Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od damiamarl
#19003
Zdravím. Po dlhej dobe som sa rozhodol opäť cvičiť. Technika, spôsob cvičenia, (okrem stravy) nič mi nerobí problém, resp. nie som začiatočník.
Vždy som cvičil viac menej len tak, no chcem sa dajme tomu za rok vypracovať čo to dá.
Momentálne po dlhej chorobe štartujem metabolizmus a pomaly sa dostávam do tempa.
Takže, moja otázka znie. Aký cvičebný spôsob by ste mi poradili, aby som išiel objemovo čo najefektívnejšie a povedzme i najrýchlejšie hore.
Ako by som sa mal začať stravovať, akým potravinám sa vyhnúť a pod.

Teraz napíšem, ako vypadal môj objemový tréning, samozrejme bez vhodného stravovania.
Cvičil som na každú partiu 2-3-4 cviky po 4-5 sérií tak že posledná bola superséria. Opakovania, snažil som sa zmestiť do 10 opakovaní pri každej sérií. Snažil som sa ísť do čo najväčších váh.

Neviem či to robím resp som robil dobre, poradte, každá rada bude pre mňa užitočná

:)

Reklama

Reklama

#19004
damiamarl napísal:Zdravím. Po dlhej dobe som sa rozhodol opäť cvičiť. Technika, spôsob cvičenia, (okrem stravy) nič mi nerobí problém, resp. nie som začiatočník.
Vždy som cvičil viac menej len tak, no chcem sa dajme tomu za rok vypracovať čo to dá.
Momentálne po dlhej chorobe štartujem metabolizmus a pomaly sa dostávam do tempa.
Takže, moja otázka znie. Aký cvičebný spôsob by ste mi poradili, aby som išiel objemovo čo najefektívnejšie a povedzme i najrýchlejšie hore.
Ako by som sa mal začať stravovať, akým potravinám sa vyhnúť a pod.

Teraz napíšem, ako vypadal môj objemový tréning, samozrejme bez vhodného stravovania.
Cvičil som na každú partiu 2-3-4 cviky po 4-5 sérií tak že posledná bola superséria. Opakovania, snažil som sa zmestiť do 10 opakovaní pri každej sérií. Snažil som sa ísť do čo najväčších váh.

Neviem či to robím resp som robil dobre, poradte, každá rada bude pre mňa užitočná

:)
skus kuknut tieto rozpisy : treningove-plany-rozpisy-t2079.html
#19018
damiamarl napísal:
Neviem či to robím resp som robil dobre, poradte, každá rada bude pre mňa užitočná

:)
Akoto ze nevies, ved ak su vysledky a napredovanie tak to robis dobre, ak nie su, tak je to zle. Ako je to u Teba?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19019
FitPotreby.sk napísal:
damiamarl napísal:
Neviem či to robím resp som robil dobre, poradte, každá rada bude pre mňa užitočná

:)
Akoto ze nevies, ved ak su vysledky a napredovanie tak to robis dobre, ak nie su, tak je to zle. Ako je to u Teba?
Ono napredovat nemusi aj ked cvicenie robi dobre.
#19103
silvo napísal:
FitPotreby.sk napísal:
damiamarl napísal:
Neviem či to robím resp som robil dobre, poradte, každá rada bude pre mňa užitočná

:)
Akoto ze nevies, ved ak su vysledky a napredovanie tak to robis dobre, ak nie su, tak je to zle. Ako je to u Teba?
Ono napredovat nemusi aj ked cvicenie robi dobre.
Pokial chce napredovat a nenapreduje vo svojom snazeni v comkolvek, tak nieco musi byt zle. Bud strava, nacasovanie, suplementy, alebo cokolvek ine. Vzdy pride stagnacia, ved keby nie, tak kam by sme mohli az zajst a o tom to je prelomit hranicu.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]