Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od __q__
#53
Účinná látka oxandrolon sa na trhu objavila v roku 1964, vďaka firme Searle, pod názvom Anavar. Po niekoľko desiatok rokov sa tešil veľkej popularite, až do leta 1989, kedy sa jeho produkcia v USA zastavila. Dnes sa vyrába pod rôznymi názvami (Oxadrin, Lonavar, Lipidex, Vasorome) v niekoľkých krajinách sveta. Preparát s názvom Oxandrolone SPA od firmy S.P.A. Milano z Talianska, je v súčastnosti jediným v Európe dostupným originálom, ktorý obsahuje účinnú látku oxandrolon. V jednej krabičke je 30 tabliet, rozdelených na dva pláty po 15 tabliet. Oxandrolon je veľmi ľahký steroid so slabým androgénnym pôsobením. Bol vyvinutý predovšetkým pre ženy a deti. Je jednou z uznávaných steroidových "hviezd" súčastnosti. Spolu s objemovými AS má skvelé účinky pri rozvoji sily a výbušnosti. Získané svalové objemy sú stabilnejšie než u iných typov AS. Ako jeden z mála steroidov podporuje zmnoženie svalových myofibríl, najmä pri dlhotrvajúcich cykloch okolo 2-3 mesiacov. Vhodný predovšetkým do druhej polovice cyklu, ale dá sa použiť aj na celý. Nearomatizuje na estrogény. Pokiaľ nie je u žien prekročená dávka 10 mg/deň, nie sú známe žiadne virilizačné príznaky. U mužov je bežná nekombinovaná dávka 15-30 mg/deň. Účinnosť na pozitívnu dusíkovú bilanciu je i v minimálnych množstvách. Podporuje tvorbu kreatinfosfátu a zvyšuje jeho zásobu vo svale. Oxandrolon nepotlačuje vlastnú hormonálnu produkciu organizmu v akomkoľvek dávkovaní. Príbalový leták talianskeho Oxandrolonu upozorňuje, že výrobok má vplyv na zažívacie ústrojenstvo. Niektorí jedinci hovoria o pravidelných hnačkách.

Sila: *
Veľkosť: *
Ved. účinky: *

detekcna doba > 3 tyzdne

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Habbs
#1474
Bonavar /Thajsko/ učinna látka oxandrolone 2,5mg/tab.
[imgsize=300]http://img23.imageshack.us/img23/3408/bonavar.png[/imgsize]
Naposledy upravil/-a Habbs v 22 Máj 2011, 11:31, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#9852
SKODA ze bonavar sa uz neda zohnat skoro,ale su aj ine kvalitne oxany,predtym bol ok aj sb labs ale uz ho sekaju ted celkom good slape ci uz ihly alebo kapsule
Užívateľov profilový obrázok
Od sintl.petr
#18487
Ahoj,
chci se zeptat na oxandrolone. Jaké můžu čekat výsledky, při užívání pouze oxandrolonu. Konrétně výsledky na síle. Tento AS mě láká jenom pouze kvůli tomu, že podporuje myofibriální hypertrofii, proto jsem začal uvažovat o samostatném užívání. Zajímalo by mě jak moc je tento steroid kvalitní, a jaké bych měl čekat výsledky.
Odhaduji, že pokud jsou výsledky na síle velké, musí docházet i k vyšší hustotě svalů, kvůli glykogenové superkompenzaci apod.
Budu rád za každé info a zkušenosti, a hlavně názor od vlastomena.

Ještě bych se chtěl zeptat, jak poznám falsifikát, při takové ceně se totiž musí asi hodně opatrně. Plus jestli má smysl užívat oxandrolone samostatně, nechtěl bych jiné AS, růstáky apod. Pouze mě zaujal oxandrolon.

Např. jestli by někdo neuvedl zisky síly v přibližných hodnotách a číslech a to samé i u svalové hmoty, díky za reakce.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18488
sintl.petr napísal:Ahoj,
chci se zeptat na oxandrolone. Jaké můžu čekat výsledky, při užívání pouze oxandrolonu. Konrétně výsledky na síle. Tento AS mě láká jenom pouze kvůli tomu, že podporuje myofibriální hypertrofii, proto jsem začal uvažovat o samostatném užívání. Zajímalo by mě jak moc je tento steroid kvalitní, a jaké bych měl čekat výsledky.
Odhaduji, že pokud jsou výsledky na síle velké, musí docházet i k vyšší hustotě svalů, kvůli glykogenové superkompenzaci apod.
Budu rád za každé info a zkušenosti, a hlavně názor od vlastomena.

Ještě bych se chtěl zeptat, jak poznám falsifikát, při takové ceně se totiž musí asi hodně opatrně. Plus jestli má smysl užívat oxandrolone samostatně, nechtěl bych jiné AS, růstáky apod. Pouze mě zaujal oxandrolon.

Např. jestli by někdo neuvedl zisky síly v přibližných hodnotách a číslech a to samé i u svalové hmoty, díky za reakce.
Od OXANDROLONU necakaj ako samotneho nic. Precitaj si nieco o steroidoch a co je dolezite ich kombinacii. A dalsia vec oxandrolon sa davkuje minimalne 50mg denne! Idealne 70mg.
Užívateľov profilový obrázok
Od tom.x
#22348
Ahoj chystám se použít oxandrolon do předsoutěžní diety s clenbou, je to dobrá kombinace nebo by jste mi poradili něco jinýho?? Očekávám zvýšení síly, hustoty a tvrdosti svalstva a ztrátu tuku samozřejmě s dietou a spoustou tréninku :)
Užívateľov profilový obrázok
Od och
#22818
Ako je to s testosternom u Oxanu (alpha pharma)? je treba davat vyrovnavacku potom ? Chcel by som ho dat samotny, nabrat trosku silu+2-3kg nejake hmoty za mesiac...
Užívateľov profilový obrázok
Od Mammamia
#28113
Caute chcem sa spytat ci by bol oxan vhodny pre zenu s clenbou ?? A ked ano akw by bolo davkovanie. Clenbu som brala samostatne uz viac raz. Dik za odpoved.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#28163
Ahoj. Doporučoval by som ti ideálne pre teba ako ženu Primabolan (Methelonone Enanthate) a clenbuterol k tomu kľudne.
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]