkých oblasti , ci uz ide o teoriu,sutaze,cviky,trenyngy,stravovanie ...

zaujimalo by ma aj to , ci ste sa aspon nieco nove priucili pri hladani po nete ...
#8668
papagiorgo napísal:
Jurkádium napísal:
Mates napísal:tak ako celok to bolo v pohode, ja by som mal len námietku na otázku ohľadom toho svetového rekordu v benchpresse, ide o to že ja a tipujem že ani večšina ľudí nevie ktorý je oficiálny pretože túto problematiku sledujem na youtube a všetky možnosti tam boli, len neviem ktorá je oficiálna....
ja som mal šťastie že som pred pár dňami čítal v M&F čánok o bench presse a boli tam uvedené aj údaje o svetovom rekorde v benchi :a15
no zrovna tomuto casopisu by som moc neveril :a21 ale asi sa pomylili a napisali pravdu :a15
bol tam údaj o rekorde v drese a j bez dresu a som si nevedel vybrať :a15 ale pozrel som odpovede a dal som čo sa zhodovalo :a4
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]