Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12346
jj taky kulturisticky sviatok by bolo skoda premeskat. Inak som zvedavy kolko to bude trvat lebo finale je Mr. Olympia, 202 showdown a 2011 figure a ako poznam taketo prenosi, budu vystupenia kombinovat a vysledky az na koniec. pocitam ze aj 4-5 hodin to pojde :a11

Cutler a Heath z dnesnej noci (ked su takto vedla seba musim uznat ze Heath je o triedu lepsi co sa kvality tyka. pravdepodobne vyhra):
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 239&type=1
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12348
joker28 napísal:to aby som si vecer navaril niečo dobre na rano :a13 ..nech mozem sledovat nerusene
vlocky s grankom a kava mi rano uplne staci :a15 hlavne aby tam reklamy neboli :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od LeaR
#12349
aa dúfam že cutler vyhrá, držím mu palce je brutálny

umňa je to tak že fandím aj philovi ale nasralo by ma keby to vyhrá on :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12351
joker28 napísal:Ja som toho nazoru, ze Jay na to tento rok nema...aspon to bude zaujimavejsie :a10
jj presne tak, na fotkach vyzera super, ale staci pozret separaciu triceps/biceps u neho a u Heatha tak je to vydiet. a to nehovorim o tom ramene a bicepse co ukazal dnes rano... co to bolo kua? :a37
Užívateľov profilový obrázok
Od LeaR
#12352
jo máte pravdu, po všetkých fotkách a videách čo som si prezrel myslím že to dobre do*rbkal... netušíte čo má stým bicepsom? :a17
Od joker28
#12355
no nič páni..až ráno sa ukáže výsledok....kolko z vás bude sledovať naživo?? :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#12356
joker28 napísal:no nič páni..až ráno sa ukáže výsledok....kolko z vás bude sledovať naživo?? :a11
kedy vlastne presne zacina ten prenos ? niekde pisu o tretej a niekde o strvrtej :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12357
dilino napísal:
joker28 napísal:no nič páni..až ráno sa ukáže výsledok....kolko z vás bude sledovať naživo?? :a11
kedy vlastne presne zacina ten prenos ? niekde pisu o tretej a niekde o strvrtej :a11
3:15 je zaciatok finale Mr. Olympia, 202 showdown a 2011 figure. Pocitam ze vyhodnotenie Mr. O pojde ako posledne takze nieekdy nadranom.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12364
arnold202 napísal:ahojte kde si viem kuknut Olympiu online??????????,Prosim !!!!
keby si troska cital tak by si to nasiel aj sam... uz som to tu raz daval


online prenos tu : :a45 Mr. Olympia 2011 live
Naposledy upravil/-a papagiorgo v 17 Sep 2011, 22:25, upravené celkom 1 krát. Dôvod: zvyraznenie linku
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12377
ak by ste niekde nasli nezostrihaný zaznam olympie na stiahnutie , bol by som vam povdacný keby ste hodili link , nemusi byt ani na warezz download serveri , staci ked sa bude dat prehravat , stiahnut si ho viem . vela ludi urcite nemalo moznost pozerat nazivo a preto by som to rad supol do nasej televizie ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12378
papagiorgo napísal:ak by ste niekde nasli nezostrihaný zaznam olympie na stiahnutie , bol by som vam povdacný keby ste hodili link , nemusi byt ani na warezz download serveri , staci ked sa bude dat prehravat , stiahnut si ho viem . vela ludi urcite nemalo moznost pozerat nazivo a preto by som to rad supol do nasej televizie ...
tu su zaznamy, ale z finale 202 tam este nie je. dufam ze pridaju neskor.
http://www.bodybuilding.com/fun/2011-ol ... plays.html
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12379
whoo napísal:
papagiorgo napísal:ak by ste niekde nasli nezostrihaný zaznam olympie na stiahnutie , bol by som vam povdacný keby ste hodili link , nemusi byt ani na warezz download serveri , staci ked sa bude dat prehravat , stiahnut si ho viem . vela ludi urcite nemalo moznost pozerat nazivo a preto by som to rad supol do nasej televizie ...
tu su zaznamy, ale z finale 202 tam este nie je. dufam ze pridaju neskor.
http://www.bodybuilding.com/fun/2011-ol ... plays.html
super :a35 este dnes to spracujem a nahodim do tv , rovnako aj 202 ak pridaju ... uz to idem tahať :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12380
k.... nedari sa mi to stiahnut , mam jednu fintu ako tahat akekolvek video ale toto sa mi neda stiahnut aby to pes nakopal niekam :a11 mimochodom uz tam je aj 202-ka :a41
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12386
papagiorgo napísal:ak by ste niekde nasli nezostrihaný zaznam olympie na stiahnutie , bol by som vam povdacný keby ste hodili link , nemusi byt ani na warezz download serveri , staci ked sa bude dat prehravat , stiahnut si ho viem . vela ludi urcite nemalo moznost pozerat nazivo a preto by som to rad supol do nasej televizie ...
Ked vydrzis hodim sem celu olympiu.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12388
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:ak by ste niekde nasli nezostrihaný zaznam olympie na stiahnutie , bol by som vam povdacný keby ste hodili link , nemusi byt ani na warezz download serveri , staci ked sa bude dat prehravat , stiahnut si ho viem . vela ludi urcite nemalo moznost pozerat nazivo a preto by som to rad supol do nasej televizie ...
Ked vydrzis hodim sem celu olympiu.
neviem ci to niekde cele stiahnes , na tom linku vyssie je aj open aj 202 , len to nejde stiahnut . ak by sa ti to podarilo , daj zvlast open a zvlast 202 , dam to ako dva filmy . ked to bude na ftp , napis mi rp , nech to hned spracujem
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12529
nieje to fotka z olympie, ale zo sheru classic no len som sa nad tym zamyslel ked pozriem na Jayov pas a Philov alebo Kaiov. Uz ma pekny sud na sebe :a199 :a15

Obrázok
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]