Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11726
urobil som si treningovy plan do objemovky tak som ho sem chcel zavesit. hlavne preto ze to tu mozem prediskutovat so skusenejsimi.
je to trening zamerany na castejsie precvicenie "zaostavajucich" partii v podstate v splite 2+1. cely cyklus treningu trva 9 dni v ktorych sa niektore tieto partie "otocia" castejsie ako ostatne. troska sa mi nepaci ze mi to vyslo az do deviatich dni, ale aspon bude kedy regenerovat. tu to je:

1. den - stehna, biceps, ramena
2. den - prsia, lytka
3. den - volno
4. den - ramena, chrbat, brucho
5. den - prsia, triceps
6. den - volno
7. den - ramena, biceps, brucho
8. den - chrbat, triceps
9. den - volno

uz je asi jasne ze ramena su partia ktoru chcem zlepsit co najviac. zial som z tych co nemaju siroke ramena (co beriem ako defekt :a11 ), a preto na nich musim makat aby sa zlepsili. ako dalsiu partiu by som chcel zlepsit prsia ale uz ich tam nemam kde zaradit aj tretikrat preto budu mat tvrdsie treningy.
tak, ak su nejake zlepsovaky, namietky, pripomienky, atd... sem s nimi!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11733
whoo napísal: uz je asi jasne ze ramena su partia ktoru chcem zlepsit co najviac. zial som z tych co nemaju siroke ramena (co beriem ako defekt :a11 ), a preto na nich musim makat aby sa zlepsili. ako dalsiu partiu by som chcel zlepsit prsia ale uz ich tam nemam kde zaradit aj tretikrat preto budu mat tvrdsie treningy.
tak, ak su nejake zlepsovaky, namietky, pripomienky, atd... sem s nimi!
Ak sa chces naozaj zamerat na urcity sval co by som v tvojom pripade nerobil este je to priskoro aby si pri tvojom rozvoji uvazoval o zlepsovani zaostavajucej prtii.Ale ak chces dobru radu je velmi dobre pre zaostavajucu partiu ked sa trenuje osamela v treningovy den pretoze vsetko das len do toho svalu ci krv ziviny a zivina zo stravy pocas dna tym padom sa dotycny sval nemusi delit o ziviny s inou partiov. A este jedna vec dal si ich ku stehnam co velka chyba stehna odoberu strasne vela energie.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11742
vlastomenn napísal:
whoo napísal: uz je asi jasne ze ramena su partia ktoru chcem zlepsit co najviac. zial som z tych co nemaju siroke ramena (co beriem ako defekt :a11 ), a preto na nich musim makat aby sa zlepsili. ako dalsiu partiu by som chcel zlepsit prsia ale uz ich tam nemam kde zaradit aj tretikrat preto budu mat tvrdsie treningy.
tak, ak su nejake zlepsovaky, namietky, pripomienky, atd... sem s nimi!
Ak sa chces naozaj zamerat na urcity sval co by som v tvojom pripade nerobil este je to priskoro aba si pri tvojom rozvoji uvazoval o zlepsovani zaostavajucej prtii.Ale ak chces dobru radu je velmi dobre pre zaostavajucu partiu ked sa trenuje osamela v treningovy den pretoze vsetko das len do toho svalu ci krv ziviny a zivina zo stravy pocas dna tym padom sa dotycny sval nemusi delit o ziviny s inou partiov. A este jedna vec dal si ich ku stehnam co velka chyba stehna odoberu strasne vela energie.
napadlo ma dat ich samostatne v jeden den, len by colkovo treningy boli casovo narocnejsie keby som takto musel izolovat partiu. ale s tymi stehnamy ma to nejako nenapadlo- tak by som v prvy den tie ramena vynechal. alebo keby som stehna rozdelil na predne a zadne? zadne by som dal prvy den a predne by som niekam vopchal, napriklad v piaty den namiesto tricepsu (ten sa aj tak dobre precvici pri prsiach a ramenach). tak by sa to dalo, ci?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11753
whoo napísal:
vlastomenn napísal:
whoo napísal: uz je asi jasne ze ramena su partia ktoru chcem zlepsit co najviac. zial som z tych co nemaju siroke ramena (co beriem ako defekt :a11 ), a preto na nich musim makat aby sa zlepsili. ako dalsiu partiu by som chcel zlepsit prsia ale uz ich tam nemam kde zaradit aj tretikrat preto budu mat tvrdsie treningy.
tak, ak su nejake zlepsovaky, namietky, pripomienky, atd... sem s nimi!
Ak sa chces naozaj zamerat na urcity sval co by som v tvojom pripade nerobil este je to priskoro aba si pri tvojom rozvoji uvazoval o zlepsovani zaostavajucej prtii.Ale ak chces dobru radu je velmi dobre pre zaostavajucu partiu ked sa trenuje osamela v treningovy den pretoze vsetko das len do toho svalu ci krv ziviny a zivina zo stravy pocas dna tym padom sa dotycny sval nemusi delit o ziviny s inou partiov. A este jedna vec dal si ich ku stehnam co velka chyba stehna odoberu strasne vela energie.
napadlo ma dat ich samostatne v jeden den, len by colkovo treningy boli casovo narocnejsie keby som takto musel izolovat partiu. ale s tymi stehnamy ma to nejako nenapadlo- tak by som v prvy den tie ramena vynechal. alebo keby som stehna rozdelil na predne a zadne? zadne by som dal prvy den a predne by som niekam vopchal, napriklad v piaty den namiesto tricepsu (ten sa aj tak dobre precvici pri prsiach a ramenach). tak by sa to dalo, ci?
Najlepsie najjednoduchsie je v jednom turnuse precvicit zaostavajuce dajme tomu dva krat a ostatne raz rozdel si to tak aby si nemal vela partii v treningu a nebol na teeningi viac ak 90 minut trenin ak chces ti mozem zostavit ale to je uz na tebe ci chces alebo si urobis po svojom.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12199
tak som to pomenil trocha a myslim ze teraz je to ok.
1. den - chrbat, biceps
2. den - brucho, lytka, ramena (tato kombinacia mi vyhovovala aj doteraz)
3. den - volno
4. den - stehna
5. den - ramena, brucho
6. den - volno
7. den - prsia, triceps
8. den - volno

ziadne partie sa mi tam nebiju zeby som dal napr. prsia a na druhy den ramena so svalovkou. Takto by mi to malo vyhovovat aj casovo takze v priebehu tyzdna zacnem takto trenovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12657
1. prsia,biceps, brucho
2.chrbat, triceps, lytka
3.
4.prsia,brucho
5.ramena, nohy
6.
7.prsia,biceps
8.chrbat,brucho,lytka
9.
10.prsia,triceps, brucho
11.ramena,nohy
12.
13.prsia,biceps,brucho
14.chrbat,triceps,lytka
15.

prsia 5x
chrbat 3x
biceps 3x
triceps 3x
ramena 2x
nohy 2x
lytka 3x
brucho 5x

(to je len moja poznamka. Rozmyslam, ze podobne pojdem od decembra a potrebujem si to niekde zapisat aby som nezabudol ako to vypada.)
Naposledy upravil/-a whoo v 27 Nov 2011, 17:07, upravené celkom 2 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12665
Nechces prehodit triceps s bicepsom?
Po prsiach keby som mal ist triceps, neviem, neviem.

Ja to mam opacne, hentak mi to nevyhovuje.
Prsia, biceps, ramena
chrbat, triceps, trapezy
brucho, nohy
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12666
FitPotreby.sk napísal:Nechces prehodit triceps s bicepsom?
Po prsiach keby som mal ist triceps, neviem, neviem.

Ja to mam opacne, hentak mi to nevyhovuje.
Prsia, biceps, ramena
chrbat, triceps, trapezy
brucho, nohy
hej to mas pravdu, v prvy a druhy den to prehodit mozem. to som si nevsimol. Ja som to chcel ist prsia, biceps len mi to nejako nevychadzalo lebo sa tam pletu aj ramena napr. Ale v desiaty den to tak musim nechat. Nevadi, aj teraz to tak cvicim a da sa to. aj ked je pravda ze nevladzem uz skoro nic s tim tricepsom, ale vzdy to nejak odcvicim.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12675
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Nechces prehodit triceps s bicepsom?
Po prsiach keby som mal ist triceps, neviem, neviem.

Ja to mam opacne, hentak mi to nevyhovuje.
Prsia, biceps, ramena
chrbat, triceps, trapezy
brucho, nohy
hej to mas pravdu, v prvy a druhy den to prehodit mozem. to som si nevsimol. Ja som to chcel ist prsia, biceps len mi to nejako nevychadzalo lebo sa tam pletu aj ramena napr. Ale v desiaty den to tak musim nechat. Nevadi, aj teraz to tak cvicim a da sa to. aj ked je pravda ze nevladzem uz skoro nic s tim tricepsom, ale vzdy to nejak odcvicim.
No ved skus a uvidis ci to bude lepsie. Lebo ja som mal ten isty problem ked som isiel triceps po prsiach, uz bol triceps celkom unaveny.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12678
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Nechces prehodit triceps s bicepsom?
Po prsiach keby som mal ist triceps, neviem, neviem.

Ja to mam opacne, hentak mi to nevyhovuje.
Prsia, biceps, ramena
chrbat, triceps, trapezy
brucho, nohy
hej to mas pravdu, v prvy a druhy den to prehodit mozem. to som si nevsimol. Ja som to chcel ist prsia, biceps len mi to nejako nevychadzalo lebo sa tam pletu aj ramena napr. Ale v desiaty den to tak musim nechat. Nevadi, aj teraz to tak cvicim a da sa to. aj ked je pravda ze nevladzem uz skoro nic s tim tricepsom, ale vzdy to nejak odcvicim.
No ved skus a uvidis ci to bude lepsie. Lebo ja som mal ten isty problem ked som isiel triceps po prsiach, uz bol triceps celkom unaveny.
Toje v pohode ale uz extrem je si dat najprv triceps a potom prsia ako vidavam jedneho chlapika vo fitku. :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12679
vlastomenn napísal:Toje v pohode ale uz extrem je si dat najprv triceps a potom prsia ako vidavam jedneho chlapika vo fitku. :a25
haha to je jak cvicit drepy v obtiahnutych rifliach :a13
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]