Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Akú úroveň prikladáte tomuto testu z hladiska náročnosti ?

1 . bol ľahučký, na všetko som odpovedal z hlavy
Žiadne hlasovania
0%
2 . dal sa zvládnuť úplne v pohode , niečo som pogooglil
14
54%
3 . mierne som sa potrápil/a
10
38%
4 . bol náročný
1
4%
5 . bol pre mna nezvládnuteľný , prepadol som , ujo gúgl sa na mňa vykašlal
1
4%
#8669
Jurkádium napísal:
papagiorgo napísal:
Jurkádium napísal:
Mates napísal:tak ako celok to bolo v pohode, ja by som mal len námietku na otázku ohľadom toho svetového rekordu v benchpresse, ide o to že ja a tipujem že ani večšina ľudí nevie ktorý je oficiálny pretože túto problematiku sledujem na youtube a všetky možnosti tam boli, len neviem ktorá je oficiálna....
ja som mal šťastie že som pred pár dňami čítal v M&F čánok o bench presse a boli tam uvedené aj údaje o svetovom rekorde v benchi :a15
no zrovna tomuto casopisu by som moc neveril :a21 ale asi sa pomylili a napisali pravdu :a15
bol tam údaj o rekorde v drese a j bez dresu a som si nevedel vybrať :a15 ale pozrel som odpovede a dal som čo sa zhodovalo :a4
prave logicke rozmyslanie je druhým faktorom okrem stastia pri takýcto testoch alebo kvizoch ...

Reklama

Reklama

#8670
smiem sa spytat kolko ludi ti este treba opravit ?
#8702
nitrix1986 napísal:no co uz mas neake info
mam tho naozaj vela :a13 neni to stranda spolahlivo spocitaz body vo vyse 30 odpovediach , obzvlast ked o vyhercoch moze rozhodnut 1-2 body , treba to aspon 3x prepocitat aby nikto nemohol reklamovať :a11 pravdupovediac necakal som taký zaujem , obzvlast nie po skusenosti s minulou sutazou :a28
#8704
cize asi az zajtra ?
#8708
papagiorgo napísal:
Maxton napísal:cize asi az zajtra ?
pravdepodobne zajtra , najneskor pozajtra :a11
to je strašne :-)
#8724
Alex88 napísal:so 4. otazkou nesuhlasim, lebo znie ze cim je v civilnom zivote a policajtom uz nie je
logicky si mohol ist vylucovacou metodou

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]