Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

#4375
dnes bolo rozhodnute , ze dvaja stastní su uzívatelia gulash700 a mates

verim ze nesklamu moju a sponzorovu doveru a prinesu pre nas vsetkých rozsiahlu reportaz a vela fotiek z tejto akcie , aby ste mali vsetci nieco z tejto akcie ...

pri rozhodovani som bral do uvahy viacero kriterii a verim ze som rozhodol spravne ...

bohuzial boli k dispozicii iba dva listky , preto sa nemohlo usmiat stastie na vsetkých . podobne akcie a výhody pre aktivnych uzivatelov budu pokracovat aj v buducnosti , preto sa na fore oplati byt aktívny :a11

Reklama

Reklama

#4392
mello napísal:gratulujem víťazom a už teraz sa teším na spešl fotkyyy :a4 :a4 :a4
ešte mi to nedá nevyzdvihnúť aspoň touto cestou veľmi pekné gesto sponzora fora :a27 :a27 n1 :a27
a taketo aktivity a podobne vyhody su prichystane pe aktivnych uzivatelov aj do buducnosti , samozrejme za podmienky , ze forum budu navstevovat aktivni uzivatelia a na fore to bude žit , bez aktivity uzivatelov nemozu byt ani výhody , co je uplne logicke :a11
#4394
Ďakujeme sponzorovi fitpotreby.sk za príležitosť zúčastniť sa MSR a tiež vidieť živú legendu bodybuildingu Ronnieho Colemana a ostatných borcov. Reporty a články budú na 110% a fotiek bude nespočítateľne.. to my verte :a10
#4400
Gratulujeme výhercom,
trochu im aj závidíme, určite to bude skvelé podujatie.
Tešíme sa na Vaše príspevky a fotografie, treba si nachystať veľa batérií do foťáku.

Možno v budúcnosti pripravíme spolu s adminom súťaž o najlepší príspevok a ten Váš by mohol byť určite medzi nimi.
Nový opasok alebo rukavice do posilky by sa určite hodili, nie?

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]