Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5300
Igor Illés napísal:Moj obvod cini momentlalne 51..pochybujem ze sa tu nenajsde niekto kto ma viac...:))
Este 4 cm a som ako Lesukov:)

a mám po proťáku :D

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#5301
mozno nemas, mam LG mobil a ktomu aby som se hodi lfotku musim najst program na to prepojenie mob....a comp takze este nemam vyhrate...
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5303
Igor Illés napísal:mozno nemas, mam LG mobil a ktomu aby som se hodi lfotku musim najst program na to prepojenie mob....a comp takze este nemam vyhrate...
...nechem Ti zle , ale dúfam že sa Ti to nepodarí :) ... zdravá súťažná rivalita :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5306
Luther napísal:
Igor Illés napísal:mozno nemas, mam LG mobil a ktomu aby som se hodi lfotku musim najst program na to prepojenie mob....a comp takze este nemam vyhrate...
...nechem Ti zle , ale dúfam že sa Ti to nepodarí :) ... zdravá súťažná rivalita :)
nech uz sa podari toto kilo ziskat tebe , igorovi alebo niekomu inemu :a25 , BUDU NA FORE DALSIE MOZNOSTI ZISKAT PODOBNE POZORNOSTI , NAPR. AJ V AKTUALNEJ SUTAZI MATE VELKU SANCU VYHRAT :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5310
28 cm

Čo som vyhrala? :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5311
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
pusu odomňa :) teda ak chceš...moje zlato namakané :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5313
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
predpokladam ze aj pre zeny pribudne najaka moznost ziskat nejake darceky , akurat traba sledovat forum a zapajat sa do diskusíí :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5324
aNs_ napísal:
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
som rad ze tu niesom sam somalec xDD :a5 :a5
Vitaj v klube :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5325
baterka napísal:
aNs_ napísal:
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
som rad ze tu niesom sam somalec xDD :a5 :a5
Vitaj v klube :a28
je drahe clenske ci free vstup?:DDD
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5326
aNs_ napísal:
baterka napísal:
aNs_ napísal:
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
som rad ze tu niesom sam somalec xDD :a5 :a5
Vitaj v klube :a28
je drahe clenske ci free vstup?:DDD
Free, zadarmo...My, somálci, nie sme žiadni židia :D
Od milankos512
#5332
baterka napísal:
aNs_ napísal:
baterka napísal:
aNs_ napísal:
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
som rad ze tu niesom sam somalec xDD :a5 :a5
Vitaj v klube :a28
je drahe clenske ci free vstup?:DDD
Free, zadarmo...My, somálci, nie sme žiadni židia :D
áále prosím vás čo sa tsresujete pomaličky to pojde len a len hore =) ..aa inak "baterka" hmm niesi náhodou priateľka Michala (Lutehra) ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5334
milankos512 napísal:

áále prosím vás čo sa tsresujete pomaličky to pojde len a len hore =) ..aa inak "baterka" hmm niesi náhodou priateľka Michala (Lutehra) ?
sorry že čítam cudzie rozhovory , ale máš pravdu , náhodou je :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5336
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
Ahoj, najprv Ta tu srdecne vitame
dodhodli sme sa s adminom, ze ak tu bude casom viac zien, tak budu samozrejme sutaze aj pre ne, teraz je vas tu zien asi tak 3,5 podla admina, takze akakolvek sutaz by sa minula ucinkom
ale nakoniec ak v hlavnej prebiehajucej sutazi by sa stala vyhercom zena, porozyslame a upravime ceny, takze sa kludne do sutaze zapoj
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5340
FitPotreby.sk napísal:
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
Ahoj, najprv Ta tu srdecne vitame
dodhodli sme sa s adminom, ze ak tu bude casom viac zien, tak budu samozrejme sutaze aj pre ne, teraz je vas tu zien asi tak 3,5 podla admina, takze akakolvek sutaz by sa minula ucinkom
ale nakoniec ak v hlavnej prebiehajucej sutazi by sa stala vyhercom zena, porozyslame a upravime ceny, takze sa kludne do sutaze zapoj

Ďakujem za upozornenie :a22 A nie, že by som nebola rada, že sa môžem niečoho zúčastniť, ale ak sa zapojí do nejakej súťaže viac žien ako ja ( :a15 ), tak som skončila, lebo určite to budú nejaké namakané baby a na tie zas nemám, haha :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5341
milankos512 napísal:
baterka napísal:
aNs_ napísal:
baterka napísal:
aNs_ napísal:
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
som rad ze tu niesom sam somalec xDD :a5 :a5
Vitaj v klube :a28
je drahe clenske ci free vstup?:DDD
Free, zadarmo...My, somálci, nie sme žiadni židia :D
áále prosím vás čo sa tsresujete pomaličky to pojde len a len hore =) ..aa inak "baterka" hmm niesi náhodou priateľka Michala (Lutehra) ?

Kto je Lutehr? Takého nepoznám veru :a5 Ale ak myslíš náhodou MIšulka Luthera, tak to si trafil. :a33
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5386
baterka napísal:
FitPotreby.sk napísal:
baterka napísal:28 cm

Čo som vyhrala? :a11
Ahoj, najprv Ta tu srdecne vitame
dodhodli sme sa s adminom, ze ak tu bude casom viac zien, tak budu samozrejme sutaze aj pre ne, teraz je vas tu zien asi tak 3,5 podla admina, takze akakolvek sutaz by sa minula ucinkom
ale nakoniec ak v hlavnej prebiehajucej sutazi by sa stala vyhercom zena, porozyslame a upravime ceny, takze sa kludne do sutaze zapoj

Ďakujem za upozornenie :a22 A nie, že by som nebola rada, že sa môžem niečoho zúčastniť, ale ak sa zapojí do nejakej súťaže viac žien ako ja ( :a15 ), tak som skončila, lebo určite to budú nejaké namakané baby a na tie zas nemám, haha :a24
Nie vsetky sutaze su o namakanych, ani ta, ktora prave prebieha nema nic spolocne s namakanymi vypracovanymi telami. V tejto sutazi maju rovnake sance vsetci. Luther ma rovnaku sancu ako Ty. A ked porovnam Vase proporcie :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5387
FitPotreby.sk napísal:
baterka napísal:
FitPotreby.sk napísal:
baterka napísal: Nie vsetky sutaze su o namakanych, ani ta, ktora prave prebieha nema nic spolocne s namakanymi vypracovanymi telami. V tejto sutazi maju rovnake sance vsetci. Luther ma rovnaku sancu ako Ty. A ked porovnam Vase proporcie :a24
...veru už ma dobieha :) inak kedy je uzávierka súťaže? lebo teraz žijem v napätí :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5392
Luther napísal: ...veru už ma dobieha :) inak kedy je uzávierka súťaže? lebo teraz žijem v napätí :D
teraz prebiehaju dve :a11 ale predpokladam ze myslis tu o najvacsiu paprcku :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5393
papagiorgo napísal:
Luther napísal: ...veru už ma dobieha :) inak kedy je uzávierka súťaže? lebo teraz žijem v napätí :D
teraz prebiehaju dve :a11 ale predpokladam ze myslis tu o najvacsiu paprcku :a11
...kedže sme v téme "Obvod bicepsu" , iná súťaž sa nedá myslieť :D
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5398
FitPotreby.sk napísal:Nie vsetky sutaze su o namakanych, ani ta, ktora prave prebieha nema nic spolocne s namakanymi vypracovanymi telami. V tejto sutazi maju rovnake sance vsetci. Luther ma rovnaku sancu ako Ty. A ked porovnam Vase proporcie :a24
Áno, už Luthera dobieham :a5 Tak dobre, budem v napätí čakať na niečo, kde by som mohla mať úspech :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5564
baterka napísal:
FitPotreby.sk napísal:Nie vsetky sutaze su o namakanych, ani ta, ktora prave prebieha nema nic spolocne s namakanymi vypracovanymi telami. V tejto sutazi maju rovnake sance vsetci. Luther ma rovnaku sancu ako Ty. A ked porovnam Vase proporcie :a24
Áno, už Luthera dobieham :a5 Tak dobre, budem v napätí čakať na niečo, kde by som mohla mať úspech :a28

ked sa mi somalci dame dokopy tak mame najvacsiu paprcu a protein si rozdelime :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5566
iNv1s napísal:
baterka napísal:
FitPotreby.sk napísal:Nie vsetky sutaze su o namakanych, ani ta, ktora prave prebieha nema nic spolocne s namakanymi vypracovanymi telami. V tejto sutazi maju rovnake sance vsetci. Luther ma rovnaku sancu ako Ty. A ked porovnam Vase proporcie :a24
Áno, už Luthera dobieham :a5 Tak dobre, budem v napätí čakať na niečo, kde by som mohla mať úspech :a28

ked sa mi somalci dame dokopy tak mame najvacsiu paprcu a protein si rozdelime :a28
dobry napad xDD... spocitame to a nemate sancu xDDD
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]