Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20669
mám taký problém v lete som schudol zo 116 na 92kg a na bruchu, prsiach aj kus nohách mi ostala ovysnutá koža stiahne sa alebo čo mám snou robiť ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20672
silvo napísal:Fotky čo? Nemtudom?
mám linux lebo windows sa mi nedá nainstalovať, a na linuxe ked pripojím foták, mobil atd. mi nič neukazuje takže nemám ich ako dostať do pc :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20673
Halucin napísal:mám taký problém v lete som schudol zo 116 na 92kg a na bruchu, prsiach aj kus nohách mi ostala ovysnutá koža stiahne sa alebo čo mám snou robiť ?
daj fotku
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20674
nemám ako fotku dostať do pc. linux mi vôbec neukazuje že mám pripojený foták, mobil atd
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20676
Halucin napísal:nemám ako fotku dostať do pc. linux mi vôbec neukazuje že mám pripojený foták, mobil atd
tak to nem dobre :a11 bez fotky tazko nieco poradit
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20684
Musi byt sposob ako tu dat fotku :) Mas len 1 PC doma? alebo chod co ja viem cez mobil ak by sa dalo alebo musi sa nejak dat :D ...alebo si pozicat od niekoho USB bluetooth ak niekto znamy ma a posli cezeň z mobilu do PC fotky?...vymysli nieco
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#20728
Aký máš vek? Pre zlepšie elasticity kože je nutné pokožku masírovať hociakým krémom kľudne ja indulonou, ale ak už koža extrémne ovísa dá sa to upraviť len chyrurgicky. Ak si solventnejší odporúčam estetickú chyrurgiu.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20774
Halucin napísal:proste mám ako keby rozliate brucho :D
to sa postupne upravi, pokial to nie je nejaky extrem, ver svojmu organizmu, chvilu to sice potrva, ale urcite sa to upravi, poznam vela ludi, ktorym sa podarilo rychlo schudnut no a koza sa prisposobila, len jej to dlhsie trvalo
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]