Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

elitesupps
Užívateľov profilový obrázok
Od Matey
#28611
Pred tréningom vždy si dám nejaké drobné jedlo - Ak by som cvičil na lačno, tak by som zošalel. Niekedy však som si všimol že ma začne počas tréningu páliť záha (napríklad keď som pred tréningom si dal Corn Flakes s mliekom).

Vedeli by ste mi odporučiť nejaké jedlá, ktoré by toto pálenie záhy nespôsobovali a v pohode by som si vedel odcvičiť celý tréning? Čo sa týka teórie som nováčik, za každé usmernenie budem vďačný.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od joel007
#28612
kedy si dávaš to jedlo a kedy trénuješ? zaujíma ma časový odstup. Možno ješ tesne pred tréningom alebo jednoducho jedlo, ktoré ti nesedí. Kukuričné lupienky sú ľahšie, problém môže byť napr. s mliekom (ak si ich dávaš do mlieka). Neviem ako intenzívne potrebuješ doplniť energiu pred tréningom ale možno by stačilo dať len nejaké to ovocie, prípadne čosi ako toast s dusenou šunkou, plátkom syra a k tomu trocha zeleniny. Je to ľahko stráviteľné, pridá ti to energiu a dokážeš na tom odtrénovať. Aj tak dôležité je skôr to, čo konzumuješ po tréningu. Btw: nepiješ pred tréningom kávu? môže to byť aj nou alebo nejakými doplnkami výživy, predtréningovkami a pod.
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

Začiatočníci čítajte!!!!

Chcem tu napisat mensi clanok pre zaciatocnikov...[…]

Pred tréningom vždy si dám nejak&eac[…]

Základným cvikom pre budovanie &sca[…]

Spalovac tukov pre zeny

Ahojte :) vedel by mi niekto poradit ohladom dobre[…]