Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
#28073
Jedna otázka...ak má TST ENANT. biologický polčas rozpadu 10,5 dní, v tom prípade by som mal nasadiť PCT na 22 deň, teda kedy vymiznú všetky látky z tela.. dobre to chápem? Chcem ísť triptorelin...týždeň pauza a potom klasika, anastrozol, clomid, salbutamol..Hocia ako som čítal najnovšie štúdie, pri dávke triptorelinu už nie je potrebná tabletová forma..
Kód: Vybrať všetko
Triptorelín (GnRH)
Čo je Triptorelin? 
Koľko Triptorelinu treba použiť? 
Ako často sa má Triptorelin používať? 
Kedy sa majú Triptorelin, Clomid, Nolvadex a HCG používať počas PCT? 
Ako rekonštituovať Triptorelin?

Nižšie nájdete odpovede na vyššie uvedené otázky

Čo je Triptorelin? 
Triptorelin - GnRH (hormón uvoľňujúci gonadotropín) sa používa počas PCT (Post Cycle Therapy) na zotavenie užívateľa alebo obnovenie normálnej produkcie testosterónu. GnRH sa dlhodobo používa chovateľmi koní ako spôsob stimulácie prednej hypofýzy na uvoľnenie folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). S touto stimuláciou sa kone stali plodnejšími a začalo sa chov.

FSH je jedným z dvoch hlavných hormónov zodpovedných za predpisy týkajúce sa sexuálnej reprodukcie (spolu s LH). FSH zohráva hlavnú úlohu pri stimulácii produkcie a dozrievania zárodočných buniek (ktoré sa buď stanú spermiami u samcov alebo vajíčkami u žien). To znamená, že ak je vaša hypofýza stimulovaná na produkciu FSH (ako reakcia z GnRH), začne FSH stimulovať produkciu spermií u mužov. GnRH impulzuje v našom tele a pulz reguluje, keď produkujeme FSH.

GnRH je chemikália, ktorá je odoslaná z nášho mozgu do hypofýzy, aby jej vyprodukovala FSH aj LH. Keď sa vstrekuje malá pulzná dávka GnRH, vaša hypofýza dostane tento signál, aby začala produkovať. To povedie k zvýšeniu hladiny testosterónového séra (ako výsledok stimulácie LH) a k zvýšeniu počtu spermií (alebo vajíčka v prípade žien). Výsledok môže byť efektívny skok do nášho reprodukčného systému pre užívateľov steroidov.

Koľko Triptorelinu treba použiť? 
DÁVANIE TRIPTORELINU JE VEĽMI DÔLEŽITÉ! Môžeme to zdôrazniť dosť. Triptorelín robí skvelý jumpstart, pretože na rozdiel od HCG stimuluje LH aj FSH vo vyššej miere a má oveľa dlhší účinok. Ale podobne ako HCG, DHT, HMB, ect, musíme byť veľmi opatrní pri hypofýze a vyhneme sa hyper-stimulácii. Musíme ju pulzovať raz, pri malej dávke, simulovať pulz, ktorý sa zvyčajne posiela z nášho mozgu, a potom nechať naše telo robiť zvyšok práce. 
1 jednorazová dávka 100 mcg na cyklus, po tom, ako všetky estery vyčistili telo.

Triptorelín je taký silný, že veľké dávky okolo 4 mg (4 000 mcg), opakované raz za mesiac, sa používajú ako chemická forma kastrácie. Táto dávka je taká intenzívna na hypofýze, že hyper-stimuluje, čo má za následok kastračné hladiny testosterónového séra v tele. Rovnako ako HCG, dávkovanie je jemné a príliš veľa nie je dobrá vec. Musíme použiť Triptorelin ako reštart, jednorazové a nie príliš veľa, pretože to môže mať oveľa opačný a negatívny účinok.

Ako často sa má Triptorelin používať? 
Používa sa len jedna samostatná dávka 100 mcg na cyklus. Ak robíte viac ako 1 cyklus ročne, potom budete potrebovať najmenej 4 mesiace medzi dávkami. Ak sa počas 1 roka podáva viac ako 1 mg (1 000 mcg), je možné získať kastráciu ako vypnutie vášho systému.

Kedy sa majú Triptorelin, Clomid, Nolvadex a HCG používať počas PCT? 
Triptorelin - by sa mal používať počas PCT, keď všetky estery odstránili váš systém a ste pripravený na zotavenie.

HCG - Ľudia, ktorí používajú HCG počas cyklu, ho môžu bez problémov naďalej používať. Niektorí ľudia nemajú radi používanie v priebehu cyklu, takže to nie je ani problém. Akonáhle je čas na PCT potom by ste nemali používať HCG, pretože používate Triptorelin pre PCT.

Clomid a Nolvadex - NESMÚ používať počas PCT. Vieme, že to znie blázonne, ale Clomid & Nolvadex bude mať negatívny vplyv na Triptorelin a váš čas na zotavenie. 
Triptorelin je jedným stop peptidom, ktorý obnovuje váš systém bez HCG, Clomidu, Nolvadexu alebo inej drogy.

Štúdie, ktoré sme prečítali, zaznamenali výsledky dokonca zo 600 mcg, ktoré sa použili v trojdňovom období a funkcia hpta - hypotalamus-hypofýza-testikulárna os sa úplne obnovila a jeho hladiny hormónov zostali v normálnom rozmedzí počas troch kontrol v nasledujúcom roku , To naznačuje, že opätovný štart nebude mať efekt "vzplanutia", ak sa použije v primeraných dávkach.

Iná štúdia preukázala rovnaký účinok s dávkou iba jednej injekcie s koncentráciou 100 mg na kulturistov, ktorí boli odstavení už 13 rokov.

Ako rekonštituovať Triptorelin? 
Triptorelín sa zvyčajne vyrába v množstve 100 mikrogramov a rekonštituuje sa sterilnou vodou. 
- Ak máte 100 ml injekčnú liekovku, môžete do nej pridať akékoľvek množstvo sterilnej vody, pretože súčasne použijete celú injekčnú liekovku. Ak naplníte 1 ml inzulínovej injekčnej striekačky U-100 až na číslo 20 (20 jednotiek), potom to bude vhodné množstvo sterilnej vody na rozpustenie peptidu.

Reklama

Reklama

#29300
Ahojte idem prvú kúru v živote. Celá kúra vychádza na 10 týždňov som v polovici a idem Enanthate 300mg/ml (2x1ml/týždeň), nandrolon decanoate 300mg/ml (2x1ml/týždeň), stanozol ten som bral 30mg denne ale ubral som na 20 lebo mi z toho bolo trošku na piču :a15 ( búšenie srdca a tlak pomaly 200). Čo odporučíte do pct? A nemal by som vymeniť ten stanozol ? Dikes
#29302
Tak ten pomer máš zlý, ma byť 2:1 čiže 600mg TST a 300mg Nandrolon. Nandrolone nieje vhodny do prvej kúri, mal si dať len ten stanozol ku tesťáku alebo Boldenon.
Tak PCT určite HCG, exemestan alebo anastrozol.
#29303
Slovan1945 napísal:
19 Mar 2022, 01:20
Tak ten pomer máš zlý, ma byť 2:1 čiže 600mg TST a 300mg Nandrolon. Nandrolone nieje vhodny do prvej kúri, mal si dať len ten stanozol ku tesťáku alebo Boldenon.
Tak PCT určite HCG, exemestan alebo anastrozol.
Dobre tak mám to teraz zmeniť ten pomer keďže ešte mám 5 týždňov do konca kúry alebo už nechám tak ? A poradiš mi aj s vysadením ? A do pct mám dať spolu hcg + exemestan/ anasrozol? Poprosím ešte dávkovanie, ďakujem .
#29304
Už len zníž ten nandrolon na 150mg tyždenne do konca kúri a potom to vyklesaj a keď úplne vysadíš tak najskôr o 14 dni daj HCG aspoň 1500-2000iu týždenne a anastrozol každý druhý deň ten 1mg.
PCT daj na 3 až 4 týždne ;)
#29305
Ďakujem pekne 🙏 a posledné dva týždne nandro vysadim úplne a enanthate už len raz za týždeň a znížim asi aj stanozolik však? ...dajme tomu 8.4 dám posledný krát nandro a do 22.4 ešte idem enanthate...otázka znie pct náradím toho 22.4 keďže to sú dva týždne po vysadení nandro alebo až dva týždne po úplnom ukončení kúry teda keď doberiem aj enanthate?
#30036
Zdar borci. Po letech jsem vysadil a nasadil PCT ale bohužel jsem ztratil při stěhování někde HCG a sterilní vodu na peptidy..
Původní dlouholetý dodavatel neodepisuje (nejspíš s tím sekl nebo sedí..)

Máte někdo prosím kvalitní zdroj? Budu dost vděčný.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]