Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od pepco
#6239
Zdravím všetkých :)
Takže mám 18 rokov a pochádzam zo žiliny :) Som bývalí futbalista a momentálne sa začínam venovať naplno cvičeniu takže aj toto je jeden z dôvodov prečo som sa sem zaregistroval, dúfam že mi pomôžete ked budem mať najaké nejasnosti ohľadom cvičenie čí výživy :a6

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6248
pepco napísal:Zdravím všetkých :)
Takže mám 18 rokov a pochádzam zo žiliny :) Som bývalí futbalista a momentálne sa začínam venovať naplno cvičeniu takže aj toto je jeden z dôvodov prečo som sa sem zaregistroval, dúfam že mi pomôžete ked budem mať najaké nejasnosti ohľadom cvičenie čí výživy :a6
samozrejme , na to je forum .

este raz :a197
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6260
pepco napísal:Na Slovnesku najlepšia :)
vitaj, zilina tu ma prevahu asi :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#10618
pepco napísal:Zdravím všetkých :)
Takže mám 18 rokov a pochádzam zo žiliny :) Som bývalí futbalista a momentálne sa začínam venovať naplno cvičeniu takže aj toto je jeden z dôvodov prečo som sa sem zaregistroval, dúfam že mi pomôžete ked budem mať najaké nejasnosti ohľadom cvičenie čí výživy :a6
Samozrejme co budes potrebovat sa spitaj na cokolvek budem sa ti snazit pomoct,poradit ako aj ostany na tomto fore vitaj teda u nas
Od milankos512
#10624
Vitaj Pepco ...radi ťa tu privítame ...len sa pýtaj keď budeš niečo potrebovať :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#10632
ste si asi nevsimli ze to tu chlapec pisal skoro pred rokom ze? :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#10636
whoo napísal:ste si asi nevsimli ze to tu chlapec pisal skoro pred rokom ze? :a15
:a11 nevadii
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]